Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Razglasi i ozvučenja > Mixeri

Mixeri Sve o miksetama

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 24.05.2010, 22:33   #11
domino
Vredan član društva
 
domino's Avatar
 
Registrovan/a dana: 10.03.2008
Postovi: 122
Downloads: 14
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 14 puta u 12 Postova
domino befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Ako moze neko objasnjenje i pomoc kolegama - izvoli
domino je offline   Reply With Quote
Star 24.05.2010, 22:48   #12
alen248
Vredan član društva
 
alen248's Avatar
 
Registrovan/a dana: 24.02.2005
Mjesto: Paraguay
Postovi: 177
Downloads: 17142
Uploads: 6
Rekao HVALA: 4
Zahvalili mu 13 puta u 13 Postova
Instrumenti: CharlesBafAV
Interesi: CharlesBafAV
alen248 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
alen248 pošalji poruku preko ICQ messengera alen248 pošalji poruku preko AIM messengera alen248 pošalji poruku preko Yahoo! messengera alen248 pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Moj kolega ima taj problem, moze li objasnjenje u cemu je stvar!!
alen248 je offline   Reply With Quote
Star 24.05.2010, 23:10   #13
milancesv
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 01.01.2009
Postovi: 17
Downloads: 247
Uploads: 0
Rekao HVALA: 1
Zahvaljeno 1 puta u 1 Postu
Instrumenti: guerrini champion Korg PA800 Korg TR
milancesv befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Dinakord ima mnogo dobru zastitu i protekt se uvek pali kada dodje do nekog problema da bi zastitio procesor, e sada desi se da ni on ne pomogne meni je jednom izgoreo jedan pojacivac od prejake struje a protekt uopste nije reagovao dok je drugi put izgoreo izlaz ali se upalio protekt i nije hteo da se iskljuci pa je tek popravkom kod majstora sve sredjeno ali mi majstor kaze da protekt nije ukljucio jos bi veca steta bila,tako mislim da je dinakord powermate dosta dobra mikseta sto se zastite tice mada ni on nije besmrtan,licno sam to iskusio mada je powermate-1 jeftin za popravku dok je dvojka papreno skupa.
milancesv je offline   Reply With Quote
Star 25.05.2010, 10:53   #14
blueboy
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 25.08.2008
Postovi: 3
Downloads: 38
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
blueboy befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard PM 600 protect

ja sam imao problema sa PM600- protect se palio sam od sebe, znaci nijedan kanal nije bio zauzet. Istovremeno je ventilator radio od prvog momenta. Jos uvijek je na opravci, i to u Njemackoj, u fabrici, tako da ne znam sta je bilo u pitanju
blueboy je offline   Reply With Quote
Star 25.05.2010, 11:48   #15
Vule
Gost
 
Postovi: n/a
Downloads:
Uploads:
Standard

Ne vidim svrhu otvaranja još jedne teme sa ovakvim sadržajem?!

Kolega je temu otvorio a ništa konkretno nije rekao!!!


teme spojene
  Reply With Quote
Star 25.05.2010, 11:59   #16
nesaband
Doktor Nesa
 
nesaband's Avatar
 
Registrovan/a dana: 08.12.2008
Mjesto: Srbija
Godina: 62
Postovi: 1.953
Downloads: 655
Uploads: 21
Rekao HVALA: 335
Zahvalili mu 335 puta u 311 Postova
nesaband ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

tako je Vule,ne vidim ni ja svrhu teme ako nema objasnjenje za istu
__________________
Ko rano rani ceo dan zeva.
nesaband je offline   Reply With Quote
Star 28.07.2011, 03:51   #17
gruvlada
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 27.01.2010
Postovi: 6
Downloads: 95
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
gruvlada befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Kolega pozdrav... ja imam problem sa protect. Cim malo pojacam i ako je hladan mixer protect se ukljuci i dok ne smanjim ne prestaje da radi. Kad je ekvilajzer u zeleno lepo radi, cim predje -6 pocinje da se pali... sta bi to moglo biti? pozdrav
gruvlada je offline   Reply With Quote
Star 18.08.2011, 03:34   #18
alenbar
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 23.01.2011
Postovi: 30
Downloads: 149
Uploads: 18
Rekao HVALA: 0
Zahvaljeno 1 puta u 1 Postu
alenbar befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

evo i ja dase pozalim imam pm 1000-1 prije desetak dana sam je odneo kod majstora da se ocisti po prvi put ona je i prije toga radila odlicno ali su poceli klizaci da malo zezaju pa rekoh ajde da sredim to.kad sam uzeo miksetu sve je ok bilo ok inace na nju samo koristim dva satelita da je posle nekih 5-6 dana pocela da zeza svake minute ide u protect i tako citavu noc sreca imao sam druge satelite na dva snagasa a inace preko 0 nisam nikad prolazio i znam kolko ona moze imam je 3 god i stvarno cuvam instrumente.poveo sam je juce opet kod majstora i reko ocemu se raadi da malo jace se covjek prodere ili se pusti na klav ono sve u protect a inace ona nikad ni crvenu lampmicu nija palila na tu jacinu koju radimo svaku noc.majstor je otvorio i iskljucio snagas i probao samo onako mikrafon malo jace da vice isto se do desavalo.e sad on je otvorio taj mikser i fora je sto je unutra sve dobro i zdravo mjerio je nesto i sve je kako treba osim nesto malo crmo kao kvadratu izgleda neznam kako se zove to mu nesto nije pokazivalo dobro i to je promjenio.probalismo miksetu kod njega i sve normalno bilo .kad sam dosao na svirci radilo je dobro nekih sat vremena i opet pocelo isto sve sam zivo provjerio kablove inace smo radili jednu noc na istu takvu dok je bila moja na ciscenje i spojili te snagase sve normalno ok.smanjio sam cak ovu moju ispod nule ma sve dzaba.ja bi zamolio ako moze ko dami kaze konkretno koje imao iskustva sa time sta to moze bit a sve ispravno vjerujtemi ljudi da neznam sta da radim a pogotovo ovaj majstor.pozz

Promijenjeno od alenbar (18.08.2011 u 03:38 sati)
alenbar je offline   Reply With Quote
Star 18.08.2011, 09:38   #19
Vule
Gost
 
Postovi: n/a
Downloads:
Uploads:
Standard

@ alenbar

Da ides kod majstora,kako mislis da ti neko preko foruma popravi miksetu? Ali kod majstora koji ume to da sredi,ne vidim drugo resenje. Ako nemas majstora javi mi se na PP da te posaljem kod jednog u Ulcinju koji to popravlja zatvorenih ociju.
  Reply With Quote
Star 18.08.2011, 18:02   #20
alenbar
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 23.01.2011
Postovi: 30
Downloads: 149
Uploads: 18
Rekao HVALA: 0
Zahvaljeno 1 puta u 1 Postu
alenbar befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

pozdrav vule ja sam bas i kod tog majstora bio evo opet sam odneo miksetu kod njega on mi je dao njegovu da koristim covjek ne moze da provali sto je kaze moze i da bude mala sitnica koju covjek nemoze ni vidjet.i tako sad neznam sta ce bit.i jos samo ja sam htio da pitam dali je neko imao slicnu sitacuju pa dami kaze konkretno do cega je bilo
alenbar je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Isključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 01:16


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije