Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Razglasi i ozvučenja > Mixeri

Mixeri Sve o miksetama

Tema zaključana
 
Alati tema Display Modes
Star 06.03.2012, 15:53   #31
ella 85
Odomaćeni član
 
Registrovan/a dana: 19.05.2008
Postovi: 731
Downloads: 7
Uploads: 0
Rekao HVALA: 2
Zahvalili mu 100 puta u 94 Postova
ella 85 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

shvatam ja da to nije preporucljivo da se radi,i sam sam to rekao,ali ako moram onda mi to pomogne,kolko god ti il neko drugi rekao da ne moze pomoc,ja kazem da meni pomogne i ja ako moram ja to radim,i ne mora niko drugi radit tako,ja kad dodjem radit u diskoteku i ustanem poslije dj-a koji je napumpao sve da grmi,ako pustim mikrofone kako treba ne mogu ni radit
neka je 10000 puta pogresno ali meni pomaze,a vi nemojte,a ko god kaze da to ne moze pomoc laze,jer sam sam isprobao,sretno
ella 85 je offline  
Star 06.03.2012, 15:57   #32
tranzit
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 25.03.2006
Mjesto: tamo daleko
Postovi: 5.282
Downloads: 46
Uploads: 1
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 1.121 puta u 936 Postova
Instrumenti: sve sto daje bilo kakav ton od sebe
Interesi: nezainteresovan sam
tranzit ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

A ko god kaze da to treba da se radi, svjesno ili nesvjesno, dezinformise ostale. Ti jednostavno neces da shvatis da je to jedan od osnovnih zakona audio tehnike koji neizostavno mora da se ispostuje. Za te tvoje probleme postoji sasvim drugacije rjesenje koje nema nikakve veze sa Gainom a koje je daleko efikasnije.
tranzit je offline  
Star 06.03.2012, 16:28   #33
ella 85
Odomaćeni član
 
Registrovan/a dana: 19.05.2008
Postovi: 731
Downloads: 7
Uploads: 0
Rekao HVALA: 2
Zahvalili mu 100 puta u 94 Postova
ella 85 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

aa jesi ti tezak tip,ja lijepo napisao da to nije preporucljivo radit,ali ako se to uradi da pomogne,imal tu dezinformacija,a ti citiras betovena koji je isto ovo rekao i kazes nema veze s vezom,a naravno da to ima veze,i betoven je isto lijepo objasnio da ne treba to radit,ali ako se uradi dobije se to,sta tu ima pogresno napisano
ella 85 je offline  
Star 06.03.2012, 16:33   #34
tranzit
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 25.03.2006
Mjesto: tamo daleko
Postovi: 5.282
Downloads: 46
Uploads: 1
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 1.121 puta u 936 Postova
Instrumenti: sve sto daje bilo kakav ton od sebe
Interesi: nezainteresovan sam
tranzit ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Uopste ja nisam nikakav tezak tip. Ne budi lican, nema potrebe jer ni ja nisam. Ostani pri temi, zaboravi moju licnost. Citas li ti sta ja pisem, a prije svega citas li sta ti sam pises. Dezinformacija je uvijek onda kada informacija nema iza sebe nepobitan argument. Ne treba to raditi, ne smije se to raditi i to ni u kom slucaju, nema izuzetaka, ne kazem to ja nego to kaze i propisuje citava jedna nauka o audio tehnici koja za to ima neoborive argumente koje ni ti, ni ja, ni bilo ko drugi ne moze da stavi u pitanje.

Promijenjeno od tranzit (06.03.2012 u 16:34 sati)
tranzit je offline  
Star 06.03.2012, 16:39   #35
ella 85
Odomaćeni član
 
Registrovan/a dana: 19.05.2008
Postovi: 731
Downloads: 7
Uploads: 0
Rekao HVALA: 2
Zahvalili mu 100 puta u 94 Postova
ella 85 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

svasta,nauka kaze da se to ne treba radit,betoven kaze da ne treba radit,ja sam rekao da se ne treba radit,ti si rekao da se ne treba radit,to je jasno ko dan,ali ja sam to uradio nekoliko puta i pomoglo mi je,ne postoji nauka koja ce me ubijedit da to ne pomaze,jer mi je POMOGLO i ako bude zapelo opet ce mi pomoc,ne na velikim koncertima i dobrim razglasima ali svakako po kakvim klubovima i na losim razglasima hoce
ella 85 je offline  
Star 06.03.2012, 16:50   #36
tranzit
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 25.03.2006
Mjesto: tamo daleko
Postovi: 5.282
Downloads: 46
Uploads: 1
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 1.121 puta u 936 Postova
Instrumenti: sve sto daje bilo kakav ton od sebe
Interesi: nezainteresovan sam
tranzit ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Daleko bolje bi pomogli neki drugi alati, no dobro je momak, ako te nauka ne moze ubijediti onda sigurno ne mogu ni ja, pa je s toga suvisna svaka dalja diskusija na ovu temu s tobom.

Promijenjeno od tranzit (06.03.2012 u 16:52 sati)
tranzit je offline  
Star 06.03.2012, 17:10   #37
ella 85
Odomaćeni član
 
Registrovan/a dana: 19.05.2008
Postovi: 731
Downloads: 7
Uploads: 0
Rekao HVALA: 2
Zahvalili mu 100 puta u 94 Postova
ella 85 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

daj nam nabroji alate koji su raspolozeni kad dodjes svirat u klub i gazda pocne pricat kako ima najbolji razglas u zemlji,a ono visi fixirano pola beringera pola pravljenih kutija,i bas binovi dabome stoje unutar drvene bine,a mixer takodje beringer,sta tad kaze nauka,spakuj se i idi kuci,ti si druze profulo temu,ovdje ljude zanima kako na obicnoj opremi pokusat malo izbjec mikrofonije,kojim alatom bi ti izbjegao mikrofoniju,momak
ella 85 je offline  
Star 06.03.2012, 17:22   #38
tranzit
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 25.03.2006
Mjesto: tamo daleko
Postovi: 5.282
Downloads: 46
Uploads: 1
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 1.121 puta u 936 Postova
Instrumenti: sve sto daje bilo kakav ton od sebe
Interesi: nezainteresovan sam
tranzit ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Hahahahaa... pa jesi li ti muzicar ili konobar ? To tebi gazda namece svoj PA i ne da ama bas nista da dodas ili hoce da ubije ako se sta doda ili popravi... ? A sta ako dodjes u objekat a "gazda" postavio par megafona pa na njima treba svirati... ha... ? 'Ajd da se uozbiljimo malo, nije ovo obdaniste. I.. da se ne varas... nauka ima odgovor za svaki iole upotrebljiv setup, koji ce izvuci najbolje sto je moguce iz postojeceg. Nikakvu temu ja nisam "profulio" nego ti ocigledno ne razumijes o cemu pisem (a sto su osnove ovog posla uopste), pa zato i nema smisla da ti nabrajam alate i postupke koji se upotrebljavaju za "lijecenje" problema pod imenom mikrofonija, bojim se da neces htjeti da shvatis i da te ni to nece ubijediti jer rece ti da te nijedna nauka ne moze ubijediti.
tranzit je offline  
Star 06.03.2012, 17:27   #39
ella 85
Odomaćeni član
 
Registrovan/a dana: 19.05.2008
Postovi: 731
Downloads: 7
Uploads: 0
Rekao HVALA: 2
Zahvalili mu 100 puta u 94 Postova
ella 85 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

ja sad idem radit a ti nastavi po planu i programu,ja sam placen isto vozio ne vozio opremu a da ju ja vozikam o svom trosku danas u holandiju sutra u njemacku prekosutra italiju,ne pada mi na pamet,svako moze isprobat na svom mixeru ima li ovo veze sa mikrofonijom ili moze vjerovat tranzitu i nauci i rec ne moze to pomoc heh odo ja za poslom
ella 85 je offline  
Star 06.03.2012, 17:48   #40
tranzit
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 25.03.2006
Mjesto: tamo daleko
Postovi: 5.282
Downloads: 46
Uploads: 1
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 1.121 puta u 936 Postova
Instrumenti: sve sto daje bilo kakav ton od sebe
Interesi: nezainteresovan sam
tranzit ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Dobro je momak, ti bas uporan... nego ajde ti za poslom... vozi... pusti i nauku i mene.
tranzit je offline  
Tema zaključana

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Isključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 08:10


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije