Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Kompjuteri I Produkcija > Muzički Software

Muzički Software Sve što Vas zanima o radu sa nekim muzičkim programom koji nema sopstveni podforum...

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 04.09.2013, 10:15   #1
korgic
Ovaj baš voli da kuca
 
Registrovan/a dana: 07.04.2008
Postovi: 381
Downloads: 658
Uploads: 3
Rekao HVALA: 13
Zahvalili mu 9 puta u 9 Postova
korgic befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard Boje Kmp neradu kako trebaju u Kontakt 5

Pozz,imam cudan problem sa d neznam ni tacno do cega je.Imam kmp boje i kad pozovem boju preko kontakt 5 radi i odjenom ili ostane ton ili cak mi zablokira kontakt nacisto.Posle sam probo da kmp konvertiram preko Awavestudio u sf2 isti slucaj se desava.Dali moze neko da mi objasni zasto se to desava?Hvala svima


Kontakt 5 i cubase 7 sve je original!!!
korgic je offline   Reply With Quote
Star 04.09.2013, 11:54   #2
tranzit
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 25.03.2006
Mjesto: tamo daleko
Postovi: 5.282
Downloads: 46
Uploads: 1
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 1.121 puta u 936 Postova
Instrumenti: sve sto daje bilo kakav ton od sebe
Interesi: nezainteresovan sam
tranzit ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Na to pitanje niko ne moze da ti da odgovor koji ce odmah rijesiti sve tvoje probleme, koje inace imas sa svojim setupom. Prije izvjesnog vremena, posto si me privatno kontaktirao, dobio si ponudu od mene, da za izvjesnu nadoknadu posaljes sve to sto imas do mene i da ti konfiguriram audio sistem koji ce raditi bez ikakvih problema i sa performansom bar tri puta vecom no sto je sada slucaj. Ovo bi bilo vrlo prakticno jer se nalazis u Berlinu, pa bi se to sve dalo izvesti bez vecih problema oko transpoorta. Nisi se javio povodom toga, sto uopste nije nikakvo zlo, a ni lose jer sam ionako prebukiran za slijedecih dvije godine. Zlo je sto si se na jednom drugom forumu, podsmijevao toj mojoj ponudi, zajedno sa tamo prisutnim "velikim majstorima", koji o svemu tome znaju i manje nego ti. Mozda da probas tamo da potrazis rjesenje za svoj problem sa Kontaktom i uopste audio sistemom jer to sto te muci nema veze sa samim Kontaktom !!!!! Da ne shvatis pogresno, uopste mi nije ni drago, a ni satisfakcija sto imas svih tih problema ali... nekako se uvijek vrati milo za drago.

Promijenjeno od tranzit (04.09.2013 u 11:55 sati)
tranzit je offline   Reply With Quote
Star 04.09.2013, 11:57   #3
korgic
Ovaj baš voli da kuca
 
Registrovan/a dana: 07.04.2008
Postovi: 381
Downloads: 658
Uploads: 3
Rekao HVALA: 13
Zahvalili mu 9 puta u 9 Postova
korgic befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Kao prvo nisam nikad vredjo neko sam hteo i druge savete da cujem.Jer kad sam svoj setup kupovo isto sam odradio tame neko posaveto sad iaspada moj setup nevredi ni 20 evra.Koja glupost.Ali nema veze.Sretno vama ovde i dalje.
korgic je offline   Reply With Quote
Star 04.09.2013, 12:08   #4
tranzit
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 25.03.2006
Mjesto: tamo daleko
Postovi: 5.282
Downloads: 46
Uploads: 1
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 1.121 puta u 936 Postova
Instrumenti: sve sto daje bilo kakav ton od sebe
Interesi: nezainteresovan sam
tranzit ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Nisam ni reako da si vrijedjao, vec da si se podsmijevao, iako nisi zaista imao cemu da se podsmijevas, ni ti a ni ta bratija tamo, koja je uprdila sebi u glavu da nesto zna. Priznaces da je to vrlo neuljudno i neukusno, a pogotovo podsmijevati se covjeku koji ti je u nekoliko navrata nesebicno pomagao. Ruzno, vrlo ruzno i djetinjasto.
tranzit je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Isključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 13:58


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije