Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Razglasi i ozvučenja > Mixeri

Mixeri Sve o miksetama

 
 
Alati tema Display Modes
Star 18.04.2016, 14:35   #10
Milan$
Stvarno kod kuće
 
Milan$'s Avatar
 
Registrovan/a dana: 02.04.2009
Postovi: 1.422
Downloads: 6415
Uploads: 2
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 89 puta u 83 Postova
Instrumenti: Pa5x
Milan$ befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Milan$ pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

pazi stvarno, evo sad sam pogledao, ne znam sto meni nije to izbacilo u pretragu...elem hvala za info Nego sad mi recite ako se malo bolje razumete koji uzeti od ova dva: da li m10 lxe. ili ac 210 e? Razlika je 2000 din, nije mnogo, ovaj ac 210 je skuplji, a po specifikacijama.koje citam on ima sve.te njihove silne.zastiteMP, EVS, LIFT itd, a m10 ima valjda samo ovaj SMP, nisam siguran...s druge strane vidim da ovaj ac210e preporucuju za plazme, lcd i sl, dok je m10 rack verzija i preporucuju i za live i za recording...pa sad nisam siguran koji uzeti...narucujem jedan obavezno, samo ako se malo bolje razumete, opravite me, koji naruciti hvala i pozdrav

Poslato sa G7-L01 uz pomoć Tapatoka
Dodato:
i zaboravih da pitam, jel ove spravice imaju zastitu od ovoga sto se meni desili za vikend, ubi me struja jer likovi nemaju uzemljenje u lokalu? jer mogu i to da sprece? hvala i pozz

Poslato sa G7-L01 uz pomoć Tapatoka

Promijenjeno od Milan$ (18.04.2016 u 14:39 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
Milan$ je offline   Reply With Quote
 

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Isključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 09:21


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije