Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Saveti za kupovinu

Saveti za kupovinu Za sve one kojima treba druga klavijatura ;)

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 31.03.2011, 23:37   #1
efendija80
Drugar foruma
 
Registrovan/a dana: 07.11.2010
Mjesto: Split
Postovi: 65
Downloads: 464
Uploads: 0
Rekao HVALA: 9
Zahvaljeno 1 puta u 1 Postu
efendija80 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard X-audio + Wharfedale?

Vec dugo razmisaljam sto bi i kako bi, sto se klavijature tice, rjeseno je da uzmem Korg Pa50 SD, vec sam pitao savjete vezano uz to na forumu, i s obzirom na sve, a novac je najpresudniji faktor, stize uskoro navedeni korg.
Trenutno imam dvije zvucne kutije Konig SMP1202, (SNAGA: 250Wrms, 600W max. RASPON FREKVENCIJE: 45-20000Hz. WOOFER: 30 cm /12 incha. TRUBA: 1,35 inch titanium)
E sad sto se ostaloga tice, s obzirom na financije, nesto ce me malo pomoc dobri ljudi a nesto cu keširati, i odlucio sam se za sljedecu kombinaciju:
Mikseta:
X-audio DSP800, 2x450W na 4 Ohma, 2x band 9 band eq., DSP 99 programam multiefekt, vec je spominjana ova marka i mikseta na forumu.

Zvucne kutije:
Dvije Wharfedale Pro EVP-X15, 300W RMS, pasivna, i o ovim kutijama je pisano na forumu pa da ne ponavljam sve podatke.

Zanima me jeli ovo ok kombinacija, to bi novo kostalo nekih mislim 6500 kn, ima vas ovdje dosta sa velikim iskustvom pa kakva je ovo kombinacija onako za po kaficima, i bili mogao u to sto bi kupio ukompopnirat nekad i ove zvucne kutije koje vec imam, koje sam gore naveo?
Dodato:
Ajme ispricavam se tek kad sad vidim da sam promasio podforum, pa molim moderatore da premjeste u za to pripadajući podforum. Jos jednom velika ispirka.

Promijenjeno od efendija80 (31.03.2011 u 23:40 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
efendija80 je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 03:50


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije