Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Aranžeri > Korg

Korg Korg-ovci! Ovo je mesto za vas!

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 12.01.2011, 17:57   #31
mirandess
Odomaćeni član
 
mirandess's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.09.2010
Mjesto: Mostar
Postovi: 682
Downloads: 677
Uploads: 7
Rekao HVALA: 117
Zahvalili mu 103 puta u 95 Postova
Instrumenti: Korg PA4x, Amati Clarinet b. Casio Ctk 531, Nord Electro 6D, Musicman Luke3 :)
Interesi: Sviranje
mirandess befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
mirandess pošalji poruku preko Yahoo! messengera mirandess pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

to je to! i ja sam poredio zvukove, u pravu si i pridruzujem se!!!!! Pa ako nista cijena mu govori sve!!!!!! ha ya usput receno, zavisi i od razglasa. Evo kod mene je kentra u sobici:mixeta behringer, pa onda gledajte ovo, sharp linija 2x50w bas kutija pioneer 1000w i 2 dvosistemca po 180w. i prikopcam od poznanika jednog klavijaturu i poslje prikopcam svoju i stvarno se vidi razlika, doduse ne tolika jer je kod mene opet "kentra"! a sto je kolega svrakan rekao je sve tocno! Ja sam eto vlasnik pa2-ojke i nikad se nisam pokajao svaki pfening sto sam dao!
__________________
Tko svira notalno, propao je totalno
mirandess je offline   Reply With Quote
Star 12.01.2011, 20:07   #32
korg18
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 08.04.2009
Mjesto: Tuzla
Postovi: 294
Downloads: 1848
Uploads: 26
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 37 puta u 35 Postova
Instrumenti: Korg Pa1x,2x,Triton Extreme
Interesi: Muzika
korg18 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard korg18

e pozz narode,evo ovako sto se tice pa800 i pa2x sounda ima veoma razlike,onaj ko kaze da nema razlike on grijesi,dugo sam pokusavao da nastimam na pa800 da mi jv radi bas kako hocu i ne,vec na pa2x bubanj jv izlazi veoma mocno tu sam sagledao razliku imao sam dvije pa800 do sada ,sada imam korg pa1x pa2x i trion extreme,a da ne budete uvrijedjeni,ja sam sve probo klave sa istim setovima,iskreno vam govorim ono sto sam cuo svojim uhom,ima veoma dobre razlike,neki govore da pa3x ce imati isti sound,heh,vjerujte da nece imace bolji jos sound,u to cete da se uvjerite,kao sto neki kazu svako svog konja fali al nije to tacno,sve treba covjek sam da uradi da postigne nesto,pa2x je najmocnij aranzer za sada,a to sto vama pojedincima zvuci isto varate se,sjedite uradite set kako treba i cut cete razliku pozz hvala na razumijevanju.
korg18 je offline   Reply With Quote
Star 12.01.2011, 20:40   #33
murtson
Drugar foruma
 
Registrovan/a dana: 11.03.2009
Postovi: 50
Downloads: 19
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 2 puta u 2 Postova
murtson befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

svrakan vam je najbolje opisao situaciju.provjereno!točno!
murtson je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Oznake
pa2x, pro

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 15:39


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije