Korisničko Ime
Lozinka
Registracija
YU-MIDI Marketing


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Razglasi i ozvučenja > Mixeri

Mixeri Sve o miksetama

 
 
Alati tema Display Modes
Star 27.02.2018, 00:47   #1
Milan$
Stvarno kod kuće
 
Milan$'s Avatar
 
Registrovan/a dana: 02.04.2009
Postovi: 1.422
Downloads: 6415
Uploads: 2
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 89 puta u 83 Postova
Instrumenti: Pa5x
Milan$ befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Milan$ pošalji poruku preko MSN messengera
Standard Soundcraft UI16 vs Midas MR18 vs XR18

pozz ljudi..jurim se po netu oko iskustava sa ovim mixerima, ali svi nesto pisu o njihovim mogucnostima, ruteru, broju kanala, ali malo ko govori o meni najbitnijim stvarima - samom zvuku i efektima...Dakle, trenutno koristim evo vec cetvrta godina Presonus 16.0.2, pa bi ga nesto i menjao, iako sluzi jos uvek ok..Na umu imam jedan od 3 gore navedena mixera...Ja vrlo cenim Soundcraft, imam nameru u buducnosti da predjem na Expression, ali do tada moracu nesto jeftinije...S obzirom da je uglavnom aranzerska svirka u pitanju, ne treba tu meni nekih zilion opcija, ali mi je bitan sam zvuk i fx sekcija, tj. hteo bih da to bude neki napredak u odnosu na Presonus..Pa ajde dajte konkretne informacije, ko je radio na pomenutim mixerima, i jos bolje ako je imao prilike da uporedi ove mixere, pa da napise konkretno, koji ima najbolje preampe, i najbolju FX sekciju - to mi je najbitnije...Hvala puno i pozdrav
Milan$ je offline   Reply With Quote
 

Favoriti

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Isključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 13:39


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije