Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Slobodna zona > Svaštara

Svaštara Pravo mesto za sve ono što nema svoje mesto...

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 26.01.2011, 23:51   #91
merhad
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 26.12.2007
Postovi: 32
Downloads: 833
Uploads: 1
Rekao HVALA: 14
Zahvalili mu 2 puta u 2 Postova
merhad befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

ehe ja dobre teme heeh..
merhad je offline   Reply With Quote
Star 27.01.2011, 02:12   #92
Dell
Satriani
 
Dell's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.07.2008
Mjesto: Mostar, Hercegovina
Postovi: 2.525
Downloads: 681
Uploads: 10
Rekao HVALA: 25
Zahvalili mu 324 puta u 277 Postova
Instrumenti: Yamaha Tyros3, Bugari Banger Exclusive, Roland Fantom G7, Yamaha V50, Hohner Atlantic IV
Interesi: Muzika, Informacijske tehnologije, Biciklizam
Dell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein Lichtblick
Dell pošalji poruku preko MSN messengera Dell pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

ae kad smo kod te teme, da cujem iskustvo kolega, kako reagirate kad vas uhvati proljev na nekom nezgodnom mjestu, gdje trebate ama bas u roku od 2 minute u wc?
__________________
I'm the one who knocks...


Dell je offline   Reply With Quote
Star 27.01.2011, 02:44   #93
misa1265
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 29.07.2009
Mjesto: C:Program files
Postovi: 260
Downloads: 671
Uploads: 0
Rekao HVALA: 30
Zahvalili mu 11 puta u 10 Postova
Instrumenti: Korg Pa500
Interesi: Muzika...
misa1265 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Hahahah...dobro pitanje Dell,hvala Bogu,nemam svoj slucaj da napisem,ali imam slucaj drugara sa mora iz Grcke prosle godine!

U sobi mi rokali eurokrem i hladan sok od breskve (inace ubitacna kombinacija za proliv,ko hoce neka proba ) i nas 3 uzimali po malo jer smo znali sta moze da bude,a taj jedan drugar navalio i sve se podsmeva dok jede (strasno,vi slusate babske price itd itd).I posle nekog vremena (pola h,sat) krenuli mi u grad u internet kafe,a taj drug nije hteo ni da cuje za internet kafe,bunio se u fazonu sta cemo na internetu dosao sam da se odmorim od njega itd,itd i kazemo mi njemu ne moras ici ti,u redu je,prosetace neko sa tobom...I mi nismo znali sad tacno gde se nalazi internet i polako setamo po gradu i trazimo kafe,kad odjednom taj drug pita(preznojen sav i crven):Ljudi,gde je taj kafe,ajde brze da potrazimo?Mi se iscudismo svi,sto ti trazis kad ti neces ici?Ma mozda cu malo da izadjem na fb da se javim mojima (mi smo ukapirali o cemu se radi),a njemu ni na pamet ne pada da prizna da mu se ide u wc...i u tom trenutku spazimo reklamu internet kafe nekih 70-80 metara ispred nas,au ljudi kakav je sprint tad usledeo,samo je viknuo eno ga internet i potrcao,ja i dalje imam osecaj da je tu deonicu istrcao brze nego sto bi to Bolt uradio! Video je da smo bili u pravu,i rekao nam je to i zamolio nas da ga ne zezamo za to,al' ipak je ostatak letovanja proveo uz konstantno zezanje sa nase strane!

Promijenjeno od misa1265 (27.01.2011 u 02:48 sati)
misa1265 je offline   Reply With Quote
Star 27.01.2011, 08:56   #94
milanceshow
Nishki
 
milanceshow's Avatar
 
Registrovan/a dana: 02.12.2007
Mjesto: Srbija,Nis-Prokuplje
Postovi: 1.332
Downloads: 538
Uploads: 16
Rekao HVALA: 9
Zahvalili mu 83 puta u 69 Postova
Instrumenti: Roland E80 i FantomG
Interesi: Heklanje....
milanceshow ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
milanceshow pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

Da vam promenim onaj potpis u "WC Lovers"!
__________________
Click for Niš, Srbija Forecast
milanceshow je offline   Reply With Quote
Star 27.01.2011, 10:17   #95
Dell
Satriani
 
Dell's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.07.2008
Mjesto: Mostar, Hercegovina
Postovi: 2.525
Downloads: 681
Uploads: 10
Rekao HVALA: 25
Zahvalili mu 324 puta u 277 Postova
Instrumenti: Yamaha Tyros3, Bugari Banger Exclusive, Roland Fantom G7, Yamaha V50, Hohner Atlantic IV
Interesi: Muzika, Informacijske tehnologije, Biciklizam
Dell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein Lichtblick
Dell pošalji poruku preko MSN messengera Dell pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

pa nije da nam je bas drago kad nas spopadne takva situacija ali ae


Misa, znas kad se meni jednom dogodila situacija jos dok sam isao u srednju skolu, kad sam morao da odgovaram botaniku u skoli. I kako je poceo sat a ja sjeo na stolicu zakurlja stomak, kad nije eksplodirao. I kontam ae brze dodji do mene da odgovaram, da mogu da trcim kuci (u skoli cucavac). Ma nema sanse, 10-15 prije mene treba da odgovara. Ja stezem trbusne misice, prekrizio noge, ama nema sanse. Te pitam profesorice mogu li vani da se javim na mobitel, a ona kaze moze. I sjetim se ja da ima nekih 100 m od skole kraj crkve veliko parkiraliste za autobuse gdje dolaze turisti kad idu na stari most. I tu ima naravno javni wc, samo ako je zakljucan najebo sam. I sreca nije bio. Brate mili, odradim ja jednu turu i izidjem vani, nisam ni izasao, kad opet. I tako zaglavim tu dobrih 20 minuta, ali znam da nisam sve izbacio. I vratim se na sat i sreca pusti profesorica nekih 7-8 vozara da idu na autobus, pa sam brzo na red dosao. Odgovarao ja tu, dobio 5 i izlazim ja iz skole sretan sto nisam pod pritiskom i kazem e sad me protjeraj koliko god hoces.
ne lezi vraze...

U tom trenutku sam osjecao kao da mi fekalije voze bob niz crijeva, pa sam trcao kao taj tvoj kolega. Ljudi na ulici kontali da me juri neko. I stigoh nekako do prodajnog centra, a do kuce mi od tog prodajnog nekih 200 m, ali nisam mogao riskirat da je wc kod kuce zauzet. Uh, brate, ja mislim da sam dusu ispraznio u tom wc-u.
Eto, osim te situacije nisam imao tijesnih situacija, ali sto kazes najbolja je prevencija, jer sam popio na velikom odmoru "proljevusu" u kaficu
__________________
I'm the one who knocks...



Promijenjeno od Dell (27.01.2011 u 10:19 sati)
Dell je offline   Reply With Quote
Star 27.01.2011, 10:46   #96
milanceshow
Nishki
 
milanceshow's Avatar
 
Registrovan/a dana: 02.12.2007
Mjesto: Srbija,Nis-Prokuplje
Postovi: 1.332
Downloads: 538
Uploads: 16
Rekao HVALA: 9
Zahvalili mu 83 puta u 69 Postova
Instrumenti: Roland E80 i FantomG
Interesi: Heklanje....
milanceshow ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
milanceshow pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

Sta si popio na velikom odmoru?
__________________
Click for Niš, Srbija Forecast
milanceshow je offline   Reply With Quote
Star 27.01.2011, 10:51   #97
Dell
Satriani
 
Dell's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.07.2008
Mjesto: Mostar, Hercegovina
Postovi: 2.525
Downloads: 681
Uploads: 10
Rekao HVALA: 25
Zahvalili mu 324 puta u 277 Postova
Instrumenti: Yamaha Tyros3, Bugari Banger Exclusive, Roland Fantom G7, Yamaha V50, Hohner Atlantic IV
Interesi: Muzika, Informacijske tehnologije, Biciklizam
Dell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein Lichtblick
Dell pošalji poruku preko MSN messengera Dell pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

kavu "proljevusu"
__________________
I'm the one who knocks...


Dell je offline   Reply With Quote
Star 27.01.2011, 10:54   #98
milanceshow
Nishki
 
milanceshow's Avatar
 
Registrovan/a dana: 02.12.2007
Mjesto: Srbija,Nis-Prokuplje
Postovi: 1.332
Downloads: 538
Uploads: 16
Rekao HVALA: 9
Zahvalili mu 83 puta u 69 Postova
Instrumenti: Roland E80 i FantomG
Interesi: Heklanje....
milanceshow ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
milanceshow pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

Nisi naglasio da je kafa u pitanju,pa sam svasta pomislio!!
__________________
Click for Niš, Srbija Forecast
milanceshow je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 10:27


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije