Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Ostalo > Dodatna oprema

Dodatna oprema Sample kartice, memorije, expanzije i sl.

 
 
Alati tema Display Modes
Star 06.06.2013, 11:41   #1
veselinovicvs
Vredan član društva
 
veselinovicvs's Avatar
 
Registrovan/a dana: 06.04.2009
Mjesto: Novi Sad
Postovi: 114
Downloads: 76
Uploads: 0
Rekao HVALA: 202
Zahvalili mu 5 puta u 5 Postova
Instrumenti: Fantom Xa,E-A7,GUERRINI profesional 4
veselinovicvs befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard Midi merger

Pozdrav ljudi...Ovako...Cuo sam da se ova spravica ovako zove ili je MERGER proizvodjac,to ne znam.Ovo mi je potrebno jer sam od pre par meseci postao vlasnik FANTOM-a Xa i PREZADOVOLJAN SAM!!!.Ali...Posto sam dugmetarac naravno preradio sam ga ne znajuci da se na ROLAND-u midi IN mora zauzeti hocu reci prerada je iznutra direktno zalemljena na midi IN a midi IN mi je potreban jer sam spajao prethodnu klavijaturu(KORG TR) sa aranzerom i vukao sam neke stvari koje mi aranzer nema.Na KORG-u TR je to moglo da funkcionise ali ovde ne moze.Mene interesuje da li neko zna gde ima ovako nesto da se kupi i koliko to kosta?Video sam na netu da postoje modeli 2 IN 1 OUT,2 OUT 1 IN.Meni je potrebno 2 IN-a i 2 OUT-a.Pozzzz...
__________________
Ako jednu stvar radis 100% bolje nego drugi...Dobar si...A kada radis 100 stvari za 1% bolje nego drugi...Onda si profesionalac...
veselinovicvs je offline   Reply With Quote
 

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 13:58


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije