Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Aranžeri > Korg

Korg Korg-ovci! Ovo je mesto za vas!

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 03.03.2006, 18:41   #11
Korgminator
Ovaj baš voli da kuca
 
Korgminator's Avatar
 
Registrovan/a dana: 11.03.2005
Postovi: 401
Downloads: 6255
Uploads: 1
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 5 puta u 5 Postova
Korgminator befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Jedno pitanje za gospodina Mikia u vezi 64MB samplinga na PA80, koje me jako jako jako interesuje. Malo je glupo jer se jos nije sljedece desilo, al sta mu mogu

Na primjer, poceli ste prodavati OS sa sampling opcijom od 64MB i ja sam to kupio od vas. Za mjesec dana Korg izbaci novi OS za PA80 verzija 10.01 , ali ovaj OS jos uvjek ne podrzava 64MB samo ima popravke za kojekakve bug-ove (npr. Portamento itd). Da li cete vi i za ovu verziju da izbacite 64MB sampling opciju, i da li oni koji su od vas predhodno kupili OS moraju ponovo da placaju za ovaj novi update? Nadam se da kontate moje pitanje. Kao sto rekoh malo je glupo undaprijed ovo da se pita

Hvala
Korgminator je offline   Reply With Quote
Star 04.03.2006, 05:29   #12
mikikg
Vredan član društva
 
mikikg's Avatar
 
Registrovan/a dana: 04.12.2005
Postovi: 103
Downloads: 6359
Uploads: 0
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 2 puta u 2 Postova
mikikg befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Pozdrav narode!
Istina je Kreso,ugradnja hdd+usb interface+os radim po ceni od 230 eura ovde u Kragujevcu,znaci na licu mesta.Kit-kompleti dolaze u istu cenu + ptt troskovi.Uradjen je pa50 koji cita flash card ,znaci povlaci samplove,zasad radi fino i bice u fazi testiranja jos najmanje mesec i po do dva meseca.Ako prezivi sve torture koje mu budem za to vreme napravio ide komercijalno ,znaci u prodaju.
Sto se os-a vezano za Adrianovo pitanje postoji par stvari,znaci moj os uvek ide za korgovim updatom ,otprilike mesec i po dana kasni.Postoji i problem sa nabavkom i sa cenom 64mb linear flash card.Znaci taj jedan komad koji sam uspeo da nabavim(hitachi nand)se koristi u nekim medicinskim aparatima i kostao me je kao svetog Petra kajgana,280 eura,jer se linear flash card za ono sto bi reko civilno trziste ili ti nas obicne konzumente rade u velicini do 40 mb.Postavlja se pitanje isplativosti cele stvari.Update mog licenciranog softwera nece se naplacivati ali u celu stvar cu krenuti tek ako budem obezbedio pristojne kolicine kartica od 64mb po nekoj normalnoj ceni.Zasad toliko od mene ))
Jos jedanput pozdrav iz KG-a
mikikg je offline   Reply With Quote
Star 04.03.2006, 18:51   #13
Korgminator
Ovaj baš voli da kuca
 
Korgminator's Avatar
 
Registrovan/a dana: 11.03.2005
Postovi: 401
Downloads: 6255
Uploads: 1
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 5 puta u 5 Postova
Korgminator befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Hvala na odgovoru Miki
Korgminator je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Oznake
kao, pa50, pa80


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 11:47


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije