Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Solo (Workstation) > Korg

Korg Korg-ovci! Ovo je mesto za vas!

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 09.11.2008, 20:13   #31
josipv
Odomaćeni član
 
josipv's Avatar
 
Registrovan/a dana: 29.03.2007
Mjesto: Croatia VT.
Godina: 41
Postovi: 750
Downloads: 545
Uploads: 1
Rekao HVALA: 6
Zahvalili mu 27 puta u 25 Postova
Instrumenti: Kurzweil pc3K6,Korg Kronos 1
Interesi: Muzika,automobili,automehanika
josipv befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
josipv pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Hvala hajro.......
__________________
Svi uredaji rade na bijeli dim,kada dim izade,uredaj se pokvario
josipv je offline   Reply With Quote
Star 19.11.2008, 17:59   #32
josipv
Odomaćeni član
 
josipv's Avatar
 
Registrovan/a dana: 29.03.2007
Mjesto: Croatia VT.
Godina: 41
Postovi: 750
Downloads: 545
Uploads: 1
Rekao HVALA: 6
Zahvalili mu 27 puta u 25 Postova
Instrumenti: Kurzweil pc3K6,Korg Kronos 1
Interesi: Muzika,automobili,automehanika
josipv befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
josipv pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

EVo da malo napisem o M3 posto je odradio prvu samostalnu svirku,sto se tice saunda (pricam o semplovima) nikakva veca razlika se ne osijeti u usporedbi sa tritonom,sve je to malte ne isto,jedino sto je m3 dosta mutniji na razglasu nego triton,stoga sam morao na istom kanalu na kojem sam svirao tritona dodati puno vise "visine" i smanjiti "bas",posto m3 ima eqvilajzer u Combi modu za svaku boju to se moze i na njemu uraditi ali ja sam u ovom sllucaju sve podesio na nulu(sredinu).
Sto se tice rada sa samom klavij.takodj.je sve slicno tritonu jedino prednost dajem tritonu zbog vecih i bržih tastera,dok su kod m3 dosta mali ali nekako spori,teže primaju!
Sto se tice rada sa touch-screenom nekako je brzi nego kod tritona,i naravno u boji je ali to daje samo ljepsi izgled nista drugo!!!

Jedini problem kod m3 sto boje kasne kod prebacivanja kao sto je bio problem kod Trinity-a.znaci kad se numericki prebaci boja,najprije kao da zastane onda ju registrira,ali to je samo kad se koristi numericko biranje,kod prebacivanja na displayu radi normalno.....
Dakle sve u svemu nema nekih vecih napredaka u odnosu na Triton,osim u boljem ROM-u,i brzini loadiranja,tipka je po meni ok.al nekak sam navikao na Extreme::::::

I da posto M3 ne cita pcg od tritona nekima to stvara veliki problem ali vjerujte nije,tko je provalio tritona tom nece biti nikakv problem slozit novi pcg za M3 jer sav edit je maltene identican tritonovom,tako da za nekih par sati moze se slozit set bez ikakvih pronblema,naravno poslje je samo stvar dotjerivanja i ustelavnja.....i narvno volja i udobna stolica
Eto to je ukratko to,ako nekog nesto posebno jos zanima,neka pita.........
__________________
Svi uredaji rade na bijeli dim,kada dim izade,uredaj se pokvario
josipv je offline   Reply With Quote
Star 07.02.2010, 22:07   #33
Ahmoxl
Drugar foruma
 
Ahmoxl's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.09.2007
Mjesto: austrija
Postovi: 81
Downloads: 524
Uploads: 0
Rekao HVALA: 9
Zahvaljeno 1 puta u 1 Postu
Interesi: muzika samo muzika
Ahmoxl befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Ahmoxl pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

Postovane kolege! Stize mi u cetvratk M3 Xpanded pa me zanima imali tko boja dobrih ili setova kompletnih osim ovo malo sto je na download pa da mi za prvu ruku pomogne da mogu da radim sa klavijaturom??!!! I zanima me dali se mogu konvertovati boje ili setovi od TR ili Studio, Extrema za M3?? Cuo sam vec par sviraca sa M3 i ljudi razvaljuju sad opet kazem nemam pojma sta me ceka pa zato trazim malo dobrog materiala da mogu da radim sto prije dok se nesnadjem!!! Javite mi se na yu mail il Msn! Hvala unaprjed!!
Dodato:
Pa imali iko ovdje da pomogne malo nije valjda da niko nema M3???????
__________________
Korg Pa800.....
KORG M3 Xpanded
Guerrini Prezident Superrior 2......
i nema dalje.......................

Promijenjeno od Ahmoxl (08.02.2010 u 13:49 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
Ahmoxl je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Oznake
stigao


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 04:12


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije