Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Aranžeri > Roland

Roland Svirate Roland klavijature? Pitajte šta Vas zanima!

 
 
Alati tema Display Modes
Star 13.08.2008, 02:18   #1
mimiki
Stvarno kod kuće
 
mimiki's Avatar
 
Registrovan/a dana: 04.10.2007
Mjesto: Batajnica
Postovi: 1.074
Downloads: 1564
Uploads: 11
Rekao HVALA: 21
Zahvalili mu 79 puta u 74 Postova
Instrumenti: CharlesLakOB
Interesi: CharlesLakOB
mimiki befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
mimiki pošalji poruku preko AIM messengera mimiki pošalji poruku preko MSN messengera mimiki pošalji poruku preko Yahoo! messengera mimiki pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard ROLAND E-50 Pomoc,sta da radim?

Uzeo sam Roland E-50 pre godinu dana,inace to mi je prva klavijatura,nisam znalac kao vi sa foruma koliko sam primetio,sto nije tesko izvaliti,ova klavijatura sve mi se cini da nije za mene,ima mnogo da se radi na njoj a ja nemam mnogo iskustva i znanja da sve to sredim,stalno budzim neke boje ali to mi ne zvuci bas kako bih zeleo,da li je do mene ili klavijature ne znam,verovatno do mene.pa razmisljam da je prodam,ocuvana je i nije vucarana nigde,kao nova.Pa za koliko bih para mogao da je prodam i koju bih mogao da uzmem klavijaturu malo prakticniju,i dodao bih jedno 150-200 eura,i korg dolazi u obzir nisam ja zaljubljenik neki u Roland.Pa ako je neko dobre volje ne bi bilo lose da me malo posavetuje,tek pocinjem s ovim poslom.UNAPRED HVALA!!!
mimiki je offline   Reply With Quote
 

Favoriti

Oznake
e50, pomoc, radim, roland, sta


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 21:01


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije