Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Ostalo > Servis klavijatura - uradi sam

Servis klavijatura - uradi sam Savjeti oko popravka, čišćenja, izmena dirki, mikroprekidača, napajanja i sl.

 
 
Alati tema Display Modes
Star 01.03.2007, 16:15   #1
MikiPa1x
Početnik forumacije!
 
MikiPa1x's Avatar
 
Registrovan/a dana: 29.11.2006
Postovi: 17
Downloads: 107
Uploads: 0
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
MikiPa1x befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
MikiPa1x pošalji poruku preko ICQ messengera MikiPa1x pošalji poruku preko MSN messengera MikiPa1x pošalji poruku preko Yahoo! messengera MikiPa1x pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard Pa1x sa 64 mb RAM memorije

Ugradio sam u moj Pa1x 2x32mb RAM, znacu sad ukupno imam 64mb RAM memorije i radi mi fenomenalno bez nikakvih problema. Loadirao sam .SET od 53mb sa semplovima koji sam ja uradio i radi 100% OK!!! Znaci da napomenem, uzmite 2x32 mb SIMM 72-PIN - EDO RAM - 60ns (nano sekunde) stavite na slotu i to je to. Operativni sistem memoriju prepoznaje da imate ukupno 32 mb, znaci NE PREPOZNAJE UKUPNI 64MB RAM. On je javi isto ko da imate ugradjeno 2x16 RAM u klavijaturu, znaci ukupno 32 mb RAM, a ne ko da imate 2x32mb. Nakrcajte je sa semplovima i videcete.
PA1X RADI SA 64MB RAM MEMORIJE. Pozdrav svima.

Pa1x je najbolji!!!!!!!
MikiPa1x je offline   Reply With Quote
 

Favoriti

Oznake
memorije, pa1x, ram


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 16:04


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije