Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Yu-Midi Info > Komentari i Pitanja

Komentari i Pitanja Ovde možete postovati Vaše komentare, sugestije i pitanja vezana za ovu stranicu.

Tema zaključana
 
Alati tema Display Modes
Star 30.08.2010, 13:28   #1
sijakm
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 10.05.2005
Postovi: 19
Downloads: 45
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 2 puta u 2 Postova
sijakm befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard Download bug

Primetio sam jedan bug. Znam da je download moguc samo sa 25+ postova, medjutim do pre neki dan sam mogao da skinem poneki file bez obzira sto sam imao 1 post, ali kada sam promenio sifru to vise nije moguce. Samo da napomenem da sam stari clan od pre 5 godina, ali nisam bio aktivan na forumu. Ovo nije nikakva molba da mi se download ponovo omoguci (trudicu se da zasluzim), nego samo skrecem paznu na bug.
Poz.
sijakm je offline  
Star 30.08.2010, 13:29   #2
Vule
Gost
 
Postovi: n/a
Downloads:
Uploads:
Standard

Do pre neki dan možda dok nije uvedeno ograničenje sa minimum 25 postova,sad to više nije moguće...promena lozinke sa tim nema veze
 
Star 30.08.2010, 14:01   #3
wuchko_91
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 01.12.2009
Postovi: 3
Downloads: 353
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
wuchko_91 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard Download bug

Takodje i meni isto nije omogucen download, mislim da nije uredu da se baguje tek tako, nije problem za post imam dosta fajlove koje bih postavio da se i drugi sluze, jer sam se i ja dosta sluzio, ali ipak molio bih da mi se omoguci download, i skloni bug kako bih mogao da postavljam fajlove..........Hvala unapred!!!!!!!!!!
wuchko_91 je offline  
Star 30.08.2010, 14:05   #4
Vule
Gost
 
Postovi: n/a
Downloads:
Uploads:
Standard

wuchko_91
Početnik forumacije!

Registrovan/a dana: 01.12.2009
Postovi: 1
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
Downloads: 353
Uploads: 0



Za vas kolega vidim da ste baš dosta podelili sa ovim forumom kroz 353 downloada i ni jednim uploadom kao ni postom...osim ovog naravno u kome se žalite!!!






http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=18

Na ovom linku možete pronaći odgovore na sva vaša pitanja i nedoumice pa izvolite pročitati,ubuduće će otvaranje ovakvih tema biti sankcionisano. Hvala i ugodan boravak, YU-MIDI TEAM
 
Tema zaključana

Favoriti

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Isključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 18:50


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije