Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Aranžeri > Korg

Korg Korg-ovci! Ovo je mesto za vas!

 
 
Alati tema Display Modes
Star 12.01.2010, 12:07   #1
toni 11
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 23.09.2007
Postovi: 13
Downloads: 134
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvaljeno 1 puta u 1 Postu
toni 11 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard pa 800 izlazi prekidaju

Pozdrav kolegama!
Ovako,na pa 800 od mog kolege,nekad se desi da na izlazu R nestane zvuka,odnosno prekine pa se vrati i to koliko sam ja primjetio kad upali klavijaturu,to zeza nekih 20-ak minuta i poslje cjelu noć radi dobro.
Kad se to desilo da je na R izlazu nestalo zvuka pustio sam samo njega da radi,taj put se čuo takav zvuk kao da je prigušen,ako znate kad na pojačalu nešto pustite da svira pa ga ugasite a u njemu ostane još od kondenzatora sto su nabijeni malo struje pa svira još par sekundi onako krckavo dok se skoroz ne isprazni,e takav je zvuk imao na R izlazu.
Dok je tako radilo samo sam naglo digao volume na klavijaturi i kao da ga je nešto pročepilo,proradi...
E sad koega mi kaže da mu se znalo desit da nestane potpuno i L i R izlaz pa se vrati.Provjerio sam kablove jackove i sl.
Ja je sad malo testiram i primjetio sam da na hladno napravi tu grešku,ustvari kad je u toplome u kući nijednom mi nije to napravila.
Bez obzira kako je na izlazu L i R na njezinim zvučnicima uvjek dobro radi.
Kad napravi grešku isto se čuje i na slušalicama to prekidanje.
Molim vas ako je imao neko sličan problem,ili da su mu se takve stvari dešavale neka javi šta je uzrok(kvar)Svaka pomoć dobro došla.
toni 11 je offline   Reply With Quote
 

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 09:14


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije