Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Saveti za kupovinu

Saveti za kupovinu Za sve one kojima treba druga klavijatura ;)

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 14.05.2018, 15:00   #11
Mary
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 04.06.2017
Postovi: 7
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 2
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
Mary ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Evo..bila, probala i našla hehe to je to...na PSR S770 ima euro organ i mislim da je to najsličnije onom zvuku na linku koji sam gore stavila gdje Rico svira na Tyrosu. Bio je izložen i S970 ali je cijena ful veća. Sad sam našla i na netu taj zvuk koji sam danas čula uživo. Evo ga tu na 8.20 https://www.youtube.com/watch?v=mOKq7h5zD-0

Tipke su meni ok, a sve dodatno što ova klavijatura nudi je naspram moje DGX avion i ionako će mi trebat vremena da isprobam sve mogućnosti. Ne znam sad pretpostavljam da se i taj zvuk mogao još dodatno mijenjati/obraditi nisam tamo isprobavala sve mogućnosti sad cu još na netu malo proučavati...
Dodato:
Zaboravih reći veliko HVALA Casperu koji me uputio na model koji sam tražila, a nisam pojma imala šta zapravo tražim

Promijenjeno od Mary (14.05.2018 u 22:50 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
Mary je offline   Reply With Quote
Star 15.05.2018, 00:25   #12
casper
Super-Moderator
 
casper's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.04.2008
Mjesto: Zagreb
Postovi: 5.158
Downloads: 334
Uploads: 21
Rekao HVALA: 48
Zahvalili mu 1.747 puta u 1.303 Postova
Instrumenti: Genos2
casper ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Znaš kako se kaže, tko traži taj će naći.
Svi zvukovi se mogu dorađivati samoj klavijaturi ali isto tako i u računalu pa se onda pohranjuju u memoriju klavijature. Mogu se kupovati soundovi u Yamahinom shopu (poslušaj demo). Stvarno imaš materijala koliko ti srce želi. Samo treba svirati.
casper je offline   Reply With Quote
Star 22.05.2018, 19:47   #13
Mary
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 04.06.2017
Postovi: 7
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 2
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
Mary ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Evo da se javim sa novostima pa da zaokružim svoju temu. Dakle izbor je pao na YAMAHU PSR-S775. Nakon tjedan dana proučavanja mogu samo reći da sam prezadovoljna kupovinom. Izbor zvukova koji je meni bio važan (orgulje) je fenomenalan, a s obzirom da se dodatno mogu obrađivati je za mene otkriće i posao kojim ću se sigurno baviti idućih nekoliko mjeseci, naravno uz sve ostale mogućnosti koje se nude. Naglašavam da sam do sada imala Yamahu DGX-305 koja nije imala takve performanse pa je vjerojatno i to razlog što sam oduševljena kupovinom. Zapravo, sad vidim koliko sam u zaostatku s tehnologijom i trenutno sam u proučavanju uputa i pokušavam shvatiti što sve mogu i kako to napraviti, ali nema veze, za mene su to slatke brige. Svaki dan otkrivam nešto novo na njima s čime se do sada nisam susretala. U svakom slučaju preporuka Caspera je bila upravo ono što sam tražila. Hvala još jednom
Mary je offline   Reply With Quote
Star 22.05.2018, 20:38   #14
Landison
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 24.02.2017
Postovi: 254
Downloads: 148
Uploads: 0
Rekao HVALA: 112
Zahvalili mu 29 puta u 28 Postova
Instrumenti: Korg Pa4x
Landison ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Lako nam je kad imamo njega!
Landison je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 00:39


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije