Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Aranžeri > Ostali proizvođači i razno

Ostali proizvođači i razno Za sve one koji ne sviraju Yamaha-e, Korg-ove, Roland-e ili za one koji imaju meshovita pitanja.

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 20.05.2017, 18:58   #21
Alen P
Odomaćeni član
 
Registrovan/a dana: 18.11.2007
Mjesto: Čakovec
Postovi: 657
Downloads: 380
Uploads: 6
Rekao HVALA: 2
Zahvalili mu 70 puta u 68 Postova
Instrumenti: Tyros 4
Interesi: Muzika, religija
Alen P befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Alen P pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Ja sam kupio bateriju od 3,3V, zamijenim je i opet kaze low baterry. Izmjerim je i kaze 2,2V. Te baterije stoje tko zna kako dugo pa provjeri bateriju opet.
Alen P je offline   Reply With Quote
Star 20.05.2017, 19:22   #22
Va-7
Vredan član društva
 
Va-7's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.07.2004
Mjesto: Čakovec, Međimurje
Godina: 42
Postovi: 227
Downloads: 178
Uploads: 15
Rekao HVALA: 13
Zahvalili mu 19 puta u 18 Postova
Instrumenti: Roland G 70, E-A7, Triton LE
Va-7 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Mjerio danas , kupio sam baterije po elementima jer paketa te snage nema nigdje i zalemio sam ih sam, prvih sat vremena je pokazivao punu bateriju i onda dalje banana, prazna skroz
Dodato:
Danas otvorio klavijaturu, mjerio dolazni napon na bateriju kad klavijatura radi, ima 4v, sama baterija ima 3.8v, dakle sve je u redu, instalirao sam novi OS ali on i dalje odbija suradnju i ponaša se kao da je baterija mrtva

Promijenjeno od Va-7 (21.05.2017 u 10:53 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
Va-7 je offline   Reply With Quote
Star 30.05.2017, 10:58   #23
hadzidinic
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 17.12.2009
Mjesto: Nis
Postovi: 231
Downloads: 1492
Uploads: 2
Rekao HVALA: 19
Zahvalili mu 26 puta u 26 Postova
Instrumenti: Roland VA76/Roland Fantom S
hadzidinic befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Isti problem i sa Genesys S kod mene... Zamenjena baterija, instaliran novi O.S...Kad klavijatura duze radi, ugasim je, i posle kraceg vremena upalim, podigne sistem normalno, kao da je baterija puna. Cim je duze ugasena klavijatura, opet isti problem kao i kod vas. Precesljao sam internet uzduz i popreko u potrazi za resenjem ovog problema, i nista konkretno nisam nasao, sem nekog posta u temi iz 2007 godine na nekom italijanskom forumu, gde se covek zalio na isti problem, lik iz tadasnje podrske iz GEM-a mu je odgovorio da je to problem sa nekom starijom verzijom o.s. i da o.s. ne prepoznaje bateriju s vremena na vreme, ali da su upgrade-om sistema ovaj problem resili. Ja trenutno imam poslednji o.s. instaliran na genesys-u S, i ponovo isti problem. Imam i upgrade za taj sistem u .ZOX formatu koji se ucitava preko flopija i to je ujedno poslednji upgrade koji je gem izbacio na kraju 2005 godine, to jos nisam probao, videcu kako ide s tim, ali me ne greje sunce... Interesantno je da neki korisnici genesys-a nikad nisu imali ovaj problem, a drugima se desava stalno, ili se pojavi odjednom.
Dodato:
S tim sto moj genesys uvek pokazuje da je baterija puna do kraja...

Promijenjeno od hadzidinic (30.05.2017 u 11:02 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
hadzidinic je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 17:21


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije