Korisničko Ime
Lozinka
Registracija
YU-MIDI Marketing


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Yu-Midi Info > Komentari i Pitanja

Komentari i Pitanja Ovde možete postovati Vaše komentare, sugestije i pitanja vezana za ovu stranicu.

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 21.02.2013, 21:27   #1
NordX
Odomaćeni član
 
NordX's Avatar
 
Registrovan/a dana: 10.01.2013
Mjesto: Iza sedam gora,planina i mora
Postovi: 519
Downloads: 1116
Uploads: 4
Rekao HVALA: 259
Zahvalili mu 26 puta u 25 Postova
Interesi: Interesi
NordX ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard Profesor pevanja u Kraljevu,Kragujevcu

Zdravo svima. Noviji sam clan,nadam se da sam temu postavio na pravom mestu. Imam sina,decko ima 18 godina i peva vec godinu dana,ali ne aktivno. Hteo bih da ga dam kod nekog pravog profesora,da ga nauci pravilno tehniku disanja,trilere,i ostale stvari.Ne bih da krene da uci tezgaroski. Da li neko zna nekog profesora pevanja u Kraljevu,Kragujevcu,Krusevcu,Novom Pazaru,da mi da broj,ili da me uputi. Daleko mi je BG,ove relacije mi odgovaraju najvise. Treba mi stvarno kvalitetan profesor,molio bih sve ako nekog znaju,da mi puste broj u poruci,ili napisu ovde.

Hvala unapred.
NordX je offline   Reply With Quote
Star 21.02.2013, 22:09   #2
JerryT3ex
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 15.02.2013
Mjesto: Kraljevo
Postovi: 5
Downloads: 0
Uploads: 1
Rekao HVALA: 1
Zahvaljeno 1 puta u 1 Postu
Instrumenti: Korg T3ex,Korg M1,Korg I30,Kawai K1 II
Interesi: Klavijature
JerryT3ex ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Citat:
Originalno postovano od NordX Pokaži Post
Zdravo svima. Noviji sam clan,nadam se da sam temu postavio na pravom mestu. Imam sina,decko ima 18 godina i peva vec godinu dana,ali ne aktivno. Hteo bih da ga dam kod nekog pravog profesora,da ga nauci pravilno tehniku disanja,trilere,i ostale stvari.Ne bih da krene da uci tezgaroski. Da li neko zna nekog profesora pevanja u Kraljevu,Kragujevcu,Krusevcu,Novom Pazaru,da mi da broj,ili da me uputi. Daleko mi je BG,ove relacije mi odgovaraju najvise. Treba mi stvarno kvalitetan profesor,molio bih sve ako nekog znaju,da mi puste broj u poruci,ili napisu ovde.

Hvala unapred.

Pozdrav Druze.Ima profesorka u selu Gracac u okoliki Kraljeva,Jelica se zove,sprema djake,mogu vam reci da najbolje pokazuje u Kraljevu i okolini,sto dokazuje to da je napravila dosta dobrih pevaca,kao sto su Vesna Zmijanac,Snezana Djurisic,i ostalih manje-vise poznatih pevaca.Moj drugar ide kod nje na casove,i veoma brzo je savladao tehniku disanja,dikciju,a i trilere.Cas je 10 eura.Javite mi se u poruci za broj telefona,jer ne smem broj da ostavljam
JerryT3ex je offline   Reply With Quote
Sledeći član vam se zahvalio JerryT3ex za ovaj koristan post:
NordX (21.02.2013)
Star 05.06.2017, 22:54   #3
Darko_o_o
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 05.06.2017
Postovi: 1
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
Darko_o_o ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Molim vas da li mozete da mi posaljete broj profesorke solo pevanja iz Kraljeva o kojoj govorite? Hvala unapred
Darko_o_o je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Isključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 10:16


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije