Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Aranžeri > Roland

Roland Svirate Roland klavijature? Pitajte šta Vas zanima!

 
 
Alati tema Display Modes
Star 06.09.2008, 10:57   #1
Dekyyy
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 07.06.2008
Mjesto: Kula
Postovi: 22
Downloads: 253
Uploads: 2
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
Instrumenti: PA3x i Fantom X6
Interesi: muzika,zeezzz,zene...i sve ostalo sto je pozitivno..
Dekyyy befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard g70 & fantom x6

zdravo muzikanti,nov sam ovde pa sam se svega tu naslusao i nagledao...glavna i jedina stvar koja je problem vecini je ljubomora i neki inat,malo je onih koji ne pljuju a koji mhoce da pomognu....nije bitno uopste da li svirate na pa800,g70,g 1000,pa80,tyrosu ili neznam ni ja na cemu bitno je kako ste sredili klavijaturu i na kakvom razglasu svirate,a to je sve stvar ukusa a mozda i navike...moja kombinacija je g70 i fantom x6...i sasvim sam zadovoljan.
Ranije sam svirao VA7 i tritona...
VA7 je odlicna klavijatura ,nesto je cak bolje radilo nego na g70.
VA je najbolja rolandova serija do g70 i e 80.Jedina zamerka je ZIP drive.
Triton je prava tezgaroska klavijatura ali je fantom ne uporedivo bolji,sve zavisi za sta vam treba.Ljudi kupuju ono sto vide kod komsije a ne ono sto se njima svidja.
g 70 ne prima semplove,u principu mu ni ne trebaju,jer zvuci zadovoljavajuce,a svi koji pljuju rolanda neka mi se jave poslacu im kako rade tarabuke,juzni vetar,i ostali semplovi na g 70 tj fantomu.
za one koji sviraju rolanda a zele juzni vetar i druge semplove uparite ga midi kablom sa FANTOMOM i dobijate maltene aranzer sa 512 rama,i resili ste problem.G70 u svakom slucaju treba cuti i sa srx prosirenjem...od razglasa preporucujem JBL,oni koji se bave profi ovim poslom ce se sloziti samnom,jer klavijature novije generacije nemogu da rade-gruvaju na nekom plasticnom dvosistemcu kakav god on bio.

ja sam rolandovac ali volim da cujem i dobar pa i sve sto valja...mada nekad zna bolje da radi g 800 od pa 800.publika ionako nezna da li ti imas semplove ili ne,ljudi bi se u "kafani" vise odusevili da poredjas 3 prosecne klavijature nego da te vide sa jednim zmajem.znaci nije bitno sta nego kako radi.

za sve one koji sviraju g70 predlazem da ga podelite na kanale ili barem bas da izdvojite na jedan kanal.
ako ima rolandovaca sa g70 ili e 80 neka mi se jave tu sam za svaki savet dogovor trampu i ostalo
Dekyyy je offline   Reply With Quote
 

Favoriti

Oznake
and, fantom, g70


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 07:18


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije