Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Slobodna zona > Ljubav & Seks

Ljubav & Seks Naslov je ovakav čisto iz estetskih razloga... Ovde dolaze i maloletni... Mlađima od 18 ulaz nije dozvoljen. Nije za svakoga... ;)

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 26.07.2009, 09:44   #1
AndrijaGM
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 03.12.2008
Mjesto: G.Milanovac
Postovi: 40
Downloads: 18
Uploads: 0
Rekao HVALA: 2
Zahvalili mu 3 puta u 3 Postova
Instrumenti: DALLAPE 140 BASOVA DUGMETARA
Interesi: . . . . . . . .
AndrijaGM befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard Neka magija ljudi

Posto ovde ima kolega koji su prosli sito i reseto (neki narocito reseto) ja se nadam da mi vase iskustvo iz raznih situacija moze pomoci... Ovako imao sam pre neko vreme jednu devojku=drugaricu (bili smo cesto zajedno sve je bilo super ali zavrsnica nije ispala da budemo bas (decko i devojka)- pa smo ostali ali bas super drugari)) nikada se nismo posvadjali ili nesto lose ali se jedan period oko godinu i vise nismo aktivno vidjali pa ni u prolazu, ali odavde prica pocinje... Videli smo se pre dve sedmice tu me ona izgrli izljubi kao niko na svetu , ja posle razmislim i zakljucim da se dugo nismo videli i nadjem razlog tj. pomislim da se ona zbog tako lepo ponela prema meni jer se bas dugo nismo videli, medjutim sinoc isto tako + slag na tortu (kaze mi da je raskinula sa sadasnjim deckom i kaze mi da treba da odemo na pice da popricamo), ljudi nista ovo ne bi bilo posebno ali ja kada nju vidim dobijam mnogo energije, ceo mi se zivot menja, sve je drugacije sinoc sam legao ispred pet a ustao sam jutro u devet nikad odmorniji i raspolozeniji... E sad u danasnje vreme kad je sve propalo:ona ne pusi, ne pije,ne drogira se,trenira tenis(opasno igra), igra u folkloru,ide u gimnaziju i bavi se samo pametnim stvarima... Pitanje glasi: Imam nekoliko lepih i stvarno dobrih devojaka u poslednje vreme nema potrebe da rizikujem nista, ali dali sa ovom da ostanem super drug ili da probam nesto ali sta i kako jer sad sam ni tamo ni ovamo??? Znaci sta da uradim kad izadjemo na to pice kako da rizikujem ili ne znam sta da radim ne smem da je izgubim skroz a kako da probam nesto na koju pricu??? Malo je nepovezano ali razumecete me vi
AndrijaGM je offline   Reply With Quote
Star 26.07.2009, 10:21   #2
nikolakg
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 18.05.2009
Mjesto: kragujevac
Godina: 52
Postovi: 190
Downloads: 337
Uploads: 44
Rekao HVALA: 5
Zahvalili mu 13 puta u 13 Postova
Instrumenti: pa 80,korg le
nikolakg befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard muskarac nema drugarice

Da sam na tvom mestu verovatno bih probao nesto vise od drugarstva.Malo muskaraca vidi u nekoj devojci drugaricu.A i ako ima drugaricu sigurno je nekada pomislio da je malo....Mislim,nemo se ljutis...
Jer kao sto Balasevic rece "pevcu vreme ide".
nikolakg je offline   Reply With Quote
Star 26.07.2009, 10:37   #3
AndrijaGM
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 03.12.2008
Mjesto: G.Milanovac
Postovi: 40
Downloads: 18
Uploads: 0
Rekao HVALA: 2
Zahvalili mu 3 puta u 3 Postova
Instrumenti: DALLAPE 140 BASOVA DUGMETARA
Interesi: . . . . . . . .
AndrijaGM befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Za ovo si 100 % u pravu... Malo ja drugarica vidim kao drugarice
AndrijaGM je offline   Reply With Quote
Star 26.07.2009, 10:38   #4
BoleroBend
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 12.12.2008
Mjesto: Novi Sad
Postovi: 227
Downloads: 99
Uploads: 11
Rekao HVALA: 3
Zahvalili mu 18 puta u 16 Postova
BoleroBend befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

1) svoju sadasnju devojku upoznao sam u parizu i zaljubili se, doslu u srbiju i to leto bili zajedno.
2) upali onda u isti razred u gimnaziju i od tad nismo pricali godinu dana.
3) onda postali najbolji drugari, al stvarno najbolji,
4) i danas smo zajedno gotovo 4 godine, uz to mi je i najbolji prijatelj!

p.s i od tad nesto ne verujem u m/z prijateljstva
BoleroBend je offline   Reply With Quote
Star 26.07.2009, 10:50   #5
AndrijaGM
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 03.12.2008
Mjesto: G.Milanovac
Postovi: 40
Downloads: 18
Uploads: 0
Rekao HVALA: 2
Zahvalili mu 3 puta u 3 Postova
Instrumenti: DALLAPE 140 BASOVA DUGMETARA
Interesi: . . . . . . . .
AndrijaGM befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Bolerobend posto ti imas vise nego ogromno iskustvo po ovom pitanju valja znati neke cakice i fore, sta treba da odradim ovako usput kako da se ponasam... Tu je glavni problem kod mene nit sam drug nit ovamo...

Promijenjeno od AndrijaGM (26.07.2009 u 10:52 sati)
AndrijaGM je offline   Reply With Quote
Star 26.07.2009, 10:51   #6
nikolakg
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 18.05.2009
Mjesto: kragujevac
Godina: 52
Postovi: 190
Downloads: 337
Uploads: 44
Rekao HVALA: 5
Zahvalili mu 13 puta u 13 Postova
Instrumenti: pa 80,korg le
nikolakg befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard ..

Pa sta vam je stari vuk kazao...?Cepaj gde moze a gde ne moze ne pitaj nego uzimaj sam sta ti treba.A znas sta je to....valjda.
nikolakg je offline   Reply With Quote
Star 26.07.2009, 10:53   #7
AndrijaGM
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 03.12.2008
Mjesto: G.Milanovac
Postovi: 40
Downloads: 18
Uploads: 0
Rekao HVALA: 2
Zahvalili mu 3 puta u 3 Postova
Instrumenti: DALLAPE 140 BASOVA DUGMETARA
Interesi: . . . . . . . .
AndrijaGM befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

AndrijaGM je offline   Reply With Quote
Star 26.07.2009, 11:16   #8
mimiki
Stvarno kod kuće
 
mimiki's Avatar
 
Registrovan/a dana: 04.10.2007
Mjesto: Batajnica
Postovi: 1.074
Downloads: 1564
Uploads: 11
Rekao HVALA: 21
Zahvalili mu 79 puta u 74 Postova
Instrumenti: CharlesLakOB
Interesi: CharlesLakOB
mimiki befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
mimiki pošalji poruku preko AIM messengera mimiki pošalji poruku preko MSN messengera mimiki pošalji poruku preko Yahoo! messengera mimiki pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

ja gledam kao drugarice one ruzne,njih postujem
__________________
dok na ruci imas prst ne mora da bude cvrst!
mimiki je offline   Reply With Quote
Star 26.07.2009, 12:33   #9
BoleroBend
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 12.12.2008
Mjesto: Novi Sad
Postovi: 227
Downloads: 99
Uploads: 11
Rekao HVALA: 3
Zahvalili mu 18 puta u 16 Postova
BoleroBend befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Citat:
Originalno postovano od AndrijaGM Pokaži Post
Bolerobend posto ti imas vise nego ogromno iskustvo po ovom pitanju valja znati neke cakice i fore, sta treba da odradim ovako usput kako da se ponasam... Tu je glavni problem kod mene nit sam drug nit ovamo...
heh..znas kako mi smo 3 godine bili kao u vezi samo sto se nismo, znas...ljubili i ..tako to ..
dakle drzali se za rucice, glili se prvo onako kao drugarski..joooj...jes bilo slatko...e pa onda razgovori telefonom od 2-3h pa tel racuni od 2000din za fiksni, pa joj sve kazes, pa je obradujes nekim poklonom pa tako nesto.. pa u izlasku visis s njom non stop, pa ja kod nje kuci i ona kod mene..
bilo mi je malo frka jer mi je bila stvarno najbolja prijateljica, i sad ako probam da budem s njom a ona me ispalli ostado ja i bez drugara i bez ribe
medjutim..kad vidis iz nekih situacija sta ona konta da radoi s tobom...onda joj dodjes na vrata u goste, i poklonis joj neki cvet...sto NIJE drugarski uopste..
moj savet da ako se primi sledeci put kad joj budes donosio cvet mozes slucajno da je u obraz ljubis pa da promasis bar milimetar i poljubac ce biti duuug..kako kaze marina tucakovic, zna zena!
jbg sta ces posle se volite i td..evo ja koliko sviram nije mi palo na pamet da pokusam te lovacke price sa sviranja, kao tamo navatas neku..ovo ono..
videces posle, ako je volis volis, ako ne onda menjaj..eto ispado ja don zuan al nema veze, ako sam ti pomogao malo bice mi drago..a bice mi jos draze da kroz mesec- dva dana procitam temu "andrija u Norvesku Kucu otisao na veceru s bivsom drugaricom"
BoleroBend je offline   Reply With Quote
Star 26.07.2009, 14:29   #10
AndrijaGM
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 03.12.2008
Mjesto: G.Milanovac
Postovi: 40
Downloads: 18
Uploads: 0
Rekao HVALA: 2
Zahvalili mu 3 puta u 3 Postova
Instrumenti: DALLAPE 140 BASOVA DUGMETARA
Interesi: . . . . . . . .
AndrijaGM befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Hvala ti puno naravno da si mi puno pomogao i svaki savet je dobrodosao tako da i ostale kolege samo neka pisu iskustva ... Sa njom ne provodim bas puno vremena i to je glavni problem na kome moram da poradim, a imam jos jednu bas ovako drugaricu sa kojom sam cesto i sinoc u gradu ona me kao gurne ja se okrenem na nevidjeno i cepim ma promasio sam milimetar da je poljubim pravo - ona me pogleda i nasmeja se a ja rekoh " Pa i Bekam pa i Ronaldinjo, desava se da se promasi penal", ali da se vratmo na pricu meni kod ove nije bitno ni da je poljubim ni ostale stvari zelim samo da budem pored nje nekako to nije klasicno da ti nekoga volis sto bi rekli "lozim se na nju" ili hocu da je "smuvam" nego nekako bitna mi je ne znam sama njena licnost, nas odnos sve- zato necu puno da se rizikujem pa polako sta bude bice...
AndrijaGM je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 17:14


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije