Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Slobodna zona > Svaštara

Svaštara Pravo mesto za sve ono što nema svoje mesto...

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 08.12.2006, 00:36   #11
klavijaturista
Vredan član društva
 
klavijaturista's Avatar
 
Registrovan/a dana: 30.12.2005
Mjesto: Sl.Brod
Godina: 36
Postovi: 294
Downloads: 797
Uploads: 1
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 7 puta u 7 Postova
Instrumenti: KORG PA4X
Interesi: Sviranje
klavijaturista befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

e čovjeće to je velika nepravda i takvi onda bolje zarađuju od nas muzičara koji sviramo.
to nije fer
ali takvima bude gadno kada nestane struje pa ti onda ajde uzmi harmoniku i nešto zasviraj!!!
hehehe!!tu smo u velikoj prednosti.ali ko ga jeb...ljudi traže baš takve malo paraq a dobra muzika i ljudi su malo .... ne malo nego puno ali ko voli neka izvoli....
klavijaturista je offline   Reply With Quote
Star 08.12.2006, 03:08   #12
salenis
Vredan član društva
 
salenis's Avatar
 
Registrovan/a dana: 01.01.2006
Mjesto: Nis
Postovi: 123
Downloads: 8
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
salenis befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Eeee, zato je uobicajena pogodba pala mnogo zbog takvih "fajlasa", tuzno :cry: ,al hebi ga, ne mozes da ih ubijes.
Tesko da se moze iz mp3-a izbaci vokal.
Ja mislim da je to ono, sto je prodavao grand "mp3 matrice najvecih hitova" gde je izbacen samo lead vokal dok muzika i prateci vokali ostaju. Sigurno je taj sto si ga slusao Alix-e ovo praktikovao :wink:
salenis je offline   Reply With Quote
Star 08.12.2006, 11:34   #13
Alix
Stvarno kod kuće
 
Alix's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.02.2006
Mjesto: Ispod Kestena
Postovi: 1.546
Downloads: 363
Uploads: 2
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 19 puta u 17 Postova
Instrumenti: Žene
Interesi: Kompjuteri,RC sistemi,Videonadzor
Alix ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Alix pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Ma to je sve velika nepravda...Kud oni ne plaćaju porez za tu njihovu "svirku" al kud to ide za male pare...Evo ja sam dobio ponudu za Ameriku ali još ne znam jel sigurno,a u Sloveniji sam imo zagarantovanu svirku za Novu Godinu...I odjedamput mene zove gazda i kaže:Izvini prijatelju došli su mi povoljniji momci...Pitam čovjeka koji su,kad on meni dođi u kafanu rade oni svaki dan...(čuj to,svaki dan)...I baš odemo ja i kolega Sinan kad ono imam šta vidjeti-dvojica (jedan fajlaš sa pa60 a drugi svirka gitaru) tezgare svaki dan...I šta ćeš ti takima?Doduše meni nije muka i krivo što momci rade al mi je nepravda da ja od 93-će godine sviram harmoniku i otac mi plaćo profesore i muzičku školu,i nabavio sam i vrhunske instrumente i ulažem ogroman novac a dva frajera bez ikakve veze i to još sa kršem od ozvučenja tezgare moju tezgu za manje pare...Pa to je nemoguće šta sve se dešava a ja ne idem izpod cjene pa makar svom ćaći sviro kod kuće...zamisli kako bi bilo da dođem npr za 5000sit (22eura) a radim na sinthu od 2500eura :roll: ...Pozdrav!
__________________
Ljudi uživajte u životu i ne vodite brigu koliko je ko sposoban i kakav je muzičar...jednog dana ćete shvatiti da je ZDRAVLJE čovjeku na prvom mjestu...Budimo svi drugari jedan drugom na ovom forumu...
Alix je offline   Reply With Quote
Star 04.02.2007, 20:56   #14
Edis85
Drugar foruma
 
Edis85's Avatar
 
Registrovan/a dana: 04.12.2006
Mjesto: Slovenia
Godina: 38
Postovi: 75
Downloads: 611
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
Instrumenti: Korg PA800 & Korg Triton Classic
Interesi: SvAsTaRa
Edis85 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Edis85 pošalji poruku preko ICQ messengera Edis85 pošalji poruku preko AIM messengera Edis85 pošalji poruku preko MSN messengera Edis85 pošalji poruku preko Yahoo! messengera
Standard

Sve je to Rock & Roll, tko ja iso svirat Seji Kalacu on donijo matricu ustvari neki manadzer njegov i kaze malo cemo vako malo nako reko nema od toga nista ja sam doso svirat i odradit ane glumit gljivi onda kao prikopcam matricu fajlovi su bili odradjeni 100% Orginal cak sa tercama, ali sam izglumijo i na miksetu kontra prikopco i reko da ne radi i to sam tako 3 puta naparvijo bas zbog toga sto umijem da sviram i necu da glumim gljivu nego raja dojde da slusa uzivo muziku kasetu more da slusa kuci!!! Ja bi odkupijo sve matrice kad bi pogodijo na lotu i firmu i sve i polijo benzinom i ZAPALIJO SVE!!! :twisted: Jebemti Matricu i diskete i cccc to je sve jedan velki k....
__________________
Triton je moja droga!
Edis85 je offline   Reply With Quote
Star 04.02.2007, 21:16   #15
toma
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 26.09.2005
Postovi: 166
Downloads: 522
Uploads: 0
Rekao HVALA: 3
Zahvaljeno 1 puta u 1 Postu
toma befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
toma pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

ljudi ostavite se fajlova, uzmite instrumente u ruke
i deri.

meni se kosa na glavi digne kad udjem u disko ili neku kavanu i cujem kako tip "svira" na fajlove,ja sam alergican na te stvari.

i jos sto je bolje ti se ljudi prave pametni a nemaju pojma o nicemu.

ja vise volim slusati bend koji lose svira nego nekog koji koristi fajlove.

kad bi se takve stvari mogle zabranit bilo bi puno bolje za nas koji smo puno truda ulozili da nesto naucio.

evo meni dallapa i triton trunu doma skupa sa menom dok neka bitanga glumi budalu i pusta midi falove

pozdrav
i oprostite ako sam nekog uvredio sa ovim
toma je offline   Reply With Quote
Star 04.02.2007, 21:40   #16
Vlajko
Drugar foruma
 
Vlajko's Avatar
 
Registrovan/a dana: 09.05.2005
Mjesto: Germany
Postovi: 88
Downloads: 121
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvaljeno 1 puta u 1 Postu
Vlajko befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

ljudi nevredi se živcirati jer tu su po mome dosta krive i gazde.
oni bi muziku uživo i da po mogućnosti bude džaba.
e tu stupaju fajlaši na snagu.
ništa više nije kao pre i evo dođe vreme da i mi kukamo kao što kukaju mnogobrojni bubnjari, basiste i gitariste.
Aranžer jeste zgodna stvar ali je unakazila našu muziku pogotovo ovi modeli sa sequencerom.
Ali šta da radimo takav nam horoskop

pozdrav
Vlajko je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Oznake
fajlaši, novi


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 07:48


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije