Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Ostalo > Dodatna oprema

Dodatna oprema Sample kartice, memorije, expanzije i sl.

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 07.09.2016, 00:04   #1
markot
Drugar foruma
 
Registrovan/a dana: 19.11.2010
Postovi: 65
Downloads: 21
Uploads: 0
Rekao HVALA: 5
Zahvaljeno 1 puta u 1 Postu
markot befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Radi se o tome da mi prije par godina izgorila maticna ploca na Korg tr-u od prejakog napona na svirci preko agragata.U servisu su mi slozili maticnu, al odonda ima jednu gresku, kad ucitam set i krenem svirat, klavijatura se jednostavno zamrzne i dalje ne radi.Treba je ugasit i ponovno ucitat set do otprilike 20 sekunda i ponovno gasit i upalit i ponovno ucitat set do kraja.To je neka moja tehnika koja cesto upali i poslije je dobro.Ja sumnjam na RAM memoriju i zbog toga bi je htio isprobat sa nekim drugim RAMima.Ne znam šta bi još drugo moglo biti.Svaki vas savjet je dobrodosao
Dodato:
Citat:
Originalno postovano od nikadvisekorg Pokaži Post
Ako si u Srb ako hoćeš mogu ti poslati 2x 16mb samo plati poštarinu dok ne nađeš veće.

Послато са SM-J500F уз помоћ Тапатока
U Hrvatsku ne bi mogao poslat??

Promijenjeno od markot (07.09.2016 u 00:05 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
markot je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 09:37


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije