Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > DEMO > Demo snimci

Demo snimci Pravo mesto da postavite svoj demo...

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 09.05.2010, 18:29   #21
svrakan
Kao kod kuće
 
svrakan's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.11.2007
Mjesto: Subotica
Godina: 45
Postovi: 883
Downloads: 1408
Uploads: 27
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 133 puta u 116 Postova
Instrumenti: Korg pa3x pro,Kurzweil Pc3k61
Interesi: Muzika
svrakan ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
svrakan pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Vidi se da si provalio spravu,svaka cast,ja o soundu necu komentarisati jer svako ima razlicite ukuse,ali si sredio spravu vrlo lepo.Mene interesuje samo jedna mala sitnica posto si kucao rimove sam zasto nisi iscrtao dinamiku malo na cinelama,sve je iste jacine nema naglasenih udaraca.I jos nesto meni na studijskim monitorima ovo sve u srednjacima malo.
svrakan je offline   Reply With Quote
Star 09.05.2010, 20:50   #22
Boban010
Zaludan vladika
 
Registrovan/a dana: 05.07.2007
Mjesto: Pirot
Godina: 52
Postovi: 1.267
Downloads: 416
Uploads: 29
Rekao HVALA: 60
Zahvalili mu 224 puta u 196 Postova
Boban010 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Pozdrav druze,tvoj komentar mi dosta znaci jer znam da sve pazljivo preslusavas na monitorima a koje ja nemam mogucnosti da si priustim.Sto se tice dinamike negde sam je odradio a negde ne,vecinom nisam i dobro si primetio.To je za pocetak jer sam vise radio na kvantitetu nego kvalitetu a finish ili glazura tek predstoji.Odradio sam par manjih tezgi sa klavijaturom i nisam imao mogucnost da ispucam-probam sve ritmove.
Analogni ekvilajzer koji GW8 ima sam postavio na sledeci nacin LO+10 i HI+10 iako ima mogucnost da se pojaca bas kao i da se doda na osmopojasnom ekvilajzeru koji se primenjuje samo na bas kako bi ga obojio i moze da se pojaca bas pedala na bubnju,meni se nekako za sada vise svidja ovako a za dalje cemo videti.
Opet ponavljam veliki je hendikep sto mali broj ljudi ozbiljno radi na sredjivanju ove klavijature tako da nemate pravi uvid koje su njene mogucnosti.
Jos jednom hvala na komentaru!
Boban010 je offline   Reply With Quote
Star 09.05.2010, 23:18   #23
svrakan
Kao kod kuće
 
svrakan's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.11.2007
Mjesto: Subotica
Godina: 45
Postovi: 883
Downloads: 1408
Uploads: 27
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 133 puta u 116 Postova
Instrumenti: Korg pa3x pro,Kurzweil Pc3k61
Interesi: Muzika
svrakan ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
svrakan pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Ma nemam ja sumnju,ovo sto sa do sada cuo daje mi u uvid da moze da se lepo sredi i da zavrsi posao,u ovoj klasi,cak mi se i boje svidjaju,a i iskreno vidi se razlika od demo snimak onih od pre i sad ovo,meni se inace kod Gw8 svidja jako izrada,i sto je mali ,moze pod misku.
svrakan je offline   Reply With Quote
Star 09.05.2010, 23:36   #24
nesaband
Doktor Nesa
 
nesaband's Avatar
 
Registrovan/a dana: 08.12.2008
Mjesto: Srbija
Godina: 62
Postovi: 1.953
Downloads: 655
Uploads: 21
Rekao HVALA: 335
Zahvalili mu 335 puta u 311 Postova
nesaband ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

@boban 010
nemoj da mislis da sam preterao.

ja nisam komentarisao da li su svi stylovi dobri ili ne ali sto se tice poznavanja same klavijature tu si nas presisao bas dosta(mada nas nema puno koji ozbiljno radimo na sredjivanju iste).

meni se neki stylovi dopadaju,neki vise neki manje.
Na primer negde ti se ona cinela na krajevima cuje prejako sto verovatno na ozvucenju prsti,ali se to da popraviti.

u globalu si se bas potrudio i ja to jako cenim kod tebe i nadam se da ce nam se u buducnosti pridruziti jos kolega koji ce se pridruziti u tom pravcu da srede jos bolje GW8
__________________
Ko rano rani ceo dan zeva.
nesaband je offline   Reply With Quote
Sledeći član vam se zahvalio nesaband za ovaj koristan post:
zokixp (27.09.2010)
Star 10.05.2010, 00:23   #25
bokivelik
Donator
 
bokivelik's Avatar
 
Registrovan/a dana: 15.04.2009
Mjesto: H 68° L 51
Godina: 41
Postovi: 193
Downloads: 684
Uploads: 11
Rekao HVALA: 3
Zahvalili mu 32 puta u 27 Postova
Instrumenti: KORG PA4
bokivelik befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
bokivelik pošalji poruku preko MSN messengera bokivelik pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard ....

Bata Boke nemam komentar osim da kazem da mi se dopada sta sve izlazi iz GW 8-ce. Neznam stvarno sta bi mogao da nadjem manu ili da extra pohvalim.
Svirku ti poznajem a klavijaturu ne. Tako da mi se u globalu dopada.
__________________

"Nemorate biti bolji od drugih budite samo najbolji sto mozete"



bokivelik je offline   Reply With Quote
Star 10.05.2010, 09:17   #26
zeljko
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 03.01.2009
Postovi: 1.285
Downloads: 561
Uploads: 21
Rekao HVALA: 170
Zahvalili mu 244 puta u 239 Postova
Instrumenti: Harmonika +Korg Pa 600
Interesi: Musika
zeljko befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Super je ovo sve a sad dali moze na nekoj klavijaturi bolje to je druga prica,ali vjerujem kad bih boban dobio bilo kakvu klavijaturu u svoje ruke da bih iz nje izvukao sve moguce..Svaka cast neznam sta drugo reci osim super.Pooooz
zeljko je offline   Reply With Quote
Star 10.05.2010, 13:25   #27
Boban010
Zaludan vladika
 
Registrovan/a dana: 05.07.2007
Mjesto: Pirot
Godina: 52
Postovi: 1.267
Downloads: 416
Uploads: 29
Rekao HVALA: 60
Zahvalili mu 224 puta u 196 Postova
Boban010 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

@nesaband
To sto je cinela na krajevima prejaka negde bi moglo da se sredi a negde ne,jer je to najmanja udarna dinamika posle koje cinela ne daje takav efekat.To znaci da u okviru jedne boje ima vise boja koje se menjaju sa promenom dinamike.
@bokivelik
Drago mi je Boki da ti se svidja,bice kasnije i ozbiljnijih radova,a ovo je samo onako tezgaroski.Sto rece kolega svrakan najvece mi je zadovoljstvo kad posle svirke podignem klavijaturu onako sa strahopostovanjem uz pomisao sta sve moze da izadje iz ovog parceta plastike.
@zeljko
Ja moram ovo da radim zbog sebe jer nemam mogucnosti da nekvalitet nadomestim izvesnom kolicinom novca pa to moram da uradim svojim radom.
Hvala svima na komentarima!
Boban010 je offline   Reply With Quote
Sledeći član vam se zahvalio Boban010 za ovaj koristan post:
zokixp (27.09.2010)
Star 10.05.2010, 13:34   #28
zeljko
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 03.01.2009
Postovi: 1.285
Downloads: 561
Uploads: 21
Rekao HVALA: 170
Zahvalili mu 244 puta u 239 Postova
Instrumenti: Harmonika +Korg Pa 600
Interesi: Musika
zeljko befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

@zeljko
Ja moram ovo da radim zbog sebe jer nemam mogucnosti da nekvalitet nadomestim izvesnom kolicinom novca pa to moram da uradim svojim radom.
Hvala svima na komentarima!


Ja nisam nista mislio lose sa svojim postom,pa me radi toga zanima sta si hteo reci sa ovim odgovorom,da nisi mislio mozda na moj nekvalitet ili sta???

Tvoj odgovor uopste nema nikakve veze sa mojim komentarom pa zato pitam bez da skrecemo mnogo sa teme.Pooooz
zeljko je offline   Reply With Quote
Star 10.05.2010, 15:13   #29
Boban010
Zaludan vladika
 
Registrovan/a dana: 05.07.2007
Mjesto: Pirot
Godina: 52
Postovi: 1.267
Downloads: 416
Uploads: 29
Rekao HVALA: 60
Zahvalili mu 224 puta u 196 Postova
Boban010 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Zeljko izvini,tek sad sam shvatio da moj odgovor moze da se protumaci na vise nacina.Zeleo sam da kazem da ono sto sprava nema kvalitetno u sebi ja nadoknadjujem radom,dok drugi koji imaju mogucnosti(novca) lepo kupe visokobudzetnu masinu i ne dangube mnogo sa pravljenjem jer im sama masina po defaultu pruza sve.
Desavalo mi se,a bogami i drugima da se posle lepih komentara uobrazim pa pocnem da pametujem i delim savete i kome treba i kome ne treba.Ovog puta to nije slucaj,pa te jos jednom molim za izvinjenje sto sam dao izjavu koja moze da se tumaci na vise nacina.Svaciji trud i rad postujem i cenim cak i vise nego svoj,tako da nemaj brige.Slusao sam tvoje demo snimke mogu ti reci da nisi za potcenjivanje cak naprotiv,drago mi je sto imas svoju viziju "kako to treba da bude".Sve sto mi radimo sa svojim instrumentima je muzika,samo sto je jedna vise za jednu priliku a druga za drugu.Da bog da ti meni jos sto godina svirao i mnogo para zaradio.Pozdrav i svako dobro!
Boban010 je offline   Reply With Quote
Star 10.05.2010, 15:32   #30
nesaband
Doktor Nesa
 
nesaband's Avatar
 
Registrovan/a dana: 08.12.2008
Mjesto: Srbija
Godina: 62
Postovi: 1.953
Downloads: 655
Uploads: 21
Rekao HVALA: 335
Zahvalili mu 335 puta u 311 Postova
nesaband ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Boban010
bobane,ne slazem se sa tobom,ti ga sad pretera!!!
Pa svaka klavijatura mora da se sredjuje.Ni jedna po defaultu nema to sto nama treba.
Dacu ti primer:ja sam ovde na forumu cuo kako zvuci PA500 na primer koji mi se dopada kako je sredjen,na pr:acekorg i svirko ako se ne varam su sredili istu kljavu na dva sasvim razlicita nacina ali dobro zvuce obe.

Imao sam priliku da radim zajedno sa kolegama koje imaju PA800 i ne zvuci dobro na ozvucenju pa cak i onaj **** set sam cuo i onaj set sto pravi onaj momak iz Bosne(ne znam kako se zove).
GW8 sigurno ima manje mogucnosti od tih klavijatura i zato je teze i duze traje sredjivanje svakog styla ali se ne slazem da je GW8 takav kako si ti napisao u predhodnom postu.

Stao sam na crtu bre sa PA800 i meni se vise dopada moj ton nego na tom PA800.
Svaka cast onima koji su ga sredili kako treba posto i ja znam da je to sjajna sprava.!!!
Dodato:
ups!!! izgleda da ne sme da se pise ime seta a ja to nisam znao.izvinjavam se!
__________________
Ko rano rani ceo dan zeva.

Promijenjeno od nesaband (10.05.2010 u 15:34 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
nesaband je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 14:36


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije