Korisničko Ime
Lozinka
Registracija
YU-MIDI Marketing


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Saveti za kupovinu

Saveti za kupovinu Za sve one kojima treba druga klavijatura ;)

Tema zaključana
 
Alati tema Display Modes
Star 20.02.2018, 21:01   #41
romario
Stvarno kod kuće
 
romario's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.12.2004
Mjesto: Vinkovci
Godina: 51
Postovi: 1.294
Downloads: 1872
Uploads: 8
Rekao HVALA: 113
Zahvalili mu 111 puta u 107 Postova
Instrumenti: cantus IV
romario befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
romario pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Mada nisam siguran da sempl zvuči isto u tritonu i tyrosu...sempl kao sempl, bez edita Što opet nema nekog smisla provjeravati.Davno sam ubacio tritonove semplove u tyros onako da se sjećam da je to u startu bilo drugačije, bolje.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
romario je offline  
Star 20.02.2018, 21:13   #42
SaleSynth
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 13.02.2018
Postovi: 29
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvaljeno 1 puta u 1 Postu
SaleSynth ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Postovani Casper,ja sam se ogradio i rekao za moj ukus najbolji,zato sam ga i kupio.
Inace,EA7 u Srbiji kosta 1290€,a S970 skoro 1700€,a A300,blizu 1600€,ako gresim vezano za cene,neka me neko ispravi.
Dodato:
Citat:
Originalno postovano od VUNIMRAV Pokaži Post
Bio jednom jedan forum i bio jednom jedan član(hvala Bogu,još je živ i zdrav i svira i radi)koji je bio zadužen za "skupljače" postova....zamolio bih ga da se probudi,a inače je dr!!!!!!
Postovani kolega,hvala sto si mi osvezio secanje na taj forum,ako mislimo na isti.Po nickovima vidim da ima jos clanova onog foruma.
Dobra stara vremena,a dobro si rekao bilo tamo doktora,ali je 'komandant' sajta drzao sve pod kontrolom,a 'doktori' nisu znali kako da mu se dodvore,srecom 'komandant' sajta izumeo savrseni modul na widows platformi,a 'doktori' pisali ode i hvalospeve o 'cudotvornom instrumentu' koji je izumeo 'komandant sajta'Medjutim vodji sajta nije bilo to doviljno,pa su 'doktori' morali da kupe uredjaj koji je vodja izumeo,posle ispalo cudo,ali da ne idem u off dalje...
Zamolio bih administratore da ne obrisu ovaj post,da bi mladi znali kako je nekada bilo,i kako su 'doktori' poprodavali svoje najnovije Yamahe i Korgove pa pokupovali cudotvorni modul da windows platformi,moju pricu mogu da potvrde stariji clanovi ovog foruma,a nekada i 'onog'...

Promijenjeno od SaleSynth (20.02.2018 u 21:29 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
SaleSynth je offline  
Star 20.02.2018, 21:57   #43
casper
Super-Moderator
 
casper's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.04.2008
Mjesto: Zagreb
Postovi: 5.158
Downloads: 334
Uploads: 21
Rekao HVALA: 48
Zahvalili mu 1.747 puta u 1.303 Postova
Instrumenti: Genos2
casper ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

@romario - ima istine i u tome, al nećemo sad sitničarit

@SaleSynth - U pravu si za razliku u cijenama, al onda ja tipujem na psr s770 , Ma sve je to tu negdje, pitanje je samo tko stoji iza instrumenta, a ne što piše na njemu. A @vunimrav je jedan "hebivetar" pa se javi tu i tamo, da potkuri vatru. Znam da nije mislio ništa loše, samo mu je krivo što ON nema privilegiju downloada
Nema ovdje brisanja, sve dok nema vrijeđanja. I prisjećanje je (ponekad) dobro, mi stariji to rado činimo. Kažu da je to prvi znak starenja.
casper je offline  
Star 20.02.2018, 22:36   #44
SaleSynth
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 13.02.2018
Postovi: 29
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvaljeno 1 puta u 1 Postu
SaleSynth ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Casper,u pravu si 100%,najbitnije je ko stoji iza instrumenta,dokazano nebrojeno puta.
Takodje sam ubedjen da znas na sta sam tacno mislio kada sam pricao o 'doktorima'sa 'onog' foruma i cudotvornom instrumentu na windows platformi.
Sto se tice 'hebivetra' nema on koju vatru da raspiruje,jer vatre nije ni bilo,vec kolegijalno caskanje.
Procitao sam dosta tvojih postova,i nije me sramota da priznam da sam dosta toga i naucio od tebe,vezano za aranzere,jer kao sto sam ranije rekao meni aranzer nije osnovni instrument,vec uzgred,jos uvek zivim od rada u orkestrima.
Pozdrav.
SaleSynth je offline  
Star 20.02.2018, 22:54   #45
VUNIMRAV
Kao kod kuće
 
VUNIMRAV's Avatar
 
Registrovan/a dana: 25.12.2008
Mjesto: SONTA-APATIN
Godina: 57
Postovi: 980
Downloads: 1135
Uploads: 35
Rekao HVALA: 289
Zahvalili mu 97 puta u 92 Postova
Instrumenti: Paolo Soprani super paoloIII,Tyros3
Interesi: HOBI PRESAO U POSAO...Pecanje...
VUNIMRAV ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Ne,kolega,nisam mislio na "tog"doktora,lično sa njim nisam imao loše iskustvo,dapaće...nego na pravog doktora Nešu(koga pozdravljam,znam da navrati još uvek na forum) koji je skoro bio zaduzen za rasterivanje sakupljača postova!!!!!
VUNIMRAV je offline  
Star 20.02.2018, 23:45   #46
SaleSynth
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 13.02.2018
Postovi: 29
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvaljeno 1 puta u 1 Postu
SaleSynth ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Postovani Vunimrav,ne shvatam sta znaci sakupljac postova???U temi u kojoj se trenutno nalazimo,pricamo o dve aranzerske klavijature,koje su istini za volju razlicitih mogucnosti,i razlicitih cenovnih rangova,pricamo na forumu koji je specijalizovan za muzicke instrumente.Pricamo kulturno,uzajamno se postujemo,niko nikoga nije uvredio,niti omalovazavao.Sta je tu lose???Pa valjda je poenta foruma da pricamo o muzickim instrumentima.Koliko vidim ovaj forum koji je usko strucan ima poglavlje gde se pricaju vicevi,pa poglavlje o seksu ako sam dobro video,pa poglavlje Svastara gde prica kome sta padne na pamet,po meni je to bespotrebno na strucnom sajtu,ali moje misljenje o tome je ne bitno,jer ima ovde ko o tome vodi racuna.
Ne razumem koju ti imas titulu na ovom forumu koja tebi daje za pravo da pozivas nekoga,ma ko to bio da je rasteruje nekoga za koga ti targetiras kao sakupljaca postova.
Onda najbolje da niko ne prica o instrumentima osim par najstrucnijih clanova foruma.Svi ostali u Svastaru,Seksi folder ili pricanje viceva,ako je to poenta foruma.
Dodato:
Takodje ne razumem ljude koji su fanovi nekog brenda(Yamahe,Korga,Rolanda)Svako za svoj novac kupi ono sto misli da je najbolje za njega uzimajuci u obzir novac kojim raspolaze i za ono za sta mu je potreban odredjeni instrument.
Srdacan pozdrav.

Promijenjeno od casper (21.02.2018 u 01:01 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
SaleSynth je offline  
Star 21.02.2018, 07:55   #47
casper
Super-Moderator
 
casper's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.04.2008
Mjesto: Zagreb
Postovi: 5.158
Downloads: 334
Uploads: 21
Rekao HVALA: 48
Zahvalili mu 1.747 puta u 1.303 Postova
Instrumenti: Genos2
casper ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Lijepo smo se "napričali". Svatko je rekao svoje mišljenje, izvjesna firma za izradu setova je dobila dovoljno (i previše) reklamnog prostora, a ova je tema kao i mnoge druge sličnog sadržaja, zaslužila da ode u "ropotarnicu forumske povijesti".
Stavljam ključ u bravu.
casper je offline  
Tema zaključana

Favoriti

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 15:18


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije