Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Treba mi!!!(Ritmovi, samplovi, boje...) > Ritmovi

Ritmovi Pitanja vezana za ritmove...

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 14.03.2011, 14:56   #1
Boban
Vredan član društva
 
Boban's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.03.2011
Mjesto: Njemacka
Godina: 44
Postovi: 185
Downloads: 466
Uploads: 0
Rekao HVALA: 19
Zahvalili mu 8 puta u 8 Postova
Instrumenti: Yamaha Tyros 4
Interesi: Klavijature,Sport,Zabava
Boban befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard Ritmovi za Technics SX-KN3000

Dragi moji,i ja sam nov ovo je moj prvi post ,kupio sam KN3000 za 200 Eura
a nemam ni jedan ritam narodne muzikle za njega ovde u downloadu sve KN 2000;KN 5000 ali nigdje za KN 3000.Molim vas za pomoc ako neko nesto ima da se javi zahvaljujem se unapred.Pozdrav
Boban je offline   Reply With Quote
Star 14.03.2011, 19:58   #2
just_be
Vredan član društva
 
just_be's Avatar
 
Registrovan/a dana: 15.12.2008
Postovi: 144
Downloads: 596
Uploads: 0
Rekao HVALA: 17
Zahvalili mu 17 puta u 16 Postova
just_be befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

mozda da probas ritmove od KN 5000 ili 2000, ja bih pokusao.inace,malo ce biti teze naci ritmove ovdje za KN3000, posto se taj aranzer slabije koristi na nasim prostorima.moja prva klavijatura je bila technics kn-1000 i bio sam toliko zadovoljan u to vrijeme zvukom i izradom same klavijature da sam je teska srca prodao.veliki sam fan technicsa.nijedan casio joj nije mogao politi na ruke u toj kategoriji srednjih klavijatura.ja sam se za nase ritmove snalazio na nacin tako sto sam kucao sam ritmove, i nasnimavao bass,accompe, cak se mogao kopirati npr. od fabrickog ritma neki elementi styla i nalijepiti ga na svoj ritam kojeg pravis.bubanj otkucam sam (prvo bas bubanj,pa dobos,fus,cinele itd.) i onda ga kvantizacija sama optimizuje da bude 100% u taktu, a tvoj technics je sigurno jos mnogo napredniji od moje bivse klavijature.probaj jedino tako, puno srece ti zelim s'tom odlicnom spravom.
just_be je offline   Reply With Quote
Star 15.03.2011, 16:59   #3
Boban
Vredan član društva
 
Boban's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.03.2011
Mjesto: Njemacka
Godina: 44
Postovi: 185
Downloads: 466
Uploads: 0
Rekao HVALA: 19
Zahvalili mu 8 puta u 8 Postova
Instrumenti: Yamaha Tyros 4
Interesi: Klavijature,Sport,Zabava
Boban befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Prvo da se zahvalim na javljanju,a sto se tice mog Technicsa stvarno je dobar nema sta kvalitetno uradjena nije skoro ni koristena zato sam i kupio.Samo ti ritmovi su problem od KN 5000 nepase skoro nista od 2000 ponesto ali od ovih starijih 1000,1200 i tako te klavijature pase skoro sve cak sam i neke boje nasao, samo ritmova nema tako Rumba Beguini Dvojke to mislim. Dobro si ti to meni objasnio kako da sam pravim ritmove ali to je za mene malo veca matematika ali ako nista ne nadjem probacu sam nesto da napravim.Htio sam ja PA 50 ali nisam imao toliko novca a Technics mi se svidja jako ima dobrih boja fabrickih pogotovo trube sax violine zvuci fantasticno.Puno hvala na javljanju.Pozdrav
Boban je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 12:33


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije