Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Razglasi i ozvučenja > Sistemi

Sistemi Kompletni sistemi za ozvučenje... Kombinacije...

 
 
Alati tema Display Modes
Star 30.08.2016, 17:32   #1
perobp
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 11.09.2012
Mjesto: Crna Gora, Bijelo Polje
Postovi: 44
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 12
Zahvalili mu 6 puta u 3 Postova
Instrumenti: korg pa 80, korg pa 1x, Tyros2, Roland E-A7, Korg pa2x
perobp ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard Ozvucenje OMB do 2000e

Pozdrav svim kolegama, forumasima. Znam da ima dosta tema slicnog sadrzaja, ali prosto sam u velikoj dilemi, i nekako mi je lakse ovako da podijelim sa vama misljenje, jer se bas i ne razumijem toliko, za razliku od nekih ovdje na forumu, koji sve u malom prstu imaju. Upravo zbog toga pokrecem ovu temu. Problem je sledeci: Treba mi ozvucenje za samostalni rad!
Prvenstveno mi je bitan zvuk, vocal efekti, cistoca. Hocu da to zvuci ozbiljno. Imam u glavi par kombinacija, ali bih volio da cujem neke vase predloge. Ono sta se meni do sada dopada je mixer presonus 16.0.2, kojem dajem eto neku prednost. Prednost je i sto manja gabaritnost i tezina, iz razloga sto cu sve to sam tegliti, ali svakako zvuk je na prvom mjestu, pa sve ostalo. Uzeo bih mixetu, dva zvucnika. Sa sve stalcima i kablovima mogu dati 2000e. Unaprijed hvala na svim komentarima!
perobp je offline   Reply With Quote
 

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 08:17


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije