Korisničko Ime
Lozinka
Registracija
YU-MIDI Marketing


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Slobodna zona > Svaštara

Svaštara Pravo mesto za sve ono što nema svoje mesto...

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 21.03.2019, 10:38   #11
Dell
Satriani
 
Dell's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.07.2008
Mjesto: Mostar, Hercegovina
Postovi: 2.525
Downloads: 681
Uploads: 10
Rekao HVALA: 25
Zahvalili mu 324 puta u 277 Postova
Instrumenti: Yamaha Tyros3, Bugari Banger Exclusive, Roland Fantom G7, Yamaha V50, Hohner Atlantic IV
Interesi: Muzika, Informacijske tehnologije, Biciklizam
Dell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein Lichtblick
Dell pošalji poruku preko MSN messengera Dell pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Mafia, bio sam ti u kraju za vikend, sa Anidom sam svirao u Grandu u Kladuši, da sam znao mogli smo kavu popit, prolazio sam kroz Cazin
A što se tiče ovih seksualnih tema danas u pjesmama, eto mora snimat dupe ajfonom, da mož' kući da ga otrese. I to u HD formatu
Eto kakvi su ti likovi danas, ne može bez 3 kesice kamagre ni da zamisli seks, a gledaj ovih dasa prije. Ovom nisu dovoljne klinke njegovih godina, on odmah skače na dajinicu ne gleda ništa, ovaj preskače tarabu i jarak, ulazi u kuću kraj mame, tate, babe, dede i postiže gol u gostima. Onaj baja ulijeće preko ograde i "isfata" komšinicu što se gola kupa, pa ga kasnije čitavo selo gonja da ga linčuje.
Znači pored svih mogućih prepreka, momci uspiju da skoruju, a ova mu mlati prdarom pred facom, a on vadi mobitel da je snima. O ljudi, o vremena
__________________
I'm the one who knocks...


Dell je offline   Reply With Quote
Star 21.03.2019, 10:56   #12
Mafia
Vredan član društva
 
Mafia's Avatar
 
Registrovan/a dana: 12.08.2015
Mjesto: USK BiH
Postovi: 117
Downloads: 9
Uploads: 0
Rekao HVALA: 19
Zahvalili mu 26 puta u 26 Postova
Instrumenti: Pa1x pro
Mafia ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

@Dell idući put obavezno se javi a mene ako put nanese do Mostara javim se

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
Mafia je offline   Reply With Quote
Star 21.03.2019, 18:05   #13
kem
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 24.12.2018
Postovi: 100
Downloads: 30
Uploads: 1
Rekao HVALA: 25
Zahvalili mu 3 puta u 3 Postova
Instrumenti: korg triton le
kem ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

A nije opet ni poenta samo u suvoparnom vodjenju seksa, recimo ako je sa nekim kog ne poznajete. Cuo sam u inostranstvu (Amerika, zapad) ima ona aplikacija Tinder za upoznavanje i mozete da selektujete ako namerno trazite nekog samo za ono. I sta sad, vi se vidite, sljep sljep sljep i gotovo. Odlazite i vise se ne vidjate. Pa to je zivotinjski, bar po mom misljenju. U tome je i tolika razlika u pesmama nekad i sad, pa on pre nego sto je preskocio tarabu i jarak morao je zasipati komplimentima, paznjom i mnogim drugim stvarima koje traze vreme tako da je krajnje zakucavanje u doticnu devojku bilo sa mnogo vecim zarom i zadovoljstvom jer je tesko zaradjeno. Ovako nekako izgubi smisao ako ti se nabija u facu itd. Najlepsi je hleb onaj krvavo zaradjen.
kem je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 04:55


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije