Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Aranžeri > Korg

Korg Korg-ovci! Ovo je mesto za vas!

Tema zaključana
 
Alati tema Display Modes
Star 01.08.2006, 22:12   #11
tranzit
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 25.03.2006
Mjesto: tamo daleko
Postovi: 5.282
Downloads: 46
Uploads: 1
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 1.121 puta u 936 Postova
Instrumenti: sve sto daje bilo kakav ton od sebe
Interesi: nezainteresovan sam
tranzit ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Izgleda da su ljudi konacno poceli da se bude, pa taj covjek vec mjesecima maltretira sve na ovom forumu svojim postovima, ponizava i hvali se a iza svega tog hvalisanja ne stoji nista. Mislim da ljudi i nece da odgovaraju na postove i da pisu jer nemaju zivaca da se natezu sa Nedimom. Jedva jednom da se neko pobuni.Pratim ga po raznim forumima, ponegdje ga izbace, ponegdje se spremaju da ga izbace, sa nekih pobjegne sam a na drugima ga ignorisu, samo ga mi evo sve do sad cutke trpimo.
tranzit je offline  
Star 02.08.2006, 03:25   #12
Vaxter
Godfather
 
Vaxter's Avatar
 
Registrovan/a dana: 25.12.2004
Mjesto: Šimanovci
Postovi: 3.814
Downloads: 1057
Uploads: 560
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 273 puta u 211 Postova
Instrumenti: Yamaha PSR 9000
Interesi: Mnogo toga, i naravno muzika koja je uglavnom hobi
Vaxter befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Vaxter pošalji poruku preko ICQ messengera Vaxter pošalji poruku preko MSN messengera Vaxter pošalji poruku preko Yahoo! messengera Vaxter pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Vec sam rekao to na drugoj temi.
Ovde ja toga i nisam neshto video, zato dosta!
Svoj gnev sa drugih foruma ne prenosite ovde!
__________________
I'm gonna make him an offer he can't refuse.
Vaxter je offline  
Star 02.08.2006, 11:07   #13
cevap
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 10.08.2005
Mjesto: Danska
Postovi: 223
Downloads: 4515
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
cevap befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Citat:
Originalno postovano od Enva26
Nedime Kazes da znas sve o Syntovima jeli? Dali postoji PA80 20MB flash kard? Kazes da ne i nemoze niko da te pravi budalom jeli? ti sve znas, ja stobom vise necu o nicemu da pricam o muzici jer ponizavas vrlo cesto ne samo mene nego sve kolege sto ja znam misle isto o tebi. Znaci ti znas sve niko drugi nezna nista to sto se mene PA1X ne svidja je Tezina, i isto ovaj touch screen a kombinacija da sviras PA1X i PA80 nikad neces znat jer nisi muzicar profesionalac i nigde te nema na svadbe niti veselja da ja znam i cujem necu nista da objasnim niti da kazem samo kazem predajem se Nedim sve zna i umije i spreman je svaki argument da brani a nema nikakvo pokrice evo samo za Nedima 20MB flash Karta ja je imam takodje mozes doci kod mene Nedime da preslusas pa posle mozes da me ponizis da neznam sta pricam i ja sam Bog ili nisam Bog http://www.psism.com/automobile-tester.htm Evo Narode vidite kako Nedim zna sve i momak je Bog sam za muziku a dali bih vjerovao da se radi 32MB flash karta za PA80 mozda i to ti dokazem pa ne pravis me Magarcom. Mislim svaka cast bogat si kupio si instrumente jeli i moj komsija ovde potrosio u Mercedesa 150.000 dollara a nezna da vozi pa sad vidi gde smo.. Necu vise da odgovorim nikome uvezi nicega jer nema potrebe samo cu vam dati dokaze pa vi vidite ko se pravi pametan a ko glup.

Cao

Enver
Envere to sto si ti sredio svoga PA80 da on zvuchi strava.....svaka chast.

To shto ne volish Pa1xPro, tezak, touch displey.......OK, to je tvoj ukus i o tome ne treba naravno raspravljati.

ALI........ne mozesh da tvrdish da je Pa80 bolji od Pa1xPro, mislim.....stvarno nema osnova. Nemoj uporedjivati svoj sredjen Pa80 i nov Pa1xPro, uzmi ih oba nova, prazna, shuplja bez ichega i onda uporedjuj.

Meni tezina nije problem, ja sam vazem preko 100 kila, pa ja njega na rame i vozi a naviak'o se i na touch screen, chak mislim da ima prednosti nad starim sistemom i da se neke stvari obavljaju mnogo brze. Evo nabavio sam i LE61, i mogu ti reci da je jako spor za mijenjanje dugmadi. Da su mu ugradili touch screen bila bi to sasvim druga klavijatura. A druze moj, pa moramo malo i sa tehnologijom da napredujemo :wink:
cevap je offline  
Star 02.08.2006, 13:57   #14
BasariStudios
Zavisnik od foruma
 
BasariStudios's Avatar
 
Registrovan/a dana: 12.05.2006
Mjesto: NYC
Godina: 48
Postovi: 2.340
Downloads: 45
Uploads: 0
Rekao HVALA: 13
Zahvalili mu 77 puta u 30 Postova
Instrumenti: ARP 2600!
Interesi: Muzika
BasariStudios befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
BasariStudios pošalji poruku preko AIM messengera BasariStudios pošalji poruku preko MSN messengera BasariStudios pošalji poruku preko Yahoo! messengera
Standard

ENVERE smiri zivce ne moramo ovo da pretvaramo u NEW YORSKI rat sada:
Kao prvo, to sam rekao zato sto kad sam juce procitao to o vezi kartice odma sam otisao na tu stranicu i nazvao tu kompaniju jer imam broj i ja sam od njih kartica kupovao ranije..rekli su mi sledece:
Da, istina je da kartica tamo postoji u pogresnoj kategoriji al matematicki KORG ne moze da podrzi 20 MB jer do sada nikad na nijedan KORG nije postojalo nista d 20 MB, a isto sam cuo i od samo KORGa ranije...
Pitao sam zasto onda postoji na stranici a rekli su:
Postoji dok mi to ne sredimo.
Dalje, niko tebe i nikoga nista ne ponizava, samo sam rekao da nisi ono STO TI PRICAS da JESI, bar meni, ne znam drugima, jer rekao sam na drugi post, razboleo si mi jaja, nisi mi dao ni ZDRAVO da ti kazem kad sam te zvao, nego odma si poceo o LIL KIM i SNOOP DOG gde nema ptrebe za jednog muzicara, to moze da odradi i covek koji nikad muziku cuo nije, bar ja tako mislim.
Kao trece niko ti nije pricao ko sam ja i sta sam pa da doneses taj zakljucak da me niko ne zna, mozda zna mozda ne zna, nije to vazno, prestao sam svirat od kad sam zadnji put za HAJRIJU i FADILA GEGAJ svirao, nisam PRESTAO u penziju nego druge obaveze.
Kao cetvrto znas ti i sam koliko SAMIH ONE BAND MUZICARA NEW YORK ima tako da ja imam svoj posao i hleb i nije mi vazno dal cu svirat.
Kao petto sviram iskljucivo i najvise sa JURIJ JUNAKOV, VASIL i jedan od mojih najboljih prijatelja ALEN iz CT, gde sam 3 godina ziveo i svirao sa njime i najvise po TURSKIM i BUGARSKIM svirkama i retko kad kod ovih DIBRANA gde najvise svira HAHXI MAQELARA, mozda si cuo o njemu.
Kao sesto, u NEW YORKU samo troje postojimo od nasih koji imamo PRO STUDIO i radimo i za nase ljude, mislim BALKAN u generalu a to smo JA, HOHXA STUDIO i jos jedan ALBANAC, dok FLORENT BOSNJAKU bio u NEW JERSEY neko vreme i nema ga vise.
Kao sedmo ponekad vrlo retko idem da sviram sa SYNAY SARAQI mozda znas i njega, koji je jedan od najboljh ORIENTALNIH VIOLINISTA ovde mozda i sam znas, covek kome sam i album jedan radio.
Kao deveto nisam nista o tebi LOSE rekao samo sam rekao neke FAKTI jer mi bilo dojadilo a smatrao sam te da mozes biti dobar prijatelj a isto tu u blizini da saradjujemo il da se pomazemo al krivo mi bilo sto si mi jaja razboleo sa JA PA JA.
I kao deseto, ovde, na YU MIDI gde sam i otkazao vise, pored onoliko NEZNALACA, SLEPIH i BUDALA, na CUBASE FORUMS, na SOS FORUMS, na KORG FORUMS i jos neki, uvek sa pisao postove i po 3 dana da citas a nkad nje greska bila, gde sam dobivao komentare i od ljudi kao MARTIN WALKER, MAX THE MAC, DAZ, SHARP, CHRISTIAN i ostali, i mnogo ljudi su te moje postove razumeli, mnogima njih je to pomoglo i skratilo muke, isto i na ovaj forum i svuda.
To sto sam rekao o vezi PA1X i PA80 stojim na to i to FAKTICKI i sa CINJENICAMA a ne ko OVAJ BLUSA koji skace ko KENGUR bolji, bolji, bolji a drugu rec osim to ne zna, koliko bar vidim tu, jer vidi se sve, mi nismo coravi.
Tranzita i ne vidim vise, kod njega nema se sta ni citat.
Vama ako neke cinjenice ne pasu to je druga stvar i ako skacete iz inata i tvrdoglavosti.
KORG PA1X il PA80 niko nije rekao koji bolji koji ne, koji valja koji ne, ne moze PA80 bit bolji od PA1X naravno, al dal je razlika cene od 2000$ vise opravdana???
Za cega? CD BURNER, MP3 PLAYER, mesto za 500 BOJA i STILOVA...eto za cega je ta cenovna razlika, a to sto sam nabrojao sto PA1X ima to su sve GLUPOSTE VELIKE koje jednom PRO MUZICARI nikad ne trebaju...MP3 PLAYER, pustaces MP3 dok sviras uzivo? Il taj RX TECHNOLOGY koji je KORG vama dao samo neku ILUZIJU? Da ne nabrajam jos tih tehnickih stvari, ipak ste vi slepi za to i ne vidite.
Ajd recite opet da sam nekoga VREDJAO.

Pozdrav
BasariStudios je offline  
Star 02.08.2006, 14:00   #15
BasariStudios
Zavisnik od foruma
 
BasariStudios's Avatar
 
Registrovan/a dana: 12.05.2006
Mjesto: NYC
Godina: 48
Postovi: 2.340
Downloads: 45
Uploads: 0
Rekao HVALA: 13
Zahvalili mu 77 puta u 30 Postova
Instrumenti: ARP 2600!
Interesi: Muzika
BasariStudios befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
BasariStudios pošalji poruku preko AIM messengera BasariStudios pošalji poruku preko MSN messengera BasariStudios pošalji poruku preko Yahoo! messengera
Standard

To sto sam rekao KO IMA PRO STUDIO I RADI SA NASIME, nemoj mi sad 10 njih nabrojat ko ERKAN, TRAJCE, KUJTIM i ostali koji imaju po 1 G1000 i po jednu TASCAM na kasetama pa i oni imaju studio, bar mislim da ti znas sta je PRO STUDIO, bar si mi tako rekao, nemoj iznesivat cinjenice koje ne postoje i nisu nimalo opravdane.

Pozdrav
BasariStudios je offline  
Star 03.08.2006, 03:48   #16
Enva26
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 05.05.2005
Postovi: 42
Downloads: 124
Uploads: 0
Rekao HVALA: 4
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
Enva26 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

NEDIM KAZE "samo sam rekao da nisi ono STO TI PRICAS da JESI, bar meni, ne znam drugima,"Kad sam se ja to hvalio tebe kazes da si turcin ili makedonac dodji da te naucim da sviras tvoj stil odakle si nikad nisam bio tamo ali dodji da ti pokazem neke stvari turske ili mozda Albanske ili mozda Makedonske iz tvog mesta da vidis kako to Enver radi na svoj nacin a ti takodje dodji da odsviras nesto za mene ovako mozda neku dvojku ili mozda neko brzo kolce.. heheheh ma salim se ne zelim da te brukam heheheh Nedim drago mi je sto se tebe ne svidja moja svirka ti si moj pravi ljubimac ljubi te majka dok ja imam ljubimaca kao tebe nema mene krize heheheh. Mene se svidja tvoja muzika svaka cast. Radis sa Sunajom , Verom Oruqi, radis sa Alenom iz CT ma ja nemogu da kazem nista samo svaka cast ti si legenda i bices ja cu da ostavim muziku jer nemogu od tebe velika si mi kompeticija hvala na svemu sto si reko za mene ili drago mi je sto imas svoj opinion zelim sve najbolje u tvom studijskom radu takodje zelim da znam koliko ces da mi naplatis za jedan CD da uradim ali hocu ti da mi ceo Arranzman uradis sve hocu da mi ti odsviras. A to sto nisam rekao ni zdravo na telefon stvarno se glupiras to nije istina izvini ali trujes. Pitao sam se fino stobom i nisam te uvredio nista. A sto se tice PA80 20 MB flash karte ja je imam kako to da oni nemaju jeli ti to odbrana na ovo sto sam ti dokazao >??????? Puno srece hvala

Enver
Enva26 je offline  
Star 03.08.2006, 04:32   #17
blusa
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 07.12.2005
Mjesto: Gdje?
Godina: 40
Postovi: 265
Downloads: 449
Uploads: 3
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
Instrumenti: KORG PA3X
Interesi: Ma hobi sta drugo..
blusa befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
blusa pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

nedime koga ti to kengurom nazivas ovda??
blusa je offline  
Tema zaključana

Favoriti

Oznake
nezadovoljan, pa1x, sutra, vracam


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 09:47


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije