Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Slobodna zona > Svaštara

Svaštara Pravo mesto za sve ono što nema svoje mesto...

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 14.01.2014, 18:21   #1
gitar
Stariji Notaroš
 
gitar's Avatar
 
Registrovan/a dana: 13.11.2010
Mjesto: Južni Banat, Vojvodina, Srbija
Postovi: 141
Downloads: 13
Uploads: 2
Rekao HVALA: 42
Zahvalili mu 475 puta u 399 Postova
Instrumenti: Gitara i još ponešto što ima žice
gitar wird schon bald berühmt werdengitar wird schon bald berühmt werden
Standard Elektronska cigareta

Ljudi, jel neko od vas "pari" ove cigarete i imate li kakva iskustva? Ja sam uzeo ovo sokoćalo pre mesec dana i mogu vam reći da od onda nisam zapalio pravu cigaretu, a iz tog razloga sam je i uzeo, da mi bude neki prelazna faza u cilju odvikavanja od pušenja, Znam, neko će reći nema ništa od toga, sve je u glavi, samo volja itd., ali ja baš nisam tako čvrst karakter. Probaću ovim putem da definitivno ostavim cigarete. Pozz!
__________________
Citat:
Originalno postovano od BIOSTAR Pokaži Post
ja volim sto vise akorada da ima, pa ubacujem G#, C# vamo tamo, to je neki moj stil na primer
Citat:
Originalno postovano od mgxbty Pokaži Post
Nije ni gitar nepogrešiv i on je samo čovek.
gitar je offline   Reply With Quote
Star 14.01.2014, 18:27   #2
zeljko
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 03.01.2009
Postovi: 1.285
Downloads: 561
Uploads: 21
Rekao HVALA: 170
Zahvalili mu 244 puta u 239 Postova
Instrumenti: Harmonika +Korg Pa 600
Interesi: Musika
zeljko befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Ja sam to probao vec davno i pisao sam o tome negdje i nije mi pomoglo.Nema one jacine kad povucem dim da me za guzicu ujede,tako da sam batalio to i nastavio dalje s pravim Marllboroma tu elektronsku cigaretu nek puse zene ja necu hahahahmMislio sam na prave Dame da ne dodje do zabune hehe

Promijenjeno od zeljko (14.01.2014 u 18:29 sati)
zeljko je offline   Reply With Quote
Star 14.01.2014, 18:38   #3
beronjan
Vredan član društva
 
beronjan's Avatar
 
Registrovan/a dana: 11.01.2008
Mjesto: Novi Sad
Postovi: 255
Downloads: 115
Uploads: 2
Rekao HVALA: 22
Zahvalili mu 116 puta u 110 Postova
Instrumenti: Kurzweil Forte 7, Yamaha Montage 6, Kurzweil PC3K6, Kurzweil PC3
beronjan ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

E, vidiš, i ja sam nešto razmišljao o tome. Za sad se još nisam odlučio da je probam, pa i mene zanima kakva su iskustva. Jedino mogu da se pohvalim da sam smanjio, tako da sam sad na nekih pola kutije dnevno, ali ne mogu ispod toga da spustim, ne ide pa ne ide
__________________
beronjan je offline   Reply With Quote
Star 14.01.2014, 18:41   #4
lagunabend
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 14.10.2008
Mjesto: GB
Postovi: 119
Downloads: 2312
Uploads: 20
Rekao HVALA: 27
Zahvalili mu 28 puta u 26 Postova
Instrumenti: mipotXD
Interesi: mipotXD
lagunabend befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
lagunabend pošalji poruku preko ICQ messengera lagunabend pošalji poruku preko AIM messengera lagunabend pošalji poruku preko Yahoo! messengera lagunabend pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

6 Meseci bez ove obicne,kako sam prvi put probao odmah ostavio obicne ,a pusio sam 3 kutije dnevno,bitno je da u pocetku uzmes dobru opremu i onda nema problema
lagunabend je offline   Reply With Quote
Star 14.01.2014, 18:45   #5
Narodnjak300
Ovaj baš voli da kuca
 
Narodnjak300's Avatar
 
Registrovan/a dana: 13.12.2008
Mjesto: Bor-Timocka kajina
Postovi: 450
Downloads: 2385
Uploads: 42
Rekao HVALA: 35
Zahvalili mu 52 puta u 51 Postova
Instrumenti: nemam vise instrument
Interesi: Pecanje
Narodnjak300 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Licno ne znam jer sam ne pusac ali moj drug je kupio Joytech-ovu i boga mi dobro je iskesirao preko 100 evra platio a u paketu dobio 2 cigarete da kazem. Naravno on preko interneta narucuje onu tecnost, ima raznih ukusa. Ja uzeo da probam, uvlacis samo paru, meni kao nepusacu teralo me da kasljem posle ceo dan ali ne sto je jako vec ta para nekako iritira jebem li ga...
E sad vidim da i moj drugar malo malo pa se vrati na "akusticnu". Mislim provalio sam ga zasto. On je ustvari kupio elektricnu cigaru sa uverenjem da ce tako ostaviti pusenje medjutim elektricna mu dobro dodje samo kad nije pri parama da bi kupovao obicne cigare

Takodje sam cuo neke polu-bezvezne price da ta tecnost sadrzi kancerogene elemente i jedan slucaj da je jednom liku eksplodirala ta cigara u usta. Ko ce ga znati, ipak ne verujem u to. Da steti vise od ove obicne cigare ne steti sigurno.

Cuo sam za neku knjigu koju je napisao Alan kar (jebem li ga kako se pise na Engleskom) uglavnom kazu ko je procita ostavlja pusenje.
__________________
Donosim vam pune ruke štimunga!
Narodnjak300 je offline   Reply With Quote
Star 14.01.2014, 19:45   #6
EmirTotic
Moderator
 
EmirTotic's Avatar
 
Registrovan/a dana: 21.08.2008
Postovi: 933
Downloads: 1217
Uploads: 29
Rekao HVALA: 17
Zahvalili mu 102 puta u 96 Postova
Instrumenti: Yamaha Tyros 4, Korg TR61, itd...
EmirTotic ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
EmirTotic pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Prelomis u glavi i kazes necu da pusim cigarete! Sve te elektronske cigarete su mi glupost, em su kancerogene. Kancerogene su i ove normalne, nego me nervira kad neko kaze zdrava cigareta. Imao, probao i prodao. Smanjio sam sa 2 pakle na jedva desetak cigareta dnevno, mogu da ih batalim ali necu. Kazi sebi da ne zelis, iskontrolisi se kad neko pored tebe zapali cigaretu i to je to. Samo stvar volje. Postovanje svakom ko je uz njih prestao da pusi, al ja u to ne verujem. Dosta ljudi oko mene ih koristi pa se u neko doba prevare i kao Emi daj mi tu normalnu samo dim ili dva.
EmirTotic je offline   Reply With Quote
Star 14.01.2014, 21:06   #7
zeljko
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 03.01.2009
Postovi: 1.285
Downloads: 561
Uploads: 21
Rekao HVALA: 170
Zahvalili mu 244 puta u 239 Postova
Instrumenti: Harmonika +Korg Pa 600
Interesi: Musika
zeljko befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Treba se proci pusenja stvarno.ja da mogu nekako da se prodjem cigara dao bih sve ove milione eura sto cu uskoro dobiti na Lotu
zeljko je offline   Reply With Quote
Star 14.01.2014, 21:57   #8
DinO74
Odomaćeni član
 
DinO74's Avatar
 
Registrovan/a dana: 07.11.2004
Mjesto: Mumiland
Godina: 49
Postovi: 571
Downloads: 805
Uploads: 4
Rekao HVALA: 28
Zahvalili mu 48 puta u 43 Postova
Instrumenti: Pa1XPRO, M1, 01W/FD, Microkorg, Fantom X6,D50,D10,JX-8P, Gaia, SY77, DX7, CS1x,Mininova, K2000
DinO74 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
DinO74 pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

Ja sam evo 40 dana bez ikakve, i prave i elektronske cigare. Iza sebe imam 24 godine pušačkog staža,kafanskog dima,zagušljivog prostora.... Početkom decembra dobio sam kao novogodišnji poklon od doktora dvije pumpice i isti dan bacio cigare. Vidjet ću do kada ću izdržati. Kako stvari stoje , za sada mi uopšte ne nedostaju i ne pada mi na pamet čak ni uz kafu ujutro! Btw, uštedio sam za ovo vrijeme 70 EUR što i nije loše ali sam zato propustio sve vikende što se tiće svirke a par sati uoči svirke za Novu godinu sam morao primiti infuziju da bi mogao odraditi dogovoreno. Mladim kolegama savjetujem da prestanu sa pušenjem ako je ikako moguće. Kad budete škripali kao sepet dok dišete biće kasno još posebno ako pušenje bude razlog da se privremeno ili zauvijek morate prestati baviti poslom koji volite
DinO74 je offline   Reply With Quote
Star 15.01.2014, 00:30   #9
zeljko
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 03.01.2009
Postovi: 1.285
Downloads: 561
Uploads: 21
Rekao HVALA: 170
Zahvalili mu 244 puta u 239 Postova
Instrumenti: Harmonika +Korg Pa 600
Interesi: Musika
zeljko befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Uh jbt.i kod mene se cuje ponekad pistanje kad disem a o kaslju da i ne govorimA i ja pusim vec 21 godinu,izgleda sto sam pusio pusio sam a sad je vrijeme da prestajem ili da polako skupljam pare za ono najgore da nebi dijete moralo da placa zbog meneHeheh salim se ali nije za sale bogami crko od kaslja cim dublje hocu da udahnem odmah se zakasljem.Pa jbt do pre dvije godine pusio sam isto i to trcajuci a sta je sad.Da ne ubacuju sta u cigare? hehehe

Samo kako da bacim,cim pomislim da hocu prestati pusiti u mene ruka ide sama prema cigari i automatski palim jednu hehehe

Mene je najbolje da zalede i uspavaju jedno 100 godina ostave u Tom stanju pa tek onda nakon 100 godina probude,da se nicega vise ne sjecam ahahahaha.Mozda bi onda tek uspio

Promijenjeno od zeljko (15.01.2014 u 00:38 sati)
zeljko je offline   Reply With Quote
Star 15.01.2014, 00:55   #10
DinO74
Odomaćeni član
 
DinO74's Avatar
 
Registrovan/a dana: 07.11.2004
Mjesto: Mumiland
Godina: 49
Postovi: 571
Downloads: 805
Uploads: 4
Rekao HVALA: 28
Zahvalili mu 48 puta u 43 Postova
Instrumenti: Pa1XPRO, M1, 01W/FD, Microkorg, Fantom X6,D50,D10,JX-8P, Gaia, SY77, DX7, CS1x,Mininova, K2000
DinO74 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
DinO74 pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

Hehee Zeljko, ma potegao bi ti za njom i nakon 100 godina Probaj malo da smanjis broj cigara dnevno, malo setaj u borovini ili jos bolje trci. To sto ti je ranije bilo lakse i nisi kasljao , to ti je zbog datuma u rodnom listu Kod mene je druga problematika. Ja imam dugo godina bronhitis i sada je pocetna faza Astme koju hocu da zaj**em u startu. Neces ti jos dugo u ilovacu , ne brini p.s. skupljaj djetetu za auto a ne za ono najgore da se tebi desi cccc...pu pu pu
DinO74 je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 22:27


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije