Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Kompjuteri I Produkcija > Studijski Hardware

Studijski Hardware Zvucne karte, Efekti, Analogne mixete, Digitalne mixete, Digitalni snimaci, Midi interface, Transport interface, Audio interface, Kompjuterske konfiguracije

 
 
Alati tema Display Modes
Star 16.06.2015, 11:49   #11
SMusic studio
Vredan član društva
 
SMusic studio's Avatar
 
Registrovan/a dana: 23.05.2014
Mjesto: Srbija
Postovi: 198
Downloads: 5
Uploads: 0
Rekao HVALA: 28
Zahvalili mu 36 puta u 27 Postova
Instrumenti: Yamaha NP-V80, Digitech VL3D, Roland BK-9
SMusic studio ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

DA li uopšte ima svrhe instalirati 64-bitnu verziju WIN7 ako ću raditi isključivo sa Cubase 5 32-bitnim i ovaj računar će mi služiti isključivo i samo za to i ništa više?
Da li ću imati problema sa SSD diskom u tom slučaju? Znam da on neće dati svoje pune performanse u 32-bita, ali se nadam da će raditi bolje i brže od bilo kog mehaničkog HDD-a iako je u 32-bitnom sistemu.

Što se tiče M-Audio externe kartice (interfejsa), ja sam do sada bio prezadovoljan sa njom, a vidim da je korisnici na puno foruma hvale i dalje, pa ne vidim u čemu bi bio problem da ona toliko ruši performanse celog sistema. To je samo interfejs sa kvalitetnim predpojačanjem i jako kvalitetnom A/D/A konverzijom.

Drugo, BK-9 ima mogućnost povezivanja MIDI-ja preko USB kabla direktno na računar, pa ću možda, ako to bude bilo moguće, M-Audio interfejs koristiti samo za audio snimanje, a midi više ne povezivati preko M-Audio ASIO drivera, već direktno u računar.
Grafički Fajlovi
File Type: jpg interfejs.JPG (47,8 KB, 58x skinuto)
Highslide JS
__________________
Svaki uređaj radi na beli dim. Kada taj beli dim jednom izađe, uređaj više neće raditi.
SMusic studio je offline   Reply With Quote
 

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Isključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 04:10


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije