Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Kompjuteri I Produkcija > IT Sektor > Mobilna telefonija

Mobilna telefonija Sve o mobilnim telefonima i njihovoj propratnoj tehnologiji

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 24.06.2012, 01:41   #11
brajo456
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 07.11.2011
Mjesto: Šumadija
Postovi: 109
Downloads: 102
Uploads: 11
Rekao HVALA: 34
Zahvalili mu 9 puta u 9 Postova
Instrumenti: Korg pa1x & Triton Classic
Interesi: folk, BMW, zene
brajo456 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

ako je n95 stvarno orginal minjaj... jer ove kopije mobitela su po mom osobnom iskustvu vise sminka nego dobra kopija
brajo456 je offline   Reply With Quote
Star 24.06.2012, 06:27   #12
Miki0
Drugar foruma
 
Registrovan/a dana: 19.09.2010
Mjesto: BiH
Postovi: 80
Downloads: 43
Uploads: 6
Rekao HVALA: 17
Zahvalili mu 13 puta u 12 Postova
Instrumenti: Korg PA600QT
Miki0 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Imao sam tri Nokie N95 8 gb i to sve originalne, ali sam gledao i kopije. Naizgled mogu biti potpuno identicne, ali evo u cemu su glavne razlike:
-original N95 8gb ima u sebi ugradjeno 8 gb memorije, tj. ta memorija ne moze sa se vadi, i nema nikakvo mjesto za ubacivanje memorijske kartice
-original ima Symbian operativni sistem , gps navigaciju, wifi, bolji displej, bolju kameru
-ako hoces da vidis je li original, na njemu treba radi kod za life timer , posto je simbian, ukucaj samo *#92702689# i izbacit ce ti Total Call Time. Ako se to ne pojavi i ako nema sve ovo sto sam napisao onda je definitivno kineska kopija.
Dodato:
Ima i obicna Nokia N95, i ona se razlikuje od Nokije N95 8 gb naizgled : manji joj je displej, slabiji procesor, manje rama i ima mjesto za memorijsku karticu, ali sto se tice softwarea i opcija ima sve kao i Nokia N95 8gb, tako da je mozes provjeriti na nacin na koji sam gore napisao.
Dodato:
I jos nesto: originalne n95 sporo podizu sistem - sporo se pale, a kopije to urade zacas, posto im je neki kineski sistem...

Promijenjeno od Miki0 (24.06.2012 u 06:36 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
Miki0 je offline   Reply With Quote
Star 24.06.2012, 10:16   #13
marko87
Vredan član društva
 
marko87's Avatar
 
Registrovan/a dana: 20.02.2012
Mjesto: Wien
Postovi: 207
Downloads: 482
Uploads: 6
Rekao HVALA: 5
Zahvalili mu 23 puta u 23 Postova
Instrumenti: VSTi + Midi keyboard
marko87 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Ma cim se upali telefon vidi se sta je. Mnogo losiji ekrani su kod kineza nego kod originala, bar ja nisam video dobar ekran na kinezu.
__________________
momak pjeva extra al oni ga prate katastrofa,,,nikad pjevac ne prati muziku vec muzika pjevaca,,,,samo naprijed care
marko87 je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 22:33


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije