Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Aranžeri > Korg

Korg Korg-ovci! Ovo je mesto za vas!

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 12.02.2012, 23:56   #11
GALA
Kao kod kuće
 
GALA's Avatar
 
Registrovan/a dana: 21.06.2007
Mjesto: Vinkovci
Postovi: 828
Downloads: 10250
Uploads: 21
Rekao HVALA: 16
Zahvalili mu 50 puta u 42 Postova
Instrumenti: Pa5x,M3
Interesi: Studio
GALA befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
GALA pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

a da to nije bio neki efekat Pitch ono fora +3..pa ti se cinilo kao da je prava terca
__________________
Panonica Band
Panonica Studio
GALA je offline   Reply With Quote
Star 13.02.2012, 00:15   #12
max93
Vredan član društva
 
max93's Avatar
 
Registrovan/a dana: 02.03.2011
Postovi: 116
Downloads: 210
Uploads: 2
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 9 puta u 9 Postova
Instrumenti: Korg PA80 i Korg Studio Cotroller K49
max93 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Sad sam nesto skontao, ja u klavijaturi imam ovo:

Highslide JS


Korg VHG1 Vocal/Guitar Processor Expansion Board for Pa80

Kada sam je poslednji put otvarao da bih povezao hard disk mislim da su konektori bili otkaceni od tog VHG1 board...Ali tada nisam znao cemu sluzi ta ploca i ostavio sam tako nepovezano. (A terca u starom setu, nemam pojma kako je radila na mic...) Sada mi je jasno, otvoricu, pa cu probati da je povezem i javljam ima li razlike. A i ako je povezem trebace mi objasnjenje kako upravljati njom i gde se podesava...? Kako da znam da li je klavijatura prepoznaje....?
Dodato:
Probao sam da je povezem....Nije dzabe bila nepovezana....Poceo odjednom da brljavi ekran kada sam je upalio. Nesto nije u redu s tim. Tako da sam je ostavio bez te VHG1 ploce. Ali i dalje me muci pitanje kako sam imao tercu u starom setu na jednom performansu..
Dodato:
....hmmm, cudna stvar. Kada je hard disk povezan sa klavijaturom, a u isto vreme i VHG1 board, kada je ukljucim, display brljavi i nece da se ucita OS, nema zvuka.
Kada iskljucim HD a povezem samo VHG1 board, onda se klavijatura pali i sve je kao ok. Isto tako je i kada je samo HD prikljucen. Znaci oba nece da rade zajedno. Nzm zbog cega..

Promijenjeno od max93 (13.02.2012 u 11:28 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
max93 je offline   Reply With Quote
Star 14.02.2012, 01:29   #13
hadisen
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 21.10.2010
Postovi: 23
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 2
Zahvaljeno 1 puta u 1 Postu
Instrumenti: m3
hadisen befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

prijatelji evo cu vi vam reci pa 80 ima vokalist ja sam usao da to sve podesim ali nisam uspio moze to svako da ucini preko global pa Vocal procesor al ne radi .pa isao sam kod prodavnicu gde sam kupio sajzer da se raspitujem jer su tamo upuceni i glavnim menadzer mi je reko da vokalist na pa80 nemoze niko da sredi ,sa drugim recima samo dobra reklama vise nista od tome tako da nemoj se truditi uzalud.........
hadisen je offline   Reply With Quote
Star 17.02.2012, 10:47   #14
max93
Vredan član društva
 
max93's Avatar
 
Registrovan/a dana: 02.03.2011
Postovi: 116
Downloads: 210
Uploads: 2
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 9 puta u 9 Postova
Instrumenti: Korg PA80 i Korg Studio Cotroller K49
max93 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Ma on meni radi kad mi je iskljucen hard disk. Al ne pada mi na pamet da ga iskljucujem zbog tog raspalog vocalista... Stvarno jako lose radi, terca je skroz necista, ne moze da se usteluje.
max93 je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Oznake
korgpa80


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 19:57


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije