Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Aranžeri > Roland

Roland Svirate Roland klavijature? Pitajte šta Vas zanima!

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 18.04.2012, 14:29   #11
Todorgm
Ovaj baš voli da kuca
 
Registrovan/a dana: 19.01.2010
Mjesto: Gornji Milanovac
Godina: 33
Postovi: 322
Downloads: 1922
Uploads: 25
Rekao HVALA: 141
Zahvalili mu 22 puta u 21 Postova
Instrumenti: Korg Pa1000
Interesi: Ne interesuje me :)
Todorgm befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Todorgm pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Dal'je jaca od pa80?
Todorgm je offline   Reply With Quote
Star 18.04.2012, 14:37   #12
nesaband
Doktor Nesa
 
nesaband's Avatar
 
Registrovan/a dana: 08.12.2008
Mjesto: Srbija
Godina: 62
Postovi: 1.953
Downloads: 655
Uploads: 21
Rekao HVALA: 335
Zahvalili mu 335 puta u 311 Postova
nesaband ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

po meni jeste ali vec je sve pisano o tome drugoj temi pa molim moderatore da ako je moguce spoje teme da ne bi pisali na dva mesta.
__________________
Ko rano rani ceo dan zeva.
nesaband je offline   Reply With Quote
Star 18.04.2012, 19:26   #13
Aladin
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 01.04.2011
Mjesto: BiH
Postovi: 22
Downloads: 0
Uploads: 4
Rekao HVALA: 19
Zahvalili mu 4 puta u 3 Postova
Instrumenti: Korg pa 50 bass git.Fender jazz bass
Interesi: druzenje,muzika...
Aladin befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard Ovo sam nasao na internetu mozda nekom pomogne sto se tice ove klavij....

Jedna tipkovnica, jedan klavijaturist .... Sa debi u BK-5, Roland s ponosom postavlja još jednu prekretnicu u povijesti auto-pratnja instrumenata. U BK-5 značajke visoke kvalitete, svježi zvuk u kombinaciji s jednostavnim korisničkim sučeljem i naprednim značajkama. To je savršen partner za "one-man band", kao i glazbenih hobisti i amateri.

Self-sadržane, učinite sve-tipkovnica s auto-pratnje motora i zvuk ugrađen u sustav
Širok izbor zvukova, glazbenih suradnika i ritmova koji pokrivaju široki krajolik glazbenih žanrova (uključujući East-Europe, Latinske Amerike, Azije i više)
Friendly grafičko korisničko sučelje
Učinci na brodu, uključujući i reverb, zbor, EQ, multi-band kompresor, kao i deseci multi-učinaka
Glazba ritam kompatibilnost s Roland BK-7m/E-series / G-series/VA-series instrumenata
Kompatibilan s formatima podloga (SMF, MP3, WAV, i ritam) izravno s USB memorije, trenutak audio snimanja na USB memoriju
Automatsko prepoznavanje akord za SMF datoteke
Video izlaz podijeliti SMF/MP3 Lyrics s prijateljima ili publike na vanjskom zaslonu

Generator zvuka

BK-5 je powered by državne-of-the-art Roland zvuka motora, pakiran s više od 1100 velikih zvukova i desecima bubanj i udaraljke setove. Instrument je u mogućnosti da obrađuju 128 glasove istovremeno, a kompatibilan je s različitim oblicima, uključujući izražavajući GM2, GS i XG Lite. Feed BK-5 A Standardni MIDI File, izvijati se, i dobiti spremna za veliki zvukom benda!
Kreativna kontrola

Osim reprodukcije MIDI datoteka sa svojim unutarnjim generator zvuka, BK-5 također može igrati i manipulirati audio datoteke. Reproducirati MP3 ili WAV datoteke putem USB-a i koristiti na brodu kontrole za promjenu ključa i potpis tempa bi najbolje odgovaraju vašem vokalni raspon performansi ili stil. Također možete koristiti BK-5 Centar Odustani značajke kako bi se smanjili vokal iz već postojećih pjesama stvoriti trenutni karaoke-style-pjevati uz pjesmu.
USB kompatibilnost

Proširiti sposobnosti BK-5, USB priključak je osiguran za spajanje standardnih USB uređaja za pohranu poput USB ključ ili se sam napaja USB tvrdi disk za igranje i mijenjanja / spremanje datoteka. Možete koristiti i USB priključak za snimanje predstave kao audio datoteka (WAV, 44,1 kHz/16-bit linearni format) na USB uređaj za pohranu.
Video kompatibilnost

U BK-5 na kompozitni video izlaz se može spojiti na vanjski monitor, koji omogućuje publika i drugi glazbenici na pozornici pratiti tekstove i akord simbole obavljenom pjesmu. Uključite svoj show u multimedijski doživljaj!
Aladin je offline   Reply With Quote
Star 19.04.2012, 14:15   #14
mrkic
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 17.01.2010
Mjesto: Krusevac
Postovi: 161
Downloads: 206
Uploads: 4
Rekao HVALA: 8
Zahvalili mu 6 puta u 6 Postova
Instrumenti: Korg Pa600
mrkic befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
mrkic pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Ja samo mislim da pre koriscenja ritmova sa drugih modela serija E, G i ostalih ipak mora da se preradi u klavijaturi jer mislim da ce BK 5 da prikaze boje iz GM banke a to znaci da moraju da se promene parametri, ali to nije veliki problem. I o tome smo diskutovali u prethodnoj temi i cini mi se da su mi kolege tako odgovorile.
mrkic je offline   Reply With Quote
Star 19.04.2012, 14:25   #15
nesaband
Doktor Nesa
 
nesaband's Avatar
 
Registrovan/a dana: 08.12.2008
Mjesto: Srbija
Godina: 62
Postovi: 1.953
Downloads: 655
Uploads: 21
Rekao HVALA: 335
Zahvalili mu 335 puta u 311 Postova
nesaband ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

pretostavlja i ja da ce neke boje morati da se prerade koje BK5 nema u sebi ali u svakom slucaju posto je klavijatura nove generacije treba to iskoristiti i napraviti da zvuci ko bomba.

noviji su setovi bubnjeva i jos mnogo toga ima da se uradi da to zvuci perfektno.
__________________
Ko rano rani ceo dan zeva.
nesaband je offline   Reply With Quote
Star 19.04.2012, 16:51   #16
mrkic
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 17.01.2010
Mjesto: Krusevac
Postovi: 161
Downloads: 206
Uploads: 4
Rekao HVALA: 8
Zahvalili mu 6 puta u 6 Postova
Instrumenti: Korg Pa600
mrkic befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
mrkic pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Na GW8 mora pa pretpostavljam da mora i na BK5
mrkic je offline   Reply With Quote
Star 20.04.2012, 19:13   #17
tranzit
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 25.03.2006
Mjesto: tamo daleko
Postovi: 5.282
Downloads: 46
Uploads: 1
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 1.121 puta u 936 Postova
Instrumenti: sve sto daje bilo kakav ton od sebe
Interesi: nezainteresovan sam
tranzit ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Aladine, tako ti Boga, je l to bio prevod specifikacija koje je radio Google.... hahahaha. Je si li ti procitao uopste sta je google preveo ? Nije bilo potrebe za tim.




Dodato:
Citat:
Originalno postovano od Todorgm Pokaži Post
Dal'je jaca od pa80?
Todore, to bi bilo smijesno poredjenje.

Promijenjeno od tranzit (20.04.2012 u 19:14 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
tranzit je offline   Reply With Quote
Star 20.04.2012, 21:21   #18
nesaband
Doktor Nesa
 
nesaband's Avatar
 
Registrovan/a dana: 08.12.2008
Mjesto: Srbija
Godina: 62
Postovi: 1.953
Downloads: 655
Uploads: 21
Rekao HVALA: 335
Zahvalili mu 335 puta u 311 Postova
nesaband ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Cekao sam da ti odgovoris na ove postove.Google je cudo,radi i kao prevodilac ali bukvalni
__________________
Ko rano rani ceo dan zeva.
nesaband je offline   Reply With Quote
Star 20.04.2012, 22:33   #19
tranzit
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 25.03.2006
Mjesto: tamo daleko
Postovi: 5.282
Downloads: 46
Uploads: 1
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 1.121 puta u 936 Postova
Instrumenti: sve sto daje bilo kakav ton od sebe
Interesi: nezainteresovan sam
tranzit ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Ne da mi, moj Nesho, djavo mira pa ne mogu da odolim kad se ukaze ovakva prilika za odgovor. A i ovo sto Todor upita, porediti muzicki instrument koji ima 32 MB sample contenta ROMa od prije 12 godina, sa instrumentom najnovije generacije sa 8 puta vecom bazom samplova i sa nekoliko klasa boljom i sintezom i efektima a i tastaturom je zaista smijesno.
Dodato:
Ne zamjeram ja Todoru sto upita nego mi nije jasno da takvo sta moze i pasti na pamet. Todore, to su dva svijeta koja nemaju nista zajednicko sem par komandi za ritmove i jos po neku zanemarljivu sitnicu. Ja sam medju prvima bio kada se radilo o kritici Rolanda sto ne ubacuje sampler u svoje aranzere, medjutim sam vremenom i pojavom ovih novih modela polako ali sigurno shvatio da to tim instrumentima stvarno nije neophodno jer izbor i kvalitet sounda pokriva sve zelje korisnika, bar sto se Balkana tice. Sa druge strane, ti svi nabijedjeni "sampleri" cak i u aktuelnim aranzerima su toliko jadni i bijedni, da i nisu vrijedni pomena. Ako je bas nekome do samplera onda brate, dokupi sampler (hardver, softver, nebitno) ali onda zaista sampler i pici blago cici.

Promijenjeno od tranzit (20.04.2012 u 22:42 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
tranzit je offline   Reply With Quote
Star 21.04.2012, 01:18   #20
mikimiki
Odomaćeni član
 
Registrovan/a dana: 15.08.2006
Postovi: 594
Downloads: 1068
Uploads: 3
Rekao HVALA: 40
Zahvalili mu 80 puta u 74 Postova
Instrumenti: TYROS5,BEHRINGER X32 PRODUCER,YAMAHA DSR112,JBL 618S XLF,ELECTRO VOICE ZLX12P......ITD...
mikimiki befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Upravo tako Tranzit.
I sta se sve danas ubacuje u samplere??Nista novo,samo staro.Znaci dzaba nova roba kada idemo u nazad i stavljamo samplove od dx,ili Korg M1/T3.I svi koriste iste stvari i svi isto zvuce.Za svirku nema potrebe imati stotine i stotine samplova.Treba 20-30 dobrih instrumentata za narodnjake i zabavnjake i to je to..Meni cak ni terce ne trebaju.Niti sam ikada radio sa njima niti cu ikada da to koristim.
mikimiki je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 00:33


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije