Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Solo (Workstation) > Korg

Korg Korg-ovci! Ovo je mesto za vas!

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 01.06.2017, 18:14   #1
boki997
Drugar foruma
 
boki997's Avatar
 
Registrovan/a dana: 19.01.2017
Postovi: 63
Downloads: 16
Uploads: 0
Rekao HVALA: 11
Zahvalili mu 8 puta u 8 Postova
Instrumenti: Korg pa4x
Interesi: Muzika,lov,fudbal.....
boki997 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard Brisanje semlova na racunaru

Uzeo sam le-a nedavno i hocu da ubacim Rakicev set , kartica je 64 mb ali nece da stane set na nju posto zauzima kao malo vise i sad cuo sam da ima neki program da bi se mogli na racunaru izbrisati neki semlovi koji mi nisu potrebni npr pa da bih mogao da ubacim na karticu to.
I da li neko ima vec iskustva satim da li bi mi mogao odraditi to ako ja ne bih mogao doci do tog programa ukoliko se placa ili sta znam vec ?
Hvala unapred .
Dodato:
Da ne bih pokretao novu temu napisacu ovde
sinoc sam ubacivao neke setove u le-a i nisu mi se svidjeli i mislio sam jutros da ucitam panticev set da vidim kako ce mi se svideti medjudim prebacim ga na karticu normalno sve on zauzima manje od 64 mb cini mi se oko 55 ne bitno tako da stane na karticu bez problema i brisanja semlova
kad ono nece da mi pronadje semlove na kartici
ucita pcg normalno ali samo mi izbacuje ono skip kad ucitavam ksc fajl i ucita mi i prepozna svega nekoliko boja znaci nekih mozda 7-8 mb daj boze i toliko ali eto
i ja kontam ne calja nesto set i da pokusam neke stare setove da ucitam koje sam prethodnu noc bez problema ucitao kad ono nece isti se problem javlja kao i sa Pantic setom
a znaci nisam nikakve semlove i boje ja brisao pa da ih ne moze prepoznati nego normalno komletan set prebacim na karticu i eto desava se taj belaj, ne znam sta mi je ciniti zvao sam servisera on kaze nije do klavijature sigurno to ti mogu garantovati a sad da li je do kartice ili do samog seta to treba da se proveri, e sad meni nema logike da je do seta posto su mi radili i ucitavali se ti setovi normalno znaci samo eto sto je prenocila kartica i sutradan nece, ima li neko predstavu sta moze biti ?

Promijenjeno od boki997 (02.06.2017 u 20:58 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
boki997 je offline   Reply With Quote
Star 03.06.2017, 19:49   #2
zagorec
Drugar foruma
 
zagorec's Avatar
 
Registrovan/a dana: 03.03.2016
Mjesto: Velika Gorica
Postovi: 53
Downloads: 10
Uploads: 23
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 12 puta u 12 Postova
Instrumenti: KORG pa-600
Interesi: Bicikliranje
zagorec ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

ako govoris o SD kartici onda ti brisanje na kompu nije problem.stavis je u komp i radis sto zelis.
zagorec je offline   Reply With Quote
Star 05.06.2017, 10:37   #3
boki997
Drugar foruma
 
boki997's Avatar
 
Registrovan/a dana: 19.01.2017
Postovi: 63
Downloads: 16
Uploads: 0
Rekao HVALA: 11
Zahvalili mu 8 puta u 8 Postova
Instrumenti: Korg pa4x
Interesi: Muzika,lov,fudbal.....
boki997 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

U korg-u le radi se o smart media kartici .
dogovorio sam danas da odnesem kolegi jednom pa je rekao do srede mi zavrsiti to oko kartice da ce srediti pa cemo videti.
boki997 je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 17:49


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije