Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Razglasi i ozvučenja > Sistemi

Sistemi Kompletni sistemi za ozvučenje... Kombinacije...

Tema zaključana
 
Alati tema Display Modes
Star 12.02.2012, 16:36   #81
romario
Stvarno kod kuće
 
romario's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.12.2004
Mjesto: Vinkovci
Godina: 52
Postovi: 1.294
Downloads: 1905
Uploads: 8
Rekao HVALA: 113
Zahvalili mu 111 puta u 107 Postova
Instrumenti: cantus IV
romario befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
romario pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Žalosno je da ne vidiš koliko je "korisnih" postova do sada
Imao tranzit na forumu.
Koliko je puta pomogao mnogima od nas ovdje,
bas sa svojim znanjem I dobrom voljom ...
Kad se ukaze potreba I stvore odredjene okolnosti,
mi se I upoznajemo i privatno druzimo.
Do tada sam ja romario,tranzit ,dell...
Ne vidim nekakav problem u tome .
Postovano sa mobilnog uređaja

Promijenjeno od romario (12.02.2012 u 16:38 sati)
romario je offline  
Star 12.02.2012, 17:29   #82
MarjanMilosevic
Odomaćeni član
 
MarjanMilosevic's Avatar
 
Registrovan/a dana: 05.10.2011
Mjesto: Skopje
Postovi: 594
Downloads: 3
Uploads: 0
Rekao HVALA: 4
Zahvalili mu 56 puta u 49 Postova
MarjanMilosevic befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
MarjanMilosevic pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Prijatelju, meni Balkan nije trziste za koje se ja borim i reklama ovde na forumu mi ne treba veruj mi. Ako ste moje clanstvo tako shvatili onda mi je veoma zao jer to nije slucaj.
Ako se moj rad u svetu uporedjuje sa Meyer, Nexo i Lacoustic i ti to smatras nikakvim uspehom onda nisam ja taj koji je u zabludi.
MarjanMilosevic je offline  
Star 12.02.2012, 17:33   #83
tranzit
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 25.03.2006
Mjesto: tamo daleko
Postovi: 5.282
Downloads: 46
Uploads: 1
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 1.121 puta u 936 Postova
Instrumenti: sve sto daje bilo kakav ton od sebe
Interesi: nezainteresovan sam
tranzit ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Ovdje se trudimo da pisemo istinu, nema potrebe da neistinama pokusavas da napravis nekakav autoritet. Mozemo mi i sami vrlo dobro da vidimo kakav je tvoj rad a i znanje, nije neophodno da se sam busas.
A da se ipak vratimo temi jer u posljednjih nekoliko postova postajes previse lican, ispitujes me za ime, hvalis se svojim nekakvim radom... odveo si temu ne u off topic, nego u aut. Dosta je aman, zaman.
tranzit je offline  
Star 12.02.2012, 17:40   #84
MarjanMilosevic
Odomaćeni član
 
MarjanMilosevic's Avatar
 
Registrovan/a dana: 05.10.2011
Mjesto: Skopje
Postovi: 594
Downloads: 3
Uploads: 0
Rekao HVALA: 4
Zahvalili mu 56 puta u 49 Postova
MarjanMilosevic befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
MarjanMilosevic pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Pitam za ime naravno, ako zelis da sebe postavis za autoritativnog znalca onda daj da vidimo tvoj rad. Nemoj da se krijes iza pseudonima koji ne trpi stetu od svega izrecenog. Ali Ime i prezime i te kako trpi kritike i posledice i licni i kao biznis.
Ja se uvek trudim da budem konstruktivan ali je sa tobom to nemoguce.

Evo pobij me faktima i dokazi mi da u Verse kutijama postoji mikser, a ne dsp uredjaj i ja cu da se povucem.
Daj mi primer softwer miksera, a da to nije Yamahin ili drugi sftver namenjen za miksovanje preko laptopa jer to i tome sluzi, da miksuje a ne da steluje DSP funkcije.
Dodato:
I da ne zaboravim, gde je drugi kanal na Verse D15 kutiji? To mi nije jasno jer ga ja nevidim.

Izvinjavam se ostalim clanovima foruma zbog svega ovoga ali jednostavno neke stvari nemogu da pracuteim.
Verujem da je tranzit doprineo kvalitetu foruma ali ponekad treba priznati da nisi u pravu a ne drzati se svoje price ko slepac za stap.
Umeti to je vrlina a ne mana.
Povuko sam se iz diskusije o sonic maximajzerima zato sto nisam imao zivaca da se dalje raspravljam, a situacija je bila upravo ovakva.

Smatram da treba zadrzati nivo i ponekad prihvatiti i tudje misljenje. Niko od nas se nije rodi sveznajuci.

Promijenjeno od MarjanMilosevic (12.02.2012 u 17:50 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
MarjanMilosevic je offline  
Star 13.02.2012, 03:31   #85
tranzit
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 25.03.2006
Mjesto: tamo daleko
Postovi: 5.282
Downloads: 46
Uploads: 1
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 1.121 puta u 936 Postova
Instrumenti: sve sto daje bilo kakav ton od sebe
Interesi: nezainteresovan sam
tranzit ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Marjane pobogu si brate, pa zar ti nije dosta. Ovo je vec drugi put da se sam demontiras i to na najgori moguci nacin. Ti od kompletnog audio domena znas samo za velicinu membrane zvucnika, zapreminu zvucnih kutija i par parametara pojacala snage. medjutim i to sto znas je vrlo mrsavo. Audio je ogromno polje u kojem si se ti totalno izgubio. Probaj da se pronadjes, ponesto naucis a onda pokusas ali samo pokusas, da vodis bilo kakve diskusije. Mani se corava posla ne insistiraj na mom imenu jer ni mene tvoje uopste ne interesuje, a ako ti kazem svoje ime to ce odmah biti treci ali sigurno i zadnji put da se demontiras. Ja sam ovdje tranzit i to je sasvim dovoljno. Rekoh ti da ne zelim da masem ni svojim imenom, ni titulama jer mi je stalo da me ljudi ovdje prihvate kao sebi ravnog bez ikakvih predrasuda koje bi donio moj indentitet. Potpuno je tacno da se niko naucen nije rodio, ama ti nazalost nisi daleko odmakao od tog rodjenja. Pokazujes to svakom rijecju koju napises, pa bi bilo bolje da ne skaces sam sebi u usta i sam se bas toliko degradiras. Ostavi te miksere po strani, ne razumijes ti mnogo od toga ili bolje receno, skoro nista od toga. Sjedi, uci, trebace ti ako bas imas namjeru da se bavis iole ovim domenom. Dosta je licnog u ovoj temi s tvoje strane, a dosta je i off-topica, opominjem te vec drugi put u vezi sa tim. Nije red da zamaramo kolege sa ovakvim stvarima, a postaje mi i pomalo neprijatno da te bas do kraja demontiram.

Promijenjeno od tranzit (13.02.2012 u 03:32 sati)
tranzit je offline  
Star 13.02.2012, 04:03   #86
Vaxter
Godfather
 
Vaxter's Avatar
 
Registrovan/a dana: 25.12.2004
Mjesto: Šimanovci
Postovi: 3.814
Downloads: 1057
Uploads: 560
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 273 puta u 211 Postova
Instrumenti: Yamaha PSR 9000
Interesi: Mnogo toga, i naravno muzika koja je uglavnom hobi
Vaxter befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Vaxter pošalji poruku preko ICQ messengera Vaxter pošalji poruku preko MSN messengera Vaxter pošalji poruku preko Yahoo! messengera Vaxter pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Tranzit je u pravu, nema potrebe druge zamarati.
Tema je izgubila konstruktivnost, te je krajnje vreme da bude zaključana.
__________________
I'm gonna make him an offer he can't refuse.
Vaxter je offline  
Tema zaključana

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 14:31


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije