Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Slobodna zona > Svaštara

Svaštara Pravo mesto za sve ono što nema svoje mesto...

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 05.08.2011, 15:46   #11
mlinar
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 24.08.2010
Mjesto: sid
Postovi: 14
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 4
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
Instrumenti: korg pa4
mlinar befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

mislim da nema muzicara kojem se to nije desilo,samo na zalost neki nisu imali srece .inace 20 godina radim ovaj posao,ne pijem,i trudim se da se stane na parking kad oci pocnu da peku a kapci padaju,najvise se plasim da ne ubijem nekog ni krivog ni duznog u toj prici
mlinar je offline   Reply With Quote
Star 14.08.2011, 12:11   #12
mandara83
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 30.09.2009
Postovi: 0
Downloads: 1
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
mandara83 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Jednom jeste ali na svu srecu pored mene je bio budan kolega pa kad je skontao da silazimo s'puta cimnuo volan. Od tada ili imam neki energetski napitak ili vozi neko kome se ne spava i nije umoran
mandara83 je offline   Reply With Quote
Star 03.11.2011, 02:49   #13
milanche007
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 18.07.2008
Postovi: 174
Downloads: 2589
Uploads: 0
Rekao HVALA: 5
Zahvalili mu 6 puta u 6 Postova
Instrumenti: Korg Extreme,Roland XP30
Interesi: Sex,droga,alkohol...sve sto vole mladi
milanche007 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

meni se to desavalo par puta,obicno kad je dugacak put,a idem sa svirke na svirku.jednom mi se desilo da sam otvorenih ociu spavao.u prevodu vidite put i sve ali ne reagujete.zadnji put mi se desilo pre pola godine,isao sam sa svirke(s.mitrovica) pravo na svadbu u beograd,nisam spavao uopste,vratio se na svirku u mitrovicu i odatle bez spavanaja za loznicu,tamo preko macvanskih sela mi se tako prisapavalo,padaju oci same.cujem auto kako radi,siba promaja na sve strane i tamo u zmijnjaku(kolege iz macve znaju,hehe)kraaaaj.samo se cimenm u momentu.nije mi bilo dobro koliko sma se uplasio.mogu dosta da izvezem u cugu,ali kad je covek umoran dzaba.najludja voznja je bila iz jarka(s.mitrovica,sta cu kad sam tu dezuran vikendom) sa svirke pravo za kraljevo na svadbu-svirka.prvo sma morao za bg da pokupim jos koleginicu.stigao sam odsvirao svadbu,pravac u hotel i tu zakucao,hehehehe.bio sam svestan da se necu vratiti kuci ziv ako krenem odmah sa svirke za bg,hehhe.a jdenom je kolega zaspao na auto putu(otvorenih ociju) isli iz leskovca i kod cuprije(usrana fabrika stakla),opici u bankinu,ali ostali smo zivi,hvala Bogu i nismo puno rasturili,auto dovukli smo se do kuce,heheh.
p.s jbt napisah ja roman,heheh.aj nek pisu ovi sto su se prevrtali i culkali dok su spavali,hehhe.pozdrav svima
milanche007 je offline   Reply With Quote
Star 03.11.2011, 03:20   #14
Dell
Satriani
 
Dell's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.07.2008
Mjesto: Mostar, Hercegovina
Postovi: 2.525
Downloads: 681
Uploads: 10
Rekao HVALA: 25
Zahvalili mu 324 puta u 277 Postova
Instrumenti: Yamaha Tyros3, Bugari Banger Exclusive, Roland Fantom G7, Yamaha V50, Hohner Atlantic IV
Interesi: Muzika, Informacijske tehnologije, Biciklizam
Dell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein Lichtblick
Dell pošalji poruku preko MSN messengera Dell pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Ja bas nisam nikad zaspao, ali jesam se dekoncentrirao sto je direktna posljedica umora. Vracao se bas prosli petak sa svirke iz jednog sela tu blizu Mostara i pjevacica do mene nesto kenjka, prica, a ja se totalno iskljucio jer me vjerojatno smaralo to sto je pricala. I jbg vidim ravno put, put, kad nesto mi iskoci pred oci sto je narusilo do tada idilican sistem puta Udarim po kocnici i reknem glasno jebo te zivot sta je ovo? I negdje na pola provalim da je u stvari krizanje tog sporednog puta kojim sam isao sa regionalnom cestom stupnja ispod magistrale koji vodi od Medjugorja do Mostara. Sreca pa nije niko nailazio jer je kasno bilo pa nije bio problem sto sam uletio jedno 40-50 na sat. Pevka samo rece Marnele, pazi kako vozis i nastavi da kenja
__________________
I'm the one who knocks...


Dell je offline   Reply With Quote
Star 03.11.2011, 04:57   #15
milanche007
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 18.07.2008
Postovi: 174
Downloads: 2589
Uploads: 0
Rekao HVALA: 5
Zahvalili mu 6 puta u 6 Postova
Instrumenti: Korg Extreme,Roland XP30
Interesi: Sex,droga,alkohol...sve sto vole mladi
milanche007 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

@dell pazi kako vizis i nastavi da kenja,hahahha.pevacice ili pricaju kao navijene ili cim udju u kola odmah se uspavaju a to me tako nervira da bi ih isamarao istog trenutka kad sklope oci.
milanche007 je offline   Reply With Quote
Star 03.11.2011, 13:17   #16
Dell
Satriani
 
Dell's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.07.2008
Mjesto: Mostar, Hercegovina
Postovi: 2.525
Downloads: 681
Uploads: 10
Rekao HVALA: 25
Zahvalili mu 324 puta u 277 Postova
Instrumenti: Yamaha Tyros3, Bugari Banger Exclusive, Roland Fantom G7, Yamaha V50, Hohner Atlantic IV
Interesi: Muzika, Informacijske tehnologije, Biciklizam
Dell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein Lichtblick
Dell pošalji poruku preko MSN messengera Dell pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Pa znas ono standard, ovaj mi prisao rekao ovo, rekao ono, jaooo kako je mogao, da mi je jos jednom to uradio pukla bi ga sakom, ili ono standard, zvao me taj i taj da pjevam s njima, dobila sam ponudu od ovoga i onoga, a ono tebi pogled samo u prazninu........... u jbt, zaspao sam na forumu
__________________
I'm the one who knocks...


Dell je offline   Reply With Quote
Star 03.11.2011, 18:26   #17
mirandess
Odomaćeni član
 
mirandess's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.09.2010
Mjesto: Mostar
Postovi: 682
Downloads: 677
Uploads: 7
Rekao HVALA: 117
Zahvalili mu 103 puta u 95 Postova
Instrumenti: Korg PA4x, Amati Clarinet b. Casio Ctk 531, Nord Electro 6D, Musicman Luke3 :)
Interesi: Sviranje
mirandess befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
mirandess pošalji poruku preko Yahoo! messengera mirandess pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

A ja sam tebi sinko reko neki dan, vokalist je cudo kad siknes medju publiku male to female(da ti pjevas zenski glas), narod izbleji oci prema tebi isto ko da pjeva ne znam ti kakvo zensko haahhahahaahha jos ostavis para za sebe(umjesto na pjevacicu) XD mado mado, ne daj da te rade!!! Drz se, takve su ti zene... stas... Eh ta tehnika...
__________________
Tko svira notalno, propao je totalno
mirandess je offline   Reply With Quote
Star 03.11.2011, 19:12   #18
Dell
Satriani
 
Dell's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.07.2008
Mjesto: Mostar, Hercegovina
Postovi: 2.525
Downloads: 681
Uploads: 10
Rekao HVALA: 25
Zahvalili mu 324 puta u 277 Postova
Instrumenti: Yamaha Tyros3, Bugari Banger Exclusive, Roland Fantom G7, Yamaha V50, Hohner Atlantic IV
Interesi: Muzika, Informacijske tehnologije, Biciklizam
Dell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein Lichtblick
Dell pošalji poruku preko MSN messengera Dell pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Imam li ja guzicu i sise da vrtim njima burazere? Ko sisa pjevanje, samo nek mrda
__________________
I'm the one who knocks...


Dell je offline   Reply With Quote
Star 03.11.2011, 19:19   #19
Ace
White Noise
 
Ace's Avatar
 
Registrovan/a dana: 20.08.2009
Mjesto: Skopje, Makedonija
Godina: 33
Postovi: 1.693
Downloads: 1229
Uploads: 32
Rekao HVALA: 15
Zahvalili mu 367 puta u 330 Postova
Instrumenti: Korg
Interesi: Muzika, Informatika, Matematika, Fizika, Elektronika...
Ace ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Ne sekiraj se .... @Mirandess ce i to da improvizira
Covek je ekonomican nece da placa pevacice ....
__________________

Evil is just a point of view

Ace je offline   Reply With Quote
Star 03.11.2011, 20:35   #20
Dell
Satriani
 
Dell's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.07.2008
Mjesto: Mostar, Hercegovina
Postovi: 2.525
Downloads: 681
Uploads: 10
Rekao HVALA: 25
Zahvalili mu 324 puta u 277 Postova
Instrumenti: Yamaha Tyros3, Bugari Banger Exclusive, Roland Fantom G7, Yamaha V50, Hohner Atlantic IV
Interesi: Muzika, Informacijske tehnologije, Biciklizam
Dell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein Lichtblick
Dell pošalji poruku preko MSN messengera Dell pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Nema to veze s ekonomicnoscu, nego s ljubomorom voljene mu zene
__________________
I'm the one who knocks...


Dell je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 18:07


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije