Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Internet škola sviranja > Tekstovi i Naslovi

Tekstovi i Naslovi Skidate neku stvar i potreban vam je text? Ne znate kako se pesma zove? Postavite pitanje ovde!

 
 
Alati tema Display Modes
Star 25.06.2015, 23:40   #11
icceman
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 21.05.2010
Postovi: 23
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 52
Zahvalili mu 5 puta u 5 Postova
icceman befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Moj savet vam je da skinete te neke pesme koje ne znate, ili miksove svejedno i slusate dan i noc, i vrlo brzo cete nauciti tekstove pesama. Ja slusam muziku otkad znam za sebe, i mnogo ranije pre nego sam poceo da ucim sviranje, tako da sluske u usi i samo slusajte muziku, reci ce same da dolaze, ja ne znam bolji nacin da se nauce tekstovi.

Aca Lukas je bas jednom prilikom, u emisiji Goli Zivot kod Marica rekao da nikada nije imao svesku sa tekstovima, pa ni dan danas, vec je samo slusao pesme, kao i to da ljudi koji se uopste ne bave muzikom, a cesto slusaju muziku, nisu ni svesni koliko ustvari pesama znaju.

Inace, ne znam sta ce nekome vise od mobilnog sa dobrim ekranom i programom za tekstove, ako mogu Krecar i Kosmajac, pa sto ne bi i vi mogli?

Da me ne shvatite pogresno, ali tehnologija je toliko otisla da kada pored klavijatura i ostalih skalamerija jos dodate laptop i tablet ili monitor, sta god, meni izgleda kao da vozim svemirski brod a ne da sviram.

Promijenjeno od icceman (25.06.2015 u 23:43 sati)
icceman je offline   Reply With Quote
 

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 15:38


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije