Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Solo (Workstation) > Korg

Korg Korg-ovci! Ovo je mesto za vas!

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 14.02.2013, 03:20   #1
STUDIOSOS
Drugar foruma
 
Registrovan/a dana: 28.03.2009
Mjesto: Solothurn - SVICARSKA
Postovi: 73
Downloads: 306
Uploads: 6
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 10 puta u 10 Postova
Instrumenti: Klavijature Bubanj
STUDIOSOS befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
STUDIOSOS pošalji poruku preko Skype™ messengera
Unglücklich Pomoc oko TRITON le

Pozdrav ljudi Izvinjavam se adminu ako sam temu postavio a takva vec postoji jer pokusao sam da trazim rjesenje za svoj problem ali ga nemogu pronaci...
Na triton le pokusavam da sebi malo sredim neke farbe i da pojednostavim klavijaturu naprimjer da prve dvije oktave bude recimo Bass a preostale tri kontra ili za pjesmu kockar prve 3 nrka CZ Flauta a druge dvije hrmoika i tako dalje e tu sam naisao na problem unidem u opciju gdje biram NPR prvi kanal da startuje od C3 ali kada okrecem onaj tockic nista se nedesava tako ni na jednom kanalu sve kako je nastimano tako ostaje naprimjer imam kombinaciju recimo dvije kabine jedna mi treba da je +00 a drugu da stavim -12 u principu da je spustim za oktavu ni to nemoze kao da su mi sve te opcije u globalu zakljucane pokusao sam reset klavijature nista nisam rijesio u globalu nemogu pronaci gdje bi mozda bilo to da se ta opcija zakljucava... To mi se sve desava kada ucitam set koji inace koristim na klavijaturi recimo kada klavijaturu upalim i prije ucitavanja seta pokusam to da uradim sve radi ali nemam ucitane semplove cim sve to ucitam vise nemam mogucnost tog pomjeranja nadam se da je neko razumio o cemu se radi i da ce mi neko biti od velike pomoci unaprijed se zahvaljujem
STUDIOSOS je offline   Reply With Quote
Star 28.02.2013, 18:26   #2
gogili87
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 11.04.2012
Mjesto: Zrenjanin
Postovi: 49
Downloads: 0
Uploads: 5
Rekao HVALA: 0
Zahvaljeno 1 puta u 1 Postu
Instrumenti: Korg le
Interesi: muzika, automobili, racunari, telefoni... tehnika
gogili87 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
gogili87 pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Pa to sto ti hoces da delis/splitujes se radi u menu/keyz.. i tu za svaku boju postavis odakle dokle ide
gogili87 je offline   Reply With Quote
Star 12.03.2013, 14:34   #3
dabu1
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 05.10.2005
Mjesto: Užice
Godina: 46
Postovi: 11
Downloads: 23
Uploads: 6
Rekao HVALA: 3
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
Instrumenti: Klavijature
dabu1 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard splitovanje

Moraš da povedeš računa o regionima, softver je napravljen za više oktava, tako da kod tebe C1 dirka koja je u softveru kod tebe ne postoji. Tebi počinje sa C2, a završava sa C7. To je prostor u kome da splituješ sint, razumeš?
dabu1 je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 17:25


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije