Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Razglasi i ozvučenja > Mixeri

Mixeri Sve o miksetama

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 19.01.2008, 20:25   #1
E-L-D-A-R
Vredan član društva
 
E-L-D-A-R's Avatar
 
Registrovan/a dana: 01.06.2006
Mjesto: Bosna i Hercegovina
Godina: 35
Postovi: 195
Downloads: 1493
Uploads: 5
Rekao HVALA: 3
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
Instrumenti: Korg Pa80, Yamaha DX11
E-L-D-A-R befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
E-L-D-A-R pošalji poruku preko MSN messengera
Standard Alesis GigaMix 6FX

Sta mislite o ovoj mikseti, evo link..

Promijenjeno od Vaxter (01.04.2008 u 11:36 sati) Razlog: Link izbrisan!
E-L-D-A-R je offline   Reply With Quote
Star 01.04.2008, 08:59   #2
srle69
Gost
 
Postovi: n/a
Downloads:
Uploads:
Unglücklich

Ja imam Alesis Gigamix 8Fx i to radi i ubija,ima i kvalitet zvuka i snagu.Sviram aranzer ali samo zabavnu muziku i meni je extra.Mana mu je efekt procesor koji nije za narodnjake zato sto ima samo presete i ne mozes mu posebno stelovati delay i reverb kao kod mixera koji imaju 2 nezavisna procesora.Svi traze efekat kao na dynacordu a to ovde nema.Ali meni to nije mana i ne smeta mi.Vise mi smeta sto nemam puno vremena za svirke pa mi to stoji.Razmisljao sam da prodam svu opremu jer ako mi nekad zatreba imam kod prijatelja ozvucenje za pozajmicu.Oprema je najskuplja kada stoji.
Taj 6Fx se razlikuje samo po snazi i broju kanala od 8Fx-a.On je 2x300w/4oma i 6 kanala a 8Fx je 2x400w i 8 kanala.Mogu da kazem da je svaki Watt u njemu pravi i moj mixer bez problema gura 4 kutije na 8 oma po 300w (dynacord e-152).Zvuk je kristalno jasan pa za neznalice nije dobar,zato mnogi narodnjaci i ne vole ovakve mixere,stvarno je vise za rokere i zabavnjake.Znam da su ovde skoro svi narodnjaci i turbo folkeri pa ne bih zeleo da se neko oseti prozvan,jer ovo pricam iz iskustva jer profesionalno radim sa ozvucenjem na narodnjackim tezgama pa sam se nagledao i naslusao svacega.Ja zato sto ne sviram narodnjake i imam problem sa tezgama i niko mi nije kriv zbog toga.
  Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Oznake
6fx, alesis, gigamix

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Isključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 05:15


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije