Korisničko Ime
Lozinka
Registracija
YU-MIDI Marketing


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Ostalo > Moduli

Moduli Moduli raznih mašina, ritam mašine i problemi vezani za njih...

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 04.04.2012, 18:11   #1
zsimonovic
Odomaćeni član
 
zsimonovic's Avatar
 
Registrovan/a dana: 06.08.2007
Mjesto: gornji milanovac
Godina: 45
Postovi: 509
Downloads: 6502
Uploads: 39
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 26 puta u 24 Postova
Instrumenti: KORG PA800
Interesi: racunari,lepe devojke
zsimonovic ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
zsimonovic pošalji poruku preko MSN messengera zsimonovic pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard Ra800 Split-Pomoc

Moze li mi neko reci posto sam povezao triton le i ra800 aranzer,sve radi kako treba ali ne mogu da pomerim split.Aranzer mi ide do Fis4 a hteo bih da ga pomerim da mi ide do Es4.Kako to da uradim?Kad idem na parametar,global pa na strani 2 kada pomeram split nista se ne desava,a takodje i kad pomeram up2 split.Na split pise c4 a na up2split mi pise g5 ali ne reaguju.
Dodato:
Da li moze to da se sredi generalno za ceo modul ili se podesava za svaki performans?

Promijenjeno od zsimonovic (04.04.2012 u 18:13 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
zsimonovic je offline   Reply With Quote
Star 04.04.2012, 21:33   #2
Jovan4e
Vredan član društva
 
Jovan4e's Avatar
 
Registrovan/a dana: 30.01.2010
Mjesto: Makedonija, Prilep
Godina: 30
Postovi: 114
Downloads: 1064
Uploads: 12
Rekao HVALA: 39
Zahvalili mu 22 puta u 21 Postova
Instrumenti: Roland G-1000 Korg PA1X pro, PA3x
Interesi: Sve sto je interesantno
Jovan4e befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Jovan4e pošalji poruku preko MSN messengera Jovan4e pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Iako nisam mnogo upoznat sa RA 800 rekao bi ti da proveris dali na LE midi postavke su podesene da prima sve informacije i efekti od modula .. ako nisu onda ukljuci ih. A postavke SPLIT-ova se sredjivaju za svaki performans posebno, znaci postavljas splitove i onda snimis performans. Ako te postavke koje si uradio ne snimis a promenis drugi performans one nece biti zacuvane kada se opet vratis na taj isti. WRITE (drzis ga) pa onda snimis na taj isti performans pr. WRITE + bank, A13 ( ukoliko preformans koji podesavas ti je A13).... ili mozes da snimis gde ti zelis da bude taj performans ... nadam se da sam ti pomogao
Jovan4e je offline   Reply With Quote
Star 05.04.2012, 00:34   #3
zsimonovic
Odomaćeni član
 
zsimonovic's Avatar
 
Registrovan/a dana: 06.08.2007
Mjesto: gornji milanovac
Godina: 45
Postovi: 509
Downloads: 6502
Uploads: 39
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 26 puta u 24 Postova
Instrumenti: KORG PA800
Interesi: racunari,lepe devojke
zsimonovic ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
zsimonovic pošalji poruku preko MSN messengera zsimonovic pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Problem je da namestim split posto ne reaguje kad ga pomeram u globalu a nigde ne vidim da ima taser split na modulu da bih pritisnuo pa na klavijaturi da pomerim¿?¿
zsimonovic je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 13:49


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije