Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Kompjuteri I Produkcija > Studijski Hardware

Studijski Hardware Zvucne karte, Efekti, Analogne mixete, Digitalne mixete, Digitalni snimaci, Midi interface, Transport interface, Audio interface, Kompjuterske konfiguracije

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 12.04.2009, 13:53   #1
aske
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 08.11.2008
Postovi: 10
Downloads: 36
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 2 puta u 2 Postova
aske befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard problem drajver za midiman midisport 8x8/s

Molio bi za pomoc,ako uopste je moguce resiti moj problem.Imam midiman midisport 8x8/s stariju verziju plavozeleni i naravno muce me drajveri.Dali uopste postoji drajver koji radi sa win xp3 i ako postoji gde da ga skinem.Treba mi pouzdana informacija a ne nagadjanje,jer ovaj problem pokusavam da resim vec nedelju dana.Procitao sam gomilu foruma gde se ljudi zale na ovaj problem i probao gomilu updejtova i verzija drajvera ukljucujuci i drajvere sa oficialnog sajta m-audia ali nista od toga neradi.Neki ljudi na forumima tvrde da moze da se natera ovaj krs od midimana da radi a neki tvrde da je problem neresiv pa bi molio za pomoc od nekog ko je kompententan,odnosno od nekog ko je uspeo da natera ovakvu spravu da radi i ko je uspesno koristi sa win xp3.Znaci kabel je proveren,probano je na svim usb portovima i win xp je reinstaliran par puta pa tek onda sam probao drajvere ali nevredi.Ako nema resenja nema veza ali onda neka mi neko predlozi neki drugi midi interface sa 8in i 8out koji pouzdano radi sa win xp3 pa da onda kupim taj i da se vise nemucim.Unapred hvala.
aske je offline   Reply With Quote
Star 12.04.2009, 15:55   #2
gega
Odomaćeni član
 
Registrovan/a dana: 22.11.2008
Mjesto: Austrija
Postovi: 632
Downloads: 1181
Uploads: 72
Rekao HVALA: 13
Zahvalili mu 89 puta u 85 Postova
Instrumenti: Yamaha Tyros3
Interesi: Bike i Muzika neprofesionalno
gega befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard Drajwer Win xp3

Legalno i besplatno mozes skinut na CHIP.DE
gega je offline   Reply With Quote
Star 12.04.2009, 18:03   #3
aske
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 08.11.2008
Postovi: 10
Downloads: 36
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 2 puta u 2 Postova
aske befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Izgleda kolega da me nisi razumeo meni treba pouzdan izvor,znaci covek koji ima midiman midisport 8x8/s i uspesno ga koristi na win xp sp3 a ne sajtovi gde cu moci da potrazim drajver za koji neznam dali ce uopste da radi a verovatno nece.Jer nije problem skinuti drajver imam ih na hiljade i nijedan neradi ukljucujuci i onaj koji je ponudio proizvodjac ove sprave.Nadje komp midimana ali uvek neki problem javlja potom.Ipak hvala na pokusaju da se pomogne.
aske je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Isključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 16:47


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije