Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Solo (Workstation) > Kurzweil

Kurzweil Vrhunski synthovi za vrhunske muzičare

 
 
Alati tema Display Modes
Star 03.12.2015, 00:58   #9
markorg
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 05.10.2007
Postovi: 1
Downloads: 49
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
markorg befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Kolege i drugari, bio bih vam zahvalan ako neko moze da mi pomogne... Pre nego sto sam ovih dana uzeo pc3k6, probao sam isti (kolegin) na svirci i odusevio se kako to sve radi... posto sam i sam uzeo kzw, uzeo sam set od tog kolege na cijem sam instrumentu svirao i ucitao ga u svoju klavijaturu. Sve je prebaceno ok, ali sta se desava: Bilo koji sempl da sviram iz bilo kog moda, javlja mi se neki nenormalan hall identican na svim bojama, dakle kao da sam odneo klavijaturu u crkvu i tamo je ukljicio 😊. Zna li neko o cemu se tu radi i kako bih mogao to generalno da sredim i da dobijem efekte koje kolega ima na svom setu... Unapred sam vam zahvalan na pomoci... pozdrav!
Dodato:
Citat:
Originalno postovano od markorg Pokaži Post
Kolege i drugari, bio bih vam zahvalan ako neko moze da mi pomogne... Pre nego sto sam ovih dana uzeo pc3k6, probao sam isti (kolegin) na svirci i odusevio se kako to sve radi... posto sam i sam uzeo kzw, uzeo sam set od tog kolege na cijem sam instrumentu svirao i ucitao ga u svoju klavijaturu. Sve je prebaceno ok, ali sta se desava: Bilo koji sempl da sviram iz bilo kog moda, javlja mi se neki nenormalan hall identican na svim bojama, dakle kao da sam odneo klavijaturu u crkvu i tamo je ukljicio 😊. Zna li neko o cemu se tu radi i kako bih mogao to generalno da sredim i da dobijem efekte koje kolega ima na svom setu... Unapred sam vam zahvalan na pomoci... pozdrav!
I da napomenem jos da fabricke boje rade apsolutno normalno bez tog hall-a...

Promijenjeno od markorg (03.12.2015 u 01:00 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
markorg je offline   Reply With Quote
 

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 00:12


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije