Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Kompjuteri I Produkcija > Studijski Hardware

Studijski Hardware Zvucne karte, Efekti, Analogne mixete, Digitalne mixete, Digitalni snimaci, Midi interface, Transport interface, Audio interface, Kompjuterske konfiguracije

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 23.05.2017, 20:44   #1
aaccaa
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 01.05.2017
Postovi: 20
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 4
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
aaccaa ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard Tascam DM 24 problem sa dodavanjem FX efekata

Pozz drugari, evo pre dan, dva postadoh ponosni vlasnik Taskam-a Dm 24, pa ga polako "osvajam" , ali vec dan i po se mucim sa dodavanjem FX efekata ( reverb, delay) na glavni signal (glas/instrument) !!! Sve mi se cini da mi neko mora malo pomoci, pa zato i postoji forum !!! Znaci zamolio bih nekog, ko vec ima iskustva sa ovim uredjajem, da mi postupno napise, korak po korak, kako na signal ( glas ili insrtument), dodati reverb ili delay !??? U uputstvu nije bas jasno napisano , tako da ne uspevam nikako da dobijem glas sa dobrim reverbom!!! Unapred hvala na odgovorima i ulozenom trudu !!!
aaccaa je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Isključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 19:58


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije