Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Slobodna zona > Svaštara

Svaštara Pravo mesto za sve ono što nema svoje mesto...

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 15.06.2013, 14:10   #1951
aleksandar031
Odomaćeni član
 
aleksandar031's Avatar
 
Registrovan/a dana: 19.03.2008
Mjesto: Bajina Basta
Postovi: 600
Downloads: 3636
Uploads: 62
Rekao HVALA: 19
Zahvalili mu 62 puta u 57 Postova
Instrumenti: Ketron Audya 5 SSD - JuziSound
aleksandar031 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
aleksandar031 pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

I jednu pevacicu
aleksandar031 je offline   Reply With Quote
Star 15.06.2013, 14:55   #1952
zeljko
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 03.01.2009
Postovi: 1.285
Downloads: 561
Uploads: 21
Rekao HVALA: 170
Zahvalili mu 244 puta u 239 Postova
Instrumenti: Harmonika +Korg Pa 600
Interesi: Musika
zeljko befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Ma ako mi pukne film sve rasprodam za pocetak i nadjem bolji stan,svakako je ovaj gdje sada zivim premal za 3 osobe i patim se godinama.Niko nista ne ulaze..prozori ne dihtuju,jedan radijator u dnevnoj od nekih pola Metra velicine i to preko puta prozora umjesto ispod prozora,pa kad grijes vise grijes ulicu nego sobuJos mi dodje i nesto prica i buni se zbog muzike..Samo jos fali da nekom skocim nogom u Usta i zaradim robijeMa razmislicu jos o tome da prodam sve Instrumente i napokon odrastem..Za te pare se malo bolje skucim dok se ne ustedi ponovo ako bog da pa kupim opet jednu guerini i neku jos bolju klaviajturu,pa ponovo sve iz pocetka dok mi opet ne zaprijete heheh

Promijenjeno od zeljko (15.06.2013 u 14:56 sati)
zeljko je offline   Reply With Quote
Star 15.06.2013, 15:32   #1953
Narodnjak300
Ovaj baš voli da kuca
 
Narodnjak300's Avatar
 
Registrovan/a dana: 13.12.2008
Mjesto: Bor-Timocka kajina
Postovi: 450
Downloads: 2385
Uploads: 42
Rekao HVALA: 35
Zahvalili mu 52 puta u 51 Postova
Instrumenti: nemam vise instrument
Interesi: Pecanje
Narodnjak300 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

uhhh i ja hocu da se zalim eee kad vidim Zeljkov post padnem u mini depresiju, zajebano druze pogotovo za radijator hahah kod mene jes da je prozor 1.20x1m ali radijator ispod prozora stoji al dzaba svake zime se smrznem, tek u Maj, Jun se zgrejem... muke.
__________________
Donosim vam pune ruke štimunga!
Narodnjak300 je offline   Reply With Quote
Star 16.06.2013, 01:15   #1954
zeljko
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 03.01.2009
Postovi: 1.285
Downloads: 561
Uploads: 21
Rekao HVALA: 170
Zahvalili mu 244 puta u 239 Postova
Instrumenti: Harmonika +Korg Pa 600
Interesi: Musika
zeljko befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Sto je najgore poceli lopovijat dzaba sto Imam na radijatoru ono gdje se pojacava ili smanjiva temperatura,oni pojacavaju ili smanjuju u zavisnosti kako je napolju hladno ili su ugradili gdje loze termostat pa on sam pojacava ili smanjuje dzaba ja vrtim u stanu,vrtijo lijevo ili desno opet isto Smrzavam se evo vec nekih 3 godine ko P...a hehe a svake godine mi jos dolazi racun da sam ko fol vise potrosio nego sto je uracunato u normalnu cijenu za grijanje.Dok ih jos i ne tuzim zbog Toga,do sada sam cutio i trpijo ali sad kad su poceli da mi jos brane da sviram i da slusam malo glasnije muziku necu vise cutit..Za ovih 750 eura sto placam za 52 kvadrata i smrzavam se mogu nac i negdje drugo isto stan mozda cak i bolji od ovogaNisam htio da mijenjam stan posto sam mislio ovdje sam dugo i ne moze mi tako lako reci napolje itd.a vidi sad poceli da zezaju,samo nece ovo ovako moci..Prvo cu da ich tuzim uzmem koju paru za ostetu i onda adios Marija
zeljko je offline   Reply With Quote
Star 20.06.2013, 20:35   #1955
smuchac
Odomaćeni član
 
smuchac's Avatar
 
Registrovan/a dana: 12.06.2011
Mjesto: Korčula
Godina: 37
Postovi: 788
Downloads: 318
Uploads: 5
Rekao HVALA: 101
Zahvalili mu 146 puta u 141 Postova
Instrumenti: PSR S910,MOXF 6,PSR SX900
Interesi: Računala i glazba
smuchac ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Idemo redom...

1. Jutros morao ranije na posao nego inače i u garaži na skuteru prazna stražnja guma. Na posao otišao tako jer je guma tvrda i prazna pa sam se nekako na benzinskoj "napuhao" i ulio usput gorivo.

2. Polomili se na poslu ko stoke. Šefovima se žuri pa udri po nama...

3. Popodne trebao ić na neki privatni poso i kontam ić sa skuterom. U garaži pod njim svaka kap onog gore spomenutog goriva od jutros. Puklo onih u*ranih 10 centimetara crijeva s rezervara.

4. Ošo s autom kojemu najednom u stražnjim točkovima kao struže. Čuju se diskovi kako na momenat zastružu a nova oba kao i disk pločice... Zovi majstora,ne javlja se...

5. Došo kod čovjeka da radim i pazi sad. Restoran koji ima svoju neonsku reklamu jedno 200m od samog restorana je spojen s PGP kablom u preko 10 komada i negdje je kratki spoj. Kabel ide po džungli gdje ni miš ne može proći. Ja na 40 stepeni u trenerci da se ne izgrebem pičim ko Rambo i nalazim kvar i popravljam na jednom od spojeva. (mali tračak nade danas)

6. Taj nesretni tračak nade je u*ebala scena kada mi zbog znoja i svega skupa u sred džungle ispadaju na pod cvike za vid koje gazim nogom i icepam ko nepismen novine.

7. Ćorav ko quratz vozim poluispravan auto 10 kilometara do kuće na pipavicu i jedva živ stigoh.

Još maleni tračak nade je doma u kesi koju ne znam zašto nisam bacio. U njoj su stare cvike s drugom,manjom dioptrijom koje su mi sad na glavi da bar vidim nešto iako mi ne odgovaraju...

Daklen, ako ne morate, ne žalite se.

Još me cura nije ostavila al ima još do ponoći..

Promijenjeno od smuchac (20.06.2013 u 20:36 sati)
smuchac je offline   Reply With Quote
Star 20.06.2013, 20:44   #1956
tranzit
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 25.03.2006
Mjesto: tamo daleko
Postovi: 5.282
Downloads: 46
Uploads: 1
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 1.121 puta u 936 Postova
Instrumenti: sve sto daje bilo kakav ton od sebe
Interesi: nezainteresovan sam
tranzit ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Najbolje je da se do ponoci ne mices nigdje iz kuce, da ne odgovaras na telefonske pozive i da nikom ne otvaras vrata... kako te je danas krenulo, Boga pitaj sta bi ti se jos desilo... budi pametan, poslusaj me
tranzit je offline   Reply With Quote
Star 20.06.2013, 23:04   #1957
caka012
Ovaj baš voli da kuca
 
caka012's Avatar
 
Registrovan/a dana: 03.12.2006
Mjesto: Pozarevac, Srbija
Godina: 55
Postovi: 383
Downloads: 388
Uploads: 7
Rekao HVALA: 29
Zahvalili mu 30 puta u 26 Postova
Instrumenti: PSR 3000, Triton LE, jedan stari kontrabas i jedna bas gitara
caka012 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
caka012 pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Sto rece tranzit - zakljucaj vrata i ne idi nigde. Sa takvom danasnjom istorijom, tesko da mozes da se nadas necemu lepom.
caka012 je offline   Reply With Quote
Star 20.06.2013, 23:17   #1958
nesaband
Doktor Nesa
 
nesaband's Avatar
 
Registrovan/a dana: 08.12.2008
Mjesto: Srbija
Godina: 62
Postovi: 1.953
Downloads: 655
Uploads: 21
Rekao HVALA: 335
Zahvalili mu 335 puta u 311 Postova
nesaband ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Jadan covek,ovo je kao u jednom filmu koji sam skoro gledao kad je covek bas malerozan.
__________________
Ko rano rani ceo dan zeva.
nesaband je offline   Reply With Quote
Star 20.06.2013, 23:33   #1959
caka012
Ovaj baš voli da kuca
 
caka012's Avatar
 
Registrovan/a dana: 03.12.2006
Mjesto: Pozarevac, Srbija
Godina: 55
Postovi: 383
Downloads: 388
Uploads: 7
Rekao HVALA: 29
Zahvalili mu 30 puta u 26 Postova
Instrumenti: PSR 3000, Triton LE, jedan stari kontrabas i jedna bas gitara
caka012 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
caka012 pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Pre par dana pozove neki tip na kucni telefon, javi se moja zena i nasedne na sledecu pricu: prodajem Kirby usisivace, treba mi samo 20 minuta vaseg vremena, necu da vas ubedjujem da kupite bilo sta, potreban mi je samo sto veci broj prezentacija... bla bla bla... Kao sto rekoh, nasedne ona na tu pricu i juce popodne oko 17h on dodje sa 3 velike kartonske kutije pune raznih dodataka. Sto se tice njegovih 20 minuta, reci cu vam da sam ga izbacio iz kuce u 19:10, i to tako sto sam presao preko svog principa da prema gostima uvek budem ljubazan. Presudilo je to sto je rekao da ce on sad da usisava moj tepih sve dok ne budem pristao da kupim usisivac. Ustao sam, iscupao kabl iz uticnice i rekao sam mu da ocekujem da u narednih 5 minuta izadje iz moje kuce sa svim onim ambuljicama koje je doneo, a ako ne bude tako, pokazacu mu kako sve to moze da izadje iz kuce za 20 sekunde i da necu da odgovaram za stetu i ostecenja koja ce da nastanu tom prilikom. Onda je rekao da ne moze da razume da neko ne moze da odvoji 2000 evra za neku tako korisnu stvar, a onda sam mu ja rekao mnogo ruznih reci za vrlo kratko vreme i on je ljut i iznerviran otisao. Posle toga me je zvao njegov menadzer i pitao me je zbog cega sam bio neprijatan prema njegovom agentu prodaje, a meni je proradila inspiracija pa sam i njega tako slatko nagrdio, da je rekao da ce da podnese tuzbu protiv mene. Ja sam mu onda rekao da uzme najnoviji Zakon o zastiti potrosaca i da pogleda po koliko osnova ja mogu da tuzim njihovu firmu, te se na tome zavrsilo. Bar se nadam.

Znaci, ne pustajte to u kucu!
caka012 je offline   Reply With Quote
Star 03.07.2013, 23:41   #1960
nesaband
Doktor Nesa
 
nesaband's Avatar
 
Registrovan/a dana: 08.12.2008
Mjesto: Srbija
Godina: 62
Postovi: 1.953
Downloads: 655
Uploads: 21
Rekao HVALA: 335
Zahvalili mu 335 puta u 311 Postova
nesaband ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Ja skoro svaki dan dobijam kao slucajni uzorak putem fiksnig telefona nagradna putovanja i ne znam kako da ih se otresem.Mislim,tolika je navala tih agencija koji kao daju neku zakusku u nekom restoranu i nude svoje proizvode da mi je vec muka od toga.

Nego nema nam dugo na forumu kolege @Akordeonista.Sta li se desilo pa ga nema tako dugo da nesto napise na forumu.Prosto mi nedostaju njegovi komentari.
__________________
Ko rano rani ceo dan zeva.
nesaband je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 11:37


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije