Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Kompjuteri I Produkcija > IT Sektor

IT Sektor Sve o digitalnim tehnologijama koje ne mogaju biti usko vezane za muziku

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 23.11.2015, 08:53   #1
yamahapassion
Moderator
 
yamahapassion's Avatar
 
Registrovan/a dana: 13.07.2008
Postovi: 1.307
Downloads: 4835
Uploads: 19
Rekao HVALA: 25
Zahvalili mu 133 puta u 121 Postova
Instrumenti: Korg PA 4X 61
Interesi: muzika
yamahapassion befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard Prenosivi HD LED projektori (iskustva)

Pozdrav svima. Narucio sam sinoc ovu spravicu posle citanja par recenzija i gledanja desetak videa na YouTube, mislim da moze da pruzi mnooogo zabave za relativno malu cenu, pa bih voleo da cujem jos necije iskustvo ako neko vec poseduje ovako nesto. Ja sam narucio konkretno Projektor marke DB Power, oznaka modela je RD-805, posle malog istrazivanja po netu. u pitanju je kucni LED Projektor malih dimenzija (21X14.5X8cm) tezine 1,25kg koji u sebi ima USB, HDMI, AV, VGA, i Audio out ulaze, ima ugradjen zvucnik, i po recima zadovoljnih korisnika reprodukuje odlicnu sliku na zid, ili bilo koji prikladnu podlogu velicine otprilike 60ak inca (best Quality). Znaci, na njega se moze povezati bukvalno sve, od mobilnog telefona, kompjutera, laptopa, kamere,tableta, pa do televizora i konzola za igranje. Ima ugradjen zvucnik, ali opcija Audio out ostavlja korisniku zadovoljstvo da poveze bilo Koje zvucnike radi boljeg zvuka.... takodje poseduje i daljinski. Mislim da je ovo mnogo zanimljiva opcija za mini kucni Bioskop, gaming, ali (kako proizvodjac navodi) za neke ozbiljnije stvari kao sto su mini prezentacije itd (sto meni nece trebati), ili jednostavno ako zelis pogledati neku vaznu utakmicu kao Kralj . Proizvodjac tvrdi da je radni vek ove sprave oko 20 000 sati sto je vise nego posteno, a inace garancija je godinu dana. I najbitnija stavka - cena. ovo cudo kosta 89e, narucio preko amazona. Sutra bi trebalo da mi stigne pa cu se licno uveriti kako to sve radi a u medjuvremenu ako neko ima neko iskustvo sa ovim voleo bih da podeli... Evo jedan random Video sam YouTube kako to sve radi, doduse sniman nekom losom kamerom, ali vidi se poenta.

https://www.youtube.com/watch?v=TcDCKoJi210
__________________
DOK NE PROBAM LAVETINU ZA MENE JE PRASE CAR ZIVOTINJA!
yamahapassion je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Isključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 21:53


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije