Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Aranžeri > Korg

Korg Korg-ovci! Ovo je mesto za vas!

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 02.01.2013, 22:46   #21
gogile
Drugar foruma
 
Registrovan/a dana: 10.12.2012
Postovi: 52
Downloads: 142
Uploads: 1
Rekao HVALA: 23
Zahvalili mu 6 puta u 6 Postova
gogile ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Citat:
Originalno postovano od yamahapassion Pokaži Post
@gogile: druze, da li i mogao taj set koji si ucitao iz pa3x i koji ti je sad u pa600 da snimis, pa da mi posaljes, hteo bi malo da vidim kako zvuci to kada se iz pa3x ubaci u pa600, da vidim kakav je sound... naravno, ako ti je covek rekao da ne delis dalje, shvaticu i nema ljutnje, ali ako mozes da mi posaljes, voleo bih da ucitam u svoj pa600 i da cujem. Posalji mi u privatnoj poruci. Hvala unapred.
Kunem se u decu da sam se zakleo pred njim da nikome nesmem dati.To mi je prijatelj i nebi da ga izneverim.Mogu samo da kazem da stvarno mi isto radi kao na pa3x.nema razlike.Rado bi svakome pomogao.Verujem u Boga i znam kad cinim drugome dobro,vratice mi se.
Dodato:
[quote=Minicevac;232578]Kao sto smo i ranije pricali verovatno je to set sa pa2x ili pa800 i u to sam 100% siguran!Taj prijatelj koji ti je dao set verovatno on njega koristi na pa3x pa odatle nesporazum[/quote

Taj set sto sam dobio i jeste iz vise setova od pa800 i pa2x.Taj isti set nece da radi na pa800.Imam jos pa800 pa zato mogu da potvrdim da taj isti Set.nece na pa800 a na pa600 ide.U cemu je tu stvar neznam.To ti bolje znas.

Dobio sam skoro probni set(PA3X) od jednog tipa koji prodaje setove i taj probni SET nije hteo da radi na pa600.zato kazem da si sigurno u pravu.Ali opet kazem covek memorisami set direktno iz pa3x i to sam ucitao kod mene i radi sve.

Zaboravimo vise to oceli neceli,samo se ponavljam.

Mene interesuje zasto terce koje se nalaze u DK,nemogu u pa600 da transponiram.Pregledao sam celi Global i nemogu nista da nadjem.terce koje su u Useru transponiraju bez problema.Zato kazem jedva cekam kad ce se pocet prodavati pa600 kod nas na jugu da izmenimo iskustva.Klaviatura jeste napravljena jeftina plastika,al mogu da kazem da zvuci fenomenalno.Meni bolje radi od pa800.

Promijenjeno od gogile (02.01.2013 u 22:59 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
gogile je offline   Reply With Quote
Star 02.01.2013, 23:24   #22
yamahapassion
Moderator
 
yamahapassion's Avatar
 
Registrovan/a dana: 13.07.2008
Postovi: 1.307
Downloads: 4847
Uploads: 19
Rekao HVALA: 25
Zahvalili mu 133 puta u 121 Postova
Instrumenti: Korg PA 4X 61
Interesi: muzika
yamahapassion befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

ma ok je druze, nema ljutnje... znam ja sta znaci kad obecas da neces siriti dalje... ja sad nesto kombinujem sa jednim dobrim setom koji je bio prvenstveno namenjen za pa800, to mi je osnova, pa dodajem u njega polako stvari koje mi se svidjaju iz drugih setova, a mogu da kazem da ima jako lepih stvari i u setovima od pa500, pogotovo od naseg kolege Aceta... Jedna od boljih strana u pa600 je sto su mu napravili vise ram memorije, i vise mesta za user sounde i dk, pa moze lepo da se kombinuje.

P.S: sorry za offtopic
__________________
DOK NE PROBAM LAVETINU ZA MENE JE PRASE CAR ZIVOTINJA!
yamahapassion je offline   Reply With Quote
Sledeći član vam se zahvalio yamahapassion za ovaj koristan post:
gogile (03.01.2013)
Star 03.01.2013, 21:27   #23
gogile
Drugar foruma
 
Registrovan/a dana: 10.12.2012
Postovi: 52
Downloads: 142
Uploads: 1
Rekao HVALA: 23
Zahvalili mu 6 puta u 6 Postova
gogile ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Blinzeln

Citat:
Originalno postovano od yamahapassion Pokaži Post
ma ok je druze, nema ljutnje... znam ja sta znaci kad obecas da neces siriti dalje... ja sad nesto kombinujem sa jednim dobrim setom koji je bio prvenstveno namenjen za pa800, to mi je osnova, pa dodajem u njega polako stvari koje mi se svidjaju iz drugih setova, a mogu da kazem da ima jako lepih stvari i u setovima od pa500, pogotovo od naseg kolege Aceta... Jedna od boljih strana u pa600 je sto su mu napravili vise ram memorije, i vise mesta za user sounde i dk, pa moze lepo da se kombinuje.

P.S: sorry za offtopic
Sad sam ubacio jedan drugi set od pa3x i nije mi sve ucitao,ima Boja koji rade,al ima boja gde pise da nije pa600 FILE.Znaci da sam pojeo Govno sto sam pisao da pa600 sve cita od pa3x.Taj set koji ja koristim jeste uradjen sa pa800 i Pa2x ,ali je izvadjen iz pa3x i kod mene radi sve,ali taj set koji sam danas isprobao nerade sve boje.Znaci da je kolega bio u pravu i ja mu se iskreno izvinjavam.Mada nikad nisam tvrdio da nije u pravu ,samo sam pisao sta vidim i cujem.
gogile je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 00:28


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije