Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Solo (Workstation) > Ostali proizvođači i razno

Ostali proizvođači i razno Za sve one koji ne sviraju vec pomenute, ili za one koji imaju meshovita pitanja.

 
 
Alati tema Display Modes
Star 18.11.2013, 00:43   #18
tranzit
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 25.03.2006
Mjesto: tamo daleko
Postovi: 5.282
Downloads: 46
Uploads: 1
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 1.121 puta u 936 Postova
Instrumenti: sve sto daje bilo kakav ton od sebe
Interesi: nezainteresovan sam
tranzit ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Naravno da me ne zanima jer mi je vrlo dobro poznata sva tehnolohija u vezi sa software baziranim instrumentima ili workstationima, pa zaista nemam nikakve potrebe bilo sta da pitam. Da redovnije pratis ovaj forum, sigurno bi ti bilo sasvim jasno i zasto je to tako. Tebi mnogo srece u daljem radu. Naravno da je to veliki poduhvat, a pogotovu ako se u obzir uzme vrlo usko skrojen budzet kojim raspolazes u vezi sa tim projektom ali upravo taj budzet i vjecito nekakvo cekanje u nedostatku sredstava je presudno za uspjeh projeketa, ma o cemu se radilo jer ostali koji se time bave, na nekom drugom nivou, sa daleko vecim resursima, su uvijek ispred i prije stizu do cilja. Dok se ti mucis cak i da nadjes Touch Screenove od 10 ili 13", oni koji to rade na tom drugom nivou, se igraju sa nekakvih 24 ili cak i 32" ili 50" Touch Screen uredjajima koji su opremljeni uzasno velikim brojem kontrola i koji su multifuncionalni do te mjere, da bukvalno ne postoji nista sto nisu u stanju da urade, kada je audio u pitanju, a sve to u Realtime to jest Live upotrebi. Iz tog razloga sam ti i napisao da nisi Up to Date jer tehnologija ne spava, pa su i Neko i Miko odavno prevazidjeni, mali sistemi jer poslovna politika proizvodjaca nije bila konsekventna i pravovremena, a prije svega nije bila svrsishodna.

Promijenjeno od tranzit (18.11.2013 u 00:47 sati)
tranzit je offline   Reply With Quote
 

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 07:53


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije