Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Saveti za kupovinu

Saveti za kupovinu Za sve one kojima treba druga klavijatura ;)

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 21.09.2009, 20:11   #31
makso68
Odomaćeni član
 
makso68's Avatar
 
Registrovan/a dana: 23.01.2009
Mjesto: Prijedor
Godina: 55
Postovi: 668
Downloads: 878
Uploads: 28
Rekao HVALA: 37
Zahvalili mu 106 puta u 97 Postova
Instrumenti: klavijature i gitara
Interesi: Ribolov
makso68 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Citat:
Originalno postovano od zsimonovic Pokaži Post
I dalje stojim iza toga da je na GW8 los picked bas i fingered nije nista posebno-probao sam,cuo sam,lud nisam a ni gluv.Nisam pristrasan ni prema jednoj klavijaturi vec realan.XP30 ima lep Fingered.Pre bih kupio XP30 i ritam masinu nego GW8.To je sa nekog mog aspekta.
Kolega,niko nije rekao da si gluv,ali je očito da si neinformisan o Rolandu GW 8.Vjerovatno si probao fabričke boje,koje si naveo,ali ni na PA 800,te iste,nisu bolje dok se ne srede.Dakle u GW 8 style kreatoru postoje i ekvilajzeri za bas gitare,corus,compresor,pa kad se to odradi,onda zvuči.Ja sam inače ljubitelj Yamaha-aranžera(imam PSR 3000) i GW 8 koristim kao solo klavijaturu,ali sam sredio i ritmove,koji mnogo dobro izlaze na razglas.Ali već sam rekao preporuku : PA 80 je viša klasa od GW 8,samim tim sam i glasao za PA 80-ku.
makso68 je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 10:52


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije