Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Kompjuteri I Produkcija > Studijski Hardware

Studijski Hardware Zvucne karte, Efekti, Analogne mixete, Digitalne mixete, Digitalni snimaci, Midi interface, Transport interface, Audio interface, Kompjuterske konfiguracije

 
 
Alati tema Display Modes
Star 26.02.2013, 15:52   #21
Alekso
Drugar foruma
 
Registrovan/a dana: 09.11.2012
Postovi: 63
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 13
Zahvalili mu 2 puta u 2 Postova
Alekso ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

ja ne bi zeleo nikog da uvredim i izvinjavam se ako sam to uradio ali od tvoih postova tranzit mogu da primetim da vi ste covek koi ne trpite poraze i koi misli da sve zna,ako to je lepo,a ako si cuo m8 i pricas da ke 5 klase slabiji onda ne vredi vise diskutovati a ja znam i da uporedimo nalice mesto da ti opet ces da kazes smece a mnogo gresis ne malo i jedino si u pravo kad kazes kraj price ,tako je jer si cuo m8 a vidi sta pricas...milepsr boim se i kad postavim snimak da mnogi nece primetiti razlike jer sam dobro rekao da oni se tu negde veoma slicni ali opet ti tvrdim ne moras da verujes ako zelis uzmi m8 i proveri da on svira precizno uoclivo za one koje mogu to da cuje i jednostavno to se primeti na bass gytri neverovatno kako guraju napred zvuk u pravom pravcu dok na presonusa zvuci kao da bass pliva u zvucnik kao riba u mutnoj vodi..na iskkljucen eq ne sviraju isto opet treba podesiti frekfencije gde oni ce da zvuce slicno primer na m8 visoki na nulu koi pri tom zvone a kod presonusa na 12 zvuce opet mutno ,srednji su tako losi kod presonusa kao da si u nekoj dupci ili bunaru moras ih smanjiti, bass na 100herza na m8 na nuli presonus 15 db i na tim frekvencijama su na tom mesto gde ti mozes slusati i sporediti,ovo ti govorim jer sam sve to slusao na slusalice ,jer ao namestis flat eq nema sta da sporedjujes jer ne zvuce isto i tu je problem.. ali opet kazem dzaba sve ovo jer to momce koe spominje tranzit dugo se bavi i sviranjem i pevanjem i samim zvukom i stelovanje zvuka i bio sam u prilici gde ljudi i dan danas velicaju one sto ne znaju ni da sviraju ni pevaju a omalovazavaju one koi znaju,kad imam priliku i vremena stavicu neki svoj demo
Dodato:
pa imaces prilike da cujes za to momce koje je neiskusno i neraspoznaje muziku

Promijenjeno od Alekso (26.02.2013 u 15:58 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
Alekso je offline   Reply With Quote
 

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Isključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 19:08


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije