Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Solo (Workstation) > Ostali proizvođači i razno

Ostali proizvođači i razno Za sve one koji ne sviraju vec pomenute, ili za one koji imaju meshovita pitanja.

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 12.01.2008, 05:12   #11
fico
Pravi prijatelj foruma
 
Registrovan/a dana: 06.05.2004
Mjesto: Slovenija
Postovi: 613
Downloads: 2737
Uploads: 14
Rekao HVALA: 17
Zahvalili mu 51 puta u 48 Postova
Instrumenti: E-mu X board;Novation SL61 MK II :Weltmiaster Cansone
Interesi: sve po malo
fico befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
fico pošalji poruku preko MSN messengera fico pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Na Ctk 671 imas opciju da pravis ritam to jes da ga snimas u realnom vremenu ali ako nisi vrhunski svirac zaboravi na to.A sto se tice ritmova njih ubacujes preko midi kabla kao i boje i pored moras da imas program Music data menagment koji mozes skinuti na casio strani kao i neke evro ritmove ,Za ex yu muziku i ritmove na njemu zaboravi .Ja imam neki ctk731 i na njga se mogu ubaciti rolandovi ritmovi ali jih sint sam sebi konvertuje a za 671 nazalost nema nista .
fico je offline   Reply With Quote
Star 12.01.2008, 18:36   #12
casio1986
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 10.01.2008
Mjesto: nemacka
Postovi: 19
Downloads: 18
Uploads: 0
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
Instrumenti: casio stk 671
Interesi: sviranje,sport
casio1986 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
casio1986 pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

ok hvala to sam sad razumeo al ipak si napiso PROSLI PUT da mogu preko tog programa i rolandove ritmove nekako konvertirati il bas bukvalno nikako nemogu ex yu muziku na njega da stavim ?
casio1986 je offline   Reply With Quote
Star 12.01.2008, 18:40   #13
kuki
Kao kod kuće
 
kuki's Avatar
 
Registrovan/a dana: 23.11.2005
Mjesto: Zrenjanin
Godina: 36
Postovi: 835
Downloads: 1668
Uploads: 26
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 18 puta u 17 Postova
Instrumenti: Yamaha 9000pro, Korg TR76
Interesi: Ribe na dve noge
kuki befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
kuki pošalji poruku preko MSN messengera kuki pošalji poruku preko Yahoo! messengera
Standard

Na "tom" programu mislim da ne mozes da konvertujes za Casio(nema tu opciju).
__________________
Obozavam muziku,klavijature i zenske!!!
kuki je offline   Reply With Quote
Star 12.01.2008, 20:40   #14
fico
Pravi prijatelj foruma
 
Registrovan/a dana: 06.05.2004
Mjesto: Slovenija
Postovi: 613
Downloads: 2737
Uploads: 14
Rekao HVALA: 17
Zahvalili mu 51 puta u 48 Postova
Instrumenti: E-mu X board;Novation SL61 MK II :Weltmiaster Cansone
Interesi: sve po malo
fico befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
fico pošalji poruku preko MSN messengera fico pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Da na tom programu nemoze pasto je to stariji sint.Da imas ctk 731ili 811 onda bi moglo za taj tvoj nema resenja .Prije sam napiso da moze jer se je radilo o drugom broju sinta cak ni ti nisi znao koji je model.Na taj mozes samo da direkt napravis ritam na njemu ali verujem da ces odustati brzo jer nema opcije za pravljenje ritma kao ovi noviji aranzeri .
fico je offline   Reply With Quote
Star 13.01.2008, 15:48   #15
casio1986
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 10.01.2008
Mjesto: nemacka
Postovi: 19
Downloads: 18
Uploads: 0
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
Instrumenti: casio stk 671
Interesi: sviranje,sport
casio1986 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
casio1986 pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

steta dobro moram onda da vidim dal prvo da naucim da sviram na njemu kako treba il odmah da ga prodam i da kupim barem 731 ctk neznam ni ja sta da radim sta bih mi ti mogo poruciti jer nemam sad bas tolko novca i mislim da bih 731 il 811 ctk mogo jos da priustim sebi al puno bolje model ne al ipak stvarno ti hvala za odgovore pozdrav
casio1986 je offline   Reply With Quote
Star 13.01.2008, 18:14   #16
fico
Pravi prijatelj foruma
 
Registrovan/a dana: 06.05.2004
Mjesto: Slovenija
Postovi: 613
Downloads: 2737
Uploads: 14
Rekao HVALA: 17
Zahvalili mu 51 puta u 48 Postova
Instrumenti: E-mu X board;Novation SL61 MK II :Weltmiaster Cansone
Interesi: sve po malo
fico befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
fico pošalji poruku preko MSN messengera fico pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Ne kupuj nista od ta dva modela 731 i 811 radje pricekaj i sakupi neki novac za nesto kvalitetnije jer neces biti ni malo zadovoljan sa casio sintom.Kao prvo nemas na njemu opcija ama bas nikakvih za kakve svirku.Intro variacije fill sve je to lose .Pogledaj neki roland yamahu ili korg starije generacije i bices puno zadovoljniji nego sa novim casiom.Ja sam dao 731 detetu da se igra sa njim da mi ne dosadjuje na mom sintu onda znas koliko je to ozbiljan sint.
fico je offline   Reply With Quote
Star 14.01.2008, 17:00   #17
casio1986
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 10.01.2008
Mjesto: nemacka
Postovi: 19
Downloads: 18
Uploads: 0
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
Instrumenti: casio stk 671
Interesi: sviranje,sport
casio1986 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
casio1986 pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

dobro pa da onda je stvarno bolje prvo da ustedim nesto a od tih modela sto si ti sad nabrojao sta bi mi mogo preporuciti jer sam na pocetku netreba mi bas sint od 1000 evra AL necu ni neko sranje znaci mene interesuje izklucivo nasa muzika ma da zagrejem stolicu i da vezbam jer neznam ja sad bas ste je dobro a sta ne od rolanda od korga itd samp sam se dosada raspitivo za casio posto vidim da ti imas dosta pojma poslusacu tebe zato sta ti mislis ovako koji model korga il rolanda il yamahe za pocetak!!! puno pozdrava
casio1986 je offline   Reply With Quote
Star 14.01.2008, 19:50   #18
fico
Pravi prijatelj foruma
 
Registrovan/a dana: 06.05.2004
Mjesto: Slovenija
Postovi: 613
Downloads: 2737
Uploads: 14
Rekao HVALA: 17
Zahvalili mu 51 puta u 48 Postova
Instrumenti: E-mu X board;Novation SL61 MK II :Weltmiaster Cansone
Interesi: sve po malo
fico befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
fico pošalji poruku preko MSN messengera fico pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Iz tvog pisanja do sad nisam mogao da zakljucim koliko dugo se bavis sa sviranjem i dali imas neko predznanje oko svirke.Dali si dosadves svirao i na cemu ili tek pocinjes da se bavis sa tim.Posto kazes da si sa novcem malo kratak moraces da tome prilagodis i izbor sinta .Ali za pocetak svakako ocekuj da ces morati za iole ozbiljniji rad da izdvojis 600 Eura .Jer koliko para toliko i muzike kaze nas narod.Preporuka bi ti bila sa moje strane da pogledas Korg PA50 Roland G800 Yamaha PSR1000 .To su ti sintovi koji su za pocetak odlicni a i za ozbiljniji rad takodje .Izdvojijo sam njih tri bas zbog toga jer ces za njih da nadjes na netu materijala koliko hoces da se ne zezas sa pravljenjem ritmova nego samo kao sto kazes da vezbas.Na tebi je da odlucis sam sta ces da kupis ali ako budes trazio nesto kupi aranzer sint .To znaci da ima u sebi i ritmove kao i instrumente da mozes odma da sviras,a ti vidi koliko novca ces da izdvojis pa prema tome i trazis .
fico je offline   Reply With Quote
Star 03.06.2008, 22:57   #19
BaK1
Početnik forumacije!
 
BaK1's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.09.2007
Postovi: 24
Downloads: 121
Uploads: 1
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
Instrumenti: KORG i3
BaK1 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Evo raja vidim da je tema odavno, o ovom CASIO WK 3700 .ckf su styovi pa ako neko ima samo neku rumbu, 7/8 9/8, begin, dvojka, orient i sirtaki beze nesto samo da udara
BaK1 je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Oznake
boje, cassio, ritmomvi


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 23:43


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije